|
Kooilaan 39, 2315 EB Leiden The Netherlands Email: |
|
| General | History | Art books | Travels |
| Literature | Militaria | Culinaria | Languages |
| Poetry | Geography | Mysticism | Homepage |
|
GENERAL |
||
| 3136 | AARNINK, Laetitia (red.) / e.a. Speling: Tijdschrift voor bezinning. Jrg 43, Nr. 4 Speling/Gianotten, Nijmegen/Tilburg, 1991. 104p. geillustreerd. Thema-nummer 'Een Europa. Nieuwe grenzen'. Paperback, 8vo, gebrocheerd. Goed *Één europa komt er, onontkoombaar. Oude grenzen vallen weg, nieuwe ontstaan. Derde-wereld-landen en migranten zullen het merken, ook veel eigenheid vervluchtigt. Stellen we van onderop nieuwe grenzen aan de nieuwe machten? [ID# 9014] | 5,00 |
| 3137 | ABRAMSZ., S. Keurige versjes en kleurige prentjes voor het kleine volkje. Van Belkum, Zutphen., n.d. [ca. 1915-1920]. 48p., ills: z/w en kleuren illustraties door D. Viel. Hardcover, gebonden, orig. omslag geillustreerd omslag. Enige slijtage aan randen en hoeken. Verder goed. [ID# 8643] | 18,00 |
| 3138 | Actueel Wereldnieuws en Sport in beeld. Actueel Wereldnieuws en Sport in beeld [Kertsnummer, 1931]. Batavia, [1931]. Geïllustreerd weekblad, met artikelen van o.a.: Willem van der Does met fraaie z/w en kleurenreporducties van zijn werk. Softcover, 4to, geniet, orig. omslag. Ex-bibliotheek exemplaar, met gebruikssporen, randen omslag gerafeld, rug ontbreekt. Zeldzaam [ID# 8631] | 20,00 |
| 3139 | ADRIAN, Hans G. Bilderbuch zum Tee. Eine kleine Kulturgeschichte des Teetrinkens - Mit 12 chinesischen Aquarellen. Westermann, Kiel, 1967. 50 S. mit 12 Aquarellen. Hardcover, einband. Gut bis sehr gut. [ID# 8862] | 6,00 |
| 3140 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 12, no.6, June 1967: Wither Aid? African-American Inst., Washington, 1967. Illustrated magazine, 79p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, library stamp on front cover, otherwise good. [ID# 8504] | 10,00 |
| 3141 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 12, no.7, October 1967: In search of Seraphina. African-American Inst., Washington, 1967. Illustrated magazine, 81p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, library stamp on front cover, otherwise good. [ID# 8505] | 10,00 |
| 3142 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 12, no.8, November 1967: Three revolutions: Angola, Mozambique, Portuguese Guinea. African-American Inst., Washington, 1967. Illustrated magazine, 79p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, library stamp on front cover, otherwise good. [ID# 8506] | 10,00 |
| 3143 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 12, no.9, December 1967: Many faces of Algeria, Tribalism and politics in Zambia. African-American Inst., Washington, 1967. Illustrated magazine, 51p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, library stamp on front cover, otherwise good. [ID# 8507] | 10,00 |
| 3144 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 13, no.1, January 1968: Does Africa have population problems? African-American Inst., Washington, 1968. Illustrated magazine, 63p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, library stamp on front cover, otherwise good. [ID# 8503] | 10,00 |
| 3145 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 13, no.5, May 1968: Spring book issue. African-American Inst., Washington, 1968. Illustrated magazine, 63p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, library stamp on front cover, otherwise good. [ID# 8508] | 10,00 |
| 3146 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 13, no.6, June 1968: Can Francophonie survive De Gaulle? African-American Inst., Washington, 1968. Illustrated magazine, 63p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, library stamp on front cover, otherwise good. [ID# 8509] | 10,00 |
| 3147 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 14, no. 8, December 1969: Afro-American & African Studies. African-American Inst., Washington, 1969. Illustrated magazine, 42p., 22x28 cm, original wraps, good condition. [ID# 8511] | 12,00 |
| 3148 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 14, no.7, November 1969: U.S. policy in Africa? Portugal s colonial wars. African-American Inst., Washington, 1969. Illustrated magazine, 42p., 22x28 cm, original wraps, good condition. [ID# 8510] | 12,00 |
| 3149 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 15, no. 2, February 1970: Apartheid. South African Jews: guilty or not? African-American Inst., Washington, 1970. Illustrated magazine, 42p., 22x28 cm, original wraps, good condition. [ID# 8513] | 12,00 |
| 3150 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 15, no. 3, March 1970: Ghana dances and plays politics. African-American Inst., Washington, 1970. Illustrated magazine, 42p., 22x28 cm, original wraps, good condition. [ID# 8514] | 12,00 |
| 3151 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 15, no. 7, October 1970. African-American Inst., Washington, 1970. Illustrated magazine, 42p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, otherwise good. [ID# 8515] | 10,00 |
| 3152 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 15, no. 8, November 1970.. African-American Inst., Washington, 1970. Illustrated magazine, 42p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, otherwise good. [ID# 8516] | 10,00 |
| 3153 | AFRICA REPORT. Africa report: vol. 16, no. 3, March 1971. African-American Inst., Washington, 1971. Illustrated magazine, 43p., 22x28 cm, original wraps, some traces of use, otherwise good. [Who invaded Guinea?; Farmers and Traders; Peking s new African look; Franco-African relations, etc.]. [ID# 8565] | 10,00 |
| 3154 | AFRIQUE COMTEMPORAINE. Afrique contemporaine. 11e année (1972), No. 59-64. Paris, 1972. Revue bimestrielle. Documents d'Afrique noire et de Madagascar. Petit in-4. broché. Bon état. Good condition. [ID# 8500] | 40,00 |
| 3155 | AFRIQUE COMTEMPORAINE. Afrique contemporaine. 12e année (1973), No. 65-70. Paris, 1973. Revue bimestrielle. Documents d'Afrique noire et de Madagascar. Petit in-4. broché. Bon état. Good condition. [ID# 8501] | 40,00 |
| 3156 | AFRIQUE COMTEMPORAINE. Afrique contemporaine. 13e année (1974), No. 71-78. Paris, 1974. Revue bimestrielle. Documents d'Afrique noire et de Madagascar. Petit in-4. broché. Bon état. Good condition. [ID# 8496] | 40,00 |
| 3157 | AFRIQUE COMTEMPORAINE. Afrique contemporaine. Revue bimestrielle. Divers numeros des années 1968, 1969, 1970, 1971, 1975. [prix par numero]. Paris, . 7e année (1968) no. 37, 38/39; 8e année (1969) no. 42, 43; 9e année (1970) no. 48, 49, 51; 10e année (1971) no. 55, 56, 57, 58; 14e année (1975) no. 77, 78, 79, 80. Petit in-4. broché. Documents d'Afrique noire et de Madagascar. [ID# 8502] | 11,00 |
| 3158 | AFRIQUE. Afrique. Revue mensuelle. Annee 1964: no. 32, 35, 36, 37, 40, 41; Annee 1965: 42, 43. Paris, 1964, 1965. Illustrated magazine,, 21x28 cm, original wraps, traces of use, otherwise good. [prix la piece/price per number] [ID# 8517] | 10,00 |
| 3159 | AKIKO / SJIKO / KITARO / OKOERA / SOGI / MOTOKIJO. Bronnen van Japanse wijsheid. Schuyt, Haarlem, 1974. 1e druk, 22p., ills: Japanse tekeningen en aquarellen in kleur. Hardcover, spiraalbinding, 9x12.5cm. ISBN: 9060970314. Goed tot zeer goed. [ID# 9043] | 7,00 |
| 3160 | AKKER, Lot van den. Ik bel je wel! Terra, Zutphen, . Adresboekje met tekst en kleurentekeningen van Lot van den Akker. Hardcover, geillustreerd omslag, ISBN 9062553206. *Als Nieuw* [ID# 9096] | 7,00 |
| 3161 | AKKER, Lot van den. Vergeet je me niet ? Terra, Zutphen, n.d.. Aantekenboekje voor verjaardagen, met ideeen voor hapjes, drankjes, feesten, versieringen, kado's, verpakkingen, etc. Met tekst en kleurentekeningen van Lot van den Akker. Hardcover, geillustreerd omslag, ISBN 9062554010. *Nieuw* [ID# 9097] | 8,00 |
| 3162 | ALDOENDE. Aldoende - Uw eigen blad voor het kijken en maken. Okt./Dec. 1982. Kluwer Groep Algemene Tijdschriften, 1982. 66p. rijk geillustreerd met kleurenfoto`s, afbeeldingen, wertekeningen en patronen. Softcover, paperback, 21x27.5 cm. Goed. * Batikken, sierpoppen, biaisband, Noorse truien breien, etc. [ID# 8853] | 6,00 |
| 3163 | ALIZARINE, G. Aquareleeren voor Architecten, Meubelontwerpers, en Amateurschilders. Amsterdam, 1947. 86 p. Met 36 afbeeldingen tusschen den tekst, 1 kleurenplaat en 6 platen in kleurendruk. Softcover, origineel omslag. [ID# 6156] | 10,00 |
| 3164 | ALLADIEN, Goelam Rasoel. Islamitische namen. Mohammadi Stichting, Amsterdam, 1992. 64 p. Geb., orig. omslag. Ex-bibliotheek exemplaar met booklon en stempeltje, enige gebruikssporen, verder goed. [ID# 6954] | 10,00 |
| 3165 | ANDELFINGER C. (ed.) . Dans la terre sainte - 48 aquarelles avec texte explicatif. Andelfinger, Munich / Constance (Bade), 1909. 99p., dont 48p.d illustrations en couleurs. Hardcover, oblong (14x21cm). Bon etat. [ID# 7677] | 28,00 |
| 3166 | ARIES, Philippe. Met het oog op de dood. Westerse opvattingen over de dood, van de middeleeuwen tot heden. Wtenschappelijke Uitgeverij, Amsterdam, 1975. 119 p. vertaling Willem van Toorn. Hardcover, linnen band, met stofomslag. Goed tot zeer goed. [ID# 8938] | 11,00 |
| 3167 | BAARD, H.P. / JANSSEN C.F. (e.a.). Nederlandse orgelpracht. 1961, Haarlem. 190 p. tekst + 44 zw.wit foto. Met origineel omslag. [ID# 7452] | 15,00 |
| 3168 | BAETEN, Ans. Poppen maken. Creatique, Hilversum, 1978. 24p. met tekeningen en foto's. Patronenboek met beschrijving voor het maken van poppen. Softcover, geniet, 21x29.5 cm. Goed. [ID# 8844] | 5,00 |
| 3169 | BAKE, Mia. In zwartjes land. de Haan, Utrecht., n.d.. [ca. 1918]. 2e druk, 23p., met versjes en illustraties door Mia Bake. Hardcover, orig. halflinnen omslag, randen iets gesleten. Tekst ongemarkeerd. Goed exemplaar. [ID# 8644] | 14,00 |
| 3170 | BALAFON / AIR AFRIQUE. Balafon. Annee 1966: no. 6; Annee 1967: no. 8, 9, 10, 11, 13. Paris/Abidjan, 1966, 1967. Revue Touristique editée par Air Afrique. Illustrated magazine. French and English text. 21x28 cm, original wraps, traces of use, otherwise good. [prix la piece/price per number] [ID# 8518] | 10,00 |
| 3171 | BANKS, Murray. De kunst met jezelf te leven. Spectrum, Utrecht, 1981. Prisma 877, 12e druk. 220p. Softcover, paperback. ISBN: 9027400792. Goed. [ID# 8830] | 4,00 |
| 3172 | BARKER, Cicely Mary. Bloemenkinderen van de bomen.. Ploegsma, Amsterdam, 1979. 52 p., versjes met fraaie elven-illustraties. 3e druk. Hardcover, kl. 8vo. orig. geeillustreerde band. ISBN 9021603861. Zeer goed. [ID# 8769] | 8,00 |
| 3173 | BARKER, Cicely Mary. Bloemenkinderen van de zomer. Ploegsma, Amsterdam, 1978. 52 p., versjes en fraaie elven-tekeningen van Cicely Barker. 1e druk. Hardcover, kl. 8vo. orig. geillustreerde band. ISBN 9021600307. Zeer goed. [ID# 8770] | 8,00 |
| 3174 | BARREIRO, Luis. El camino de Santiago. Marius, Barcelona, 1954. 18 hojas sin paginar, ilustrado, mapas, Hardcover. En muy buena condición. Very good. [ID# 8270] | 21,00 |
| 3175 | BERDMORE, Thomas. Verhandeling over de gebreken en wangesteldheden der tanden en van het tandvleesch. Alphen a/d Rijn, 1981. xviii, xii, 163 p. Inleiding C.Gysel. (Fotomechanische herdruk van de Uitgave Ams.1796). Bibliografie. Gebonden met origineel stofomslag.Librije der Geneeskonst 5. *Mooi ex. [ID# 5143] | 12,00 |
| 3176 | BERNARD, Bianca. Het rusteloze leven van Wolfgang Amadeus Mozart. Margriet, Amsterdam, 1991. 77p., Paperback, pocket. De Margriet - biografie. Bijlage bij magriet nummer 17, 1991. *Zeer goed. [ID# 8799] | 3,00 |
| 3177 | BERNET KEMPERS, A.J. In en om de Grutterij. Deel 2: Gebouwen en Bedrijven Arnhem, 1979. Rijksmuseum voor Volkskunde Het Nederlands Openluchtmuseum. 52pp. 42 ills, notes. Original wrappers, tall 8vo; Good copy. [ID# 8132] | 4,00 |
| 3178 | Bijdragen tot de Taal-, land- en volkenkunde, KITLV Bijdragen tot de Taal -, Land - en Volkenkunde. 32 years: 130 - 162 (1974-2006). Martinus Nijhoff, s-Gravenhage, 1974-2006. Important quarterly review published by the Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde in Leyden [ISSN: 006-2294]. Complete sets. Large 8vo, orig. wraps. Condition: Good to very good. [ID# 8474] | 495,00 |
| 3179 | BIJHOUWER, J.T.P. Nederlandse tuinen en buitenplaatsen. Allert De Lange, Amsterdam, 1946. 3e herziene druk, 154 p., 69 illustrations. Heemschutserie deel 18. Small 8vo, hardcover, orig. illustrated boards. Good copy. [ID# 8071] | 10,00 |
| 3180 | Bilt, F.C. van de en Moorman, Th.J. Licht & duister. Gedachten en gebeden voor zieken. J. H. Gottmer, Haarlem, 1989. 192p. Hardcover, kl. 8vo, linnen band, met stofomslag. *Als Nieuw*. [ID# 9095] | 5,00 |
| 3181 | BLANKAART, Steph. Verhandelingen van de Opvoedinge en ziekten der kinderen. Amsterdam, 1684. 332 p. ills. + 17 p. inhoud en register. Geb. (sim. cuir) stofomslag. 2e. druk. 1966. [ID# 110] | 13,00 |
| 3182 | BLOK, Ir. J.A. Uit de werken van Tsjwang-tze. Ankh-Hermes, Deventer, 1973. 3e druk. Orientserie. 142p. Hardcover, linnen band, kl. 8vo. Met stofomslag. Zeer goed. [ID# 8957] | 8,00 |
| 3183 | BLOK, Patricia. Fit door Yoga. Weg met hoofdpijn, stijve nekspieren, een pijnlijke onderrug, maagpijn, slapeloosheid en nog veel meer door eenvoudige en doeltreffende yoga-oefeningen. Bruna, Utrecht, 1992. 104 p., ills van Luis Yudo. Softcover, folio. Lichte vouw in omslag, verder goed. [ID# 9227] | 6,00 |
| 3184 | BOLDERMAN, M.B.N. / DWARS, A.W.C. / COLIJN, P.J. Waterbouwkunde Deel III. Duikers, sluizen, kanalen en havenwerken. L.J. Veen, Amsterdam, 1947. 4e herziene druk, onder redactie van A.W.C. Dwars en P.J. Colijn. 213 p., illustraties (345 tekeningen en fotos). 8vo (16x25cm), Geb., orig. linnen met stofomslag. [ID# 8042] | 7,00 |
| 3185 | BOMANS / CATS / SHAKESPEARE (e.a.). Bronnen van levenskunst. Schuyt, Haarlem, 1976. 4e druk. ca. 28p., ills: tekeningen en aquarellen in kleur. Hardcover, spiraalbinding, 9x12.5cm. ISBN 9060970306 Goed+ [ID# 9045] | 5,00 |
| 3186 | BOOMEN, Gerard van den / Han LAMMERS. Beatrix Claus. Een journalistieke documentatie Kruseman, Den Haag, 1965. 172p. + 14 platen met z/w/ fotos. Paperback, gebrocheerd, 8vo. Goed. [ID# 8238] | 5,00 |
| 3187 | BOON, Pieter. Stephan Prätorius. Seefarer Trost und Krancken Trost. Textausgabe und Beobachtungen zum Sprachgebrauch. Amsterdam, 1976. x, 258 seiten. mit glossar, literatur, corrigenda, stellingen. (Diss.). [ID# 143] | 9,00 |
| 3188 | BOOY, H. Th. de. De reddingboot komt. n.p., n.d. (ca. 1950). Rijkspostspaarbank. 63p., 20 col. ills. small 8vo. Orig. pict. col. wrapper (by Wubbo de Jonge). Good. 1e druk. geniet, Ills., kinderboeken, plaatjesalbums. Goed exemplaar. [ID# 7955] | 9,00 |
| 3189 | BOOY, Thijs. Het is stil op het Loo; Overpeinzingen in memoriam koningin Wilhelmina. Ten Have, Amsterdam, 1963. 2e druk, 210p.,met illustraties. Softcover, gebrocheerd, 8vo. Goed exemplaar. [ID# 8141] | 4,00 |
| 3190 | BOSCH, Marcelle / Wilma VAN DEN BERG. Groot gordijnenboek. Complete handleiding voor het maken van gordijnen. Van Dishoeck/Unieboek, Houten, 1995. 80 p., met illustraties, werktekeningen en kleurenfoto's. 6e druk. ISBN 9026934254. Softcover, gebrocheerd, 19.5x27.5cm. Goed. [ID# 8846] | 11,00 |
| 3191 | BOSMANS, Phil. Bloemen van geluk moet je zelf planten. Lannoo, Tielt/Amsterdam, 1975. ongepagineerd [ca. 95 p.], ills. Paperback. Watervlek op omslag, verder goed. [ID# 8944] | 3,00 |
| 3192 | BOSMANS, Phil. In liefde weer mens worden. Pleidooi voor een nieuwe levensstijl.. Lannoo, Tielt/Weesp, 1985. 190p., ills: Softcover, paperback, gebrocheerd, ingenaaid. ISBN 9020912968. Zeer goed. [ID# 8943] | 5,00 |
| 3193 | BOTERMANS, Jack & Nicolette. Vliegers. Zo groot als je zelf wilt. van Holkema & Warendorf, Houten, 1993. 32p. over het zelf maken van vliegers, met kant-en-klare patronenblad voor 7 vliegers. ISBN 9026964889. Hardcover, 4to, gebonden. Conditie: zeer goed. [ID# 8319] | 10,00 |
| 3194 | BOURSEAU, Marcel. L'équipement hôtelier. Construction, modernisation, financement. Paris, 1966. 869 p. Orné de 696 figures/plans et de planches en couleurs h.t. Reliure en toile originale sous jaquette. [ID# 5950] | 20,00 |
| 3195 | BOVEN, P.L. van. Brand! Alarm! Andries Blitz, Amsterdam, 1948. 228 p.+10 bijlagen. Ills. 80 foto's + tekeningen. Gebonden. [ID# 5274] | 10,00 |
| 3196 | BREEDT BRUYN, Martje (samenst.). Mijn ondeugd. Twintig jaar VN's lezersoproep. Vrij Nederland/Weekbladpers, Amsterdam, 2001. 96p. Speciale uitgave Vrij Nederland. Paperback. 8vo. Zeer goed. [ID# 9031] | 5,00 |
| 3197 | BREMER, Martin. Nederlandse Sportsuccessen. Leeuwenzegel Margarine, Den Haag, 1954. 128 p. met 120 ingeplakte kleurenplaatjes. Compleet. [ID# 7505] | 15,00 |
| 3198 | BROCKETT, Anna. Teken motieven. Gaade, Amerongen, 1985. 47p., rijk geillustreerd met werktekeningen en voorbeelden. Reeks: 'met potlood & penseel'. Paperback. 21 x 28 cm. ISBN 9060175581. In zeer goede staat. [ID# 8894] | 7,00 |
| 3199 | BROERSMA, Marcel / Gitte BRUGMAN (samenst.) De nieuste tydingen - Leeuwarder Courant 250 jaar. Leeuwarder Courant, Leeuwarden, 2002. 504 p. ills: z/w fotos. Softcover, 4to, orig. omslag. Speciale uitgave met selectie uit reportages en berichten die in de Leuwarder Courant zijn veschenen in de afgelopen 250 jaar. Conditie goed. [ID# 8460] | 6,00 |
| 3200 | BRUIJN-KOFMAN, Alexandra de. Hoofdpijn te lijf. Leren omgaan met spanningshoofdpijn en migraine. TELEAC, Utrecht, 1990. 164p. tekst + 32 p. werkboek, samen in de originele ringband. Als nieuw. [ID# 9229] | 7,00 |
| 3201 | BRUINING, Riwka (samenst.) . Cabaret. Bruna, Utrecht, 1957. 1e druk. 160 p. Liedjes van o.a. Wim Kan, Carmiggelt, Annie M. G. Schmidt, Bomans, Jan Blokker, Jules de Korte, Evert Werkman, Alexander Pola, C. Buddingh", Jelle de Vries. Paperback/ingenaaid, omslaf Dick Bruna, kl.8vo. Zwarte Beertjes 116. Goed. [ID# 6059] | 6,00 |
| 3202 | BRUSS, Helmut. Modelvliegen met elektromotoren. Kluwer Technische Boeken, Deventer, 1978. 110p., 1e druk, Ills. *zeer goed.. [ID# 7080] | 5,00 |
| 3203 | BRUYNESTEYN, Dick. Aldo 89 kalender. van Wijland, Laren, [1988]. Kalender 1989 met 12 grote tekeningen van Dick Bruynesteyn. Uitgegeven t.g.v. ascheid Aldo van Wijland als directeur van Drukkerij van Wijland. Spiraal binding, groot folio, 34x46cm. Zeer goed. Zeldzaam. [ID# 9223] | 45,00 |
| 3204 | BURDA. Schilderen op zijde. Aenne Burda, Offenburg, 1989. 66p., rijk geillustreerd. Softcover, folio. Met een uitgebreide cursus, 27 motieven op ware grootte op 2 werkbladen. Carina Burda E989. Goed. [ID# 8999] | 5,00 |
| 3205 | BURNETT, Leo. A tribute to Leo Burnett through a selection of the inspiring words that he wrote or spoke. For distribution to the men and women who worked with him and to other friends. Privately printed by his associates at Leo Burnett Company, Inc. Chicago, 1971. 92p., hardcover, 4to, cream cloth-covered boards, Very Good. [ID# 7084] | 20,00 |
| 3206 | BURRIDGE, Jan. Landschappen in aquarel. Gaade, Amerongen, 1984. 31p. Rijk geïllustreerd, Softcover, paperback, ingenaaid. Met potlood en penseel reeks. ISBN 9060174615. *goed tot zeer goed. [ID# 8876] | 6,00 |
| 3207 | CARTLIDGE, Michelle. Muizenhuis. Clavel, Hasselt, 1993. 20p. ills: 8 openvouwbare illustraties. Vertaling naar het Nederlands door Rik Folkersma. Hardcover, 10.5x10.5cm. ISBN 9068221965. Als nieuw. [ID# 6880] | 8,00 |
| 3208 | CAVADINO, Fred. Onmogelijkheid van Rechtsuitoefening. Bussum, 1919. 190 p. Diss. [ID# 259] | 4,00 |
| 3209 | CLINGE DOORENBOS. J.P.J.H. Zingend door het leven. Amsterdam, ca.1946. 200 p. Frontisp. foto en tekeningen. Geb. [ID# 5719] | 10,00 |
| 3210 | CONFUCIUS / TSENG-TSE / LAU-TSE / LI TJI. MENG-TSE / WOE TI. Bronnen van Chinese wijsheid. Schuyt, Haarlem, 1972. 26p., ills: Chinese tekeningen en aquarellen in z/w en kleur. Hardcover, spiraalbinding, 9x12.5cm. ISBN 9060970292. Goed tot zeer goed. [ID# 9041] | 5,00 |
| 3211 | COOPER / GOETHE / S. JOHNSON (e.o.). Spirit of Virgo. Herder and Herder, New York, [1970]. ca. 22 p., unpaginated. Ills: colour plates and drawings. Hardcover spiral binding, 9x12.5cm. Good+. [ID# 9050] | 4,00 |
| 3212 | CORNELIS, H.W. Handschrift en Karakter.. H. Honig, Utrecht, 1925. vii, 189 p. Ills. 109 afb. Hardcover, 8vo. 2e herziene druk. Mooi ex. [ID# 6527] | 7,00 |
| 3213 | CRAIG, W.D. Coins of the World. 1750 -1850. Racine, 1971. 448 p. Ills. in b/w of coins. With biblio., index and numerous tables. Origin.cloth and dustwrs.VG.VG. * Comprehensive source of numismatic information*. [ID# 4696] | 15,00 |
| 3214 | CRITCHLEY, Paula / Pamela WESTLAND. A step by step guide to making artificial flowers. Hamlyn, London, 1974. 80 p., ills. Hardcover, cloth, with dustjacket. ISBN 0600380734. Good to very good. [ID# 8848] | 5,00 |
| 3215 | CURTIN, Philip D. (ed). Imperialism: selected documents. Macmillan, London, 1972. xxiii, 344 p., bibliogr., index. Hardcover, tall 8vo (24 cm.), orig. cloth, with dustjacket. Unmarked, crisp text. Good copy. [ID# 8641] | 12,00 |
| 3216 | DAVIDSON, A.B. (e.a.). Russia and Africa. Moscow, 1966. (Africa Institute, U.S.S.R. Academy of Sciences). 247 p., ills. orig. wrps. *Essays on Russian anthropologists and explorers in Africa, incl. Junker. [rare]. [ID# 7329] | 6,00 |
| 3217 | DAWSON, Raymond. De Chinese traditie. De Arbeiderspers, Amsterdam, 1973. (Chinese bibliotheek, deel 3). 444p., ills, index. Softcover, orig. omslag. ISBN 9029512962. In goede staat. [ID# 8443] | 12,00 |
| 3218 | DE VROUW EN HAAR HUIS (ROGGE, Elis M. red.). De vrouw en haar huis. (Geillustreerd maandschrift voor vrouwenbelangen in gezin en maatschappij). jrg 26 Nr. 6 (okt. 1931); jrg 27 Nr. 4 (aug. 1932); jrg 29 Nr. 5 (sep. 1934); jrg 31 Nr. 12 (apr. 1937); jrg 34 Nr. 7 (nov. 1939). van Holkema en Warendorf, Amsterdam, 1931-1939. ca. 48p. per nummer, rijk geillustreerd. Softcover, orig. omslag, 22x28cm. Goed. Prijs is per los nummer. [ID# 8558] | 11,00 |
| 3219 | DEBARGE, Dr. J. La mission médicale au Caméroun. Societe Missions Evangéliques, Paris, 1934. 114 p., ills, map, with autograph of the author. Good. [rare]. [ID# 7339] | 8,00 |
| 3220 | DIJKMEIJER, E. Textiel. Apprêtuur en onderzoek van vezels, garens en weefsels, breien. Amsterdam, . 278 p. Ills. Met alfabetisch register. Geb. [ID# 7607] | 15,00 |
| 3221 | DIOGENES / IBSEN (e.a.) Bronnen van hoop. Schuyt, Haarlem, 1988. 7e druk. ca. 28p., ills in kleur. Hardcover, spiraalbinding, 9x12.5cm. ISBN 9060970373 Zeer goed. [ID# 9046] | 5,00 |
| 3222 | DOOLAARD A. den / Cas OORTHUYS. De toekomst in uw handen. Gaade, Delft, 1955. 160 p., met vele zw/w-foto"s. 21-26cm, geb., linnen. Omslag iets vuil, verder goed exempl. [ID# 7373] | 10,00 |
| 3223 | DOVEREN, J. / THOMAS, Fred. De bonte droom van het Circus. Den Haag, n.d. 106 p. met ingeplakte plaatjes. Albumformaat. Geb. Fraai ex. [ID# 366] | 6,00 |
| 3224 | DUBOIS, S.J., Henri. Le Répertoire Africain. Rome, 1932. 400 p. Avec cartes pliantes. Reliure, couverture orig. [ID# 376] | 29,00 |
| 3225 | DYER, Wayne. Geluk is de weg : wijsheid voor elke dag. Bruna, Utrecht, 1994. 121 p Hardcover, kl. 8vo. ISBN 9022981622. goed. [ID# 8967] | 4,00 |
| 3226 | DYKE, Henry van. De vierde wijze uit het Oosten. Van Holkema & Warendorf, Amsterdam, n.d.. 7e druk. 72p. Hardcover, gekartoneerd, met stofomslag (iets gerafeld), kl. 8vo. Een enkele onderstreping met pen op p.70, verder goed. [ID# 8960] | 5,00 |
| 3227 | ECK, Gottfried van. Bidden met de benen. Joodse wijsheid en Chassidische verhalen. Servire, Utrecht, 1998. 1e druk. 177p., met ills. Hardcover, 8vo. ISBN: 906325573x. *Als nieuw. [ID# 9235] | 10,00 |
| 3228 | EGGERS, H.J. e.a. Kelten und Germanen in heidnischer Zeit. Holle, Baden-Baden, 1964. 263 S., zahlreichen Abbildungen; Kunst der Welt - ihre geschichtlchen, soziologischen und religiösen Grundlagen. 8vo, Hardcover, Gebunden in Orig. Leinen. Zustand: sehr gut. [ID# 8169] | 8,00 |
| 3229 | ELSEVIER. Elsevier's geillustreerd maandschrift, jaargang XL, juli-december 1930, Deel LXXX. Elsevier, Amsterdam, 1930. 440 p. Gebonden, linnen met sierdruk op rug en voorplat. Fraai exemplaar. [ID# 8070] | 25,00 |
| 3230 | ELSEVIER. Elsevier's geillustreerd maandschrift, jaargang XLIV, januari - juni 1934, Deel LXXXVII. Elsevier, Amsterdam, 1934. 440 p. Gebonden, linnen met sierdruk op rug en voorplat. Fraai exemplaar. [ID# 8069] | 25,00 |
| 3231 | ELSEVIER. Elsevier's geillustreerd maandschrift, jaargang XLVI, juli-december 1936, Deel XCII. Elsevier, Amsterdam, 1936. 432 p. Gebonden, half-linnen. Goed exemplaar. [ID# 8480] | 22,00 |
| 3232 | ERASMUS / HEINE (e.a.). Bronnen van medeleven. Woorden van vriendschap en liefde.. Schuyt, Haarlem, 1981. 1e druk. ca. 28p., ills in kleur. Hardcover, spiraalbinding, 9x12.5cm. ISBN 9060971388 Zeer goed+ [ID# 9048] | 5,00 |
| 3233 | ERASMUS / HEINE (e.a.). Bronnen van Vriendschap. Schuyt, Haarlem, 1976. 1e druk. ca. 28p., ills in kleur. Hardcover, spiraalbinding, 9x12.5cm. ISBN 9060970624 Goed+ [ID# 9047] | 5,00 |
| 3234 | ERNST, A. Das erdbeben vom 26. März an der Nordküste Südamerikas. n.p, 1885. pp. 175-181. + Plate. [ID# 6896] | 8,00 |
| 3235 | ESCARPIT, Robert. La revolution du livre. UNESCO-PUF, Paris, 1965. 166p. In-8, broche. Couverture salie, état d"usage moyen. Pages texte en bon etat. [ID# 9187] | 8,00 |
| 3236 | ESCARPIT, Robert. Sociologie de la literature. Presse Universitaire de France, 1965. 127p. broche. Couverture etat d'usage moyen. Pages texte en bon etat. [ID# 9194] | 12,00 |
| 3237 | ESSEN, Dr. Jac van. Beschrijvend en verklarend woordenboek der psychologie. De Erven F. Bohn, Haarlem, 1953. Tweede geheel herziene druk. 319p. ills, Hardcover, linnen band. Goed. [ID# 7085] | 10,00 |
| 3238 | EX ORIENTE LUX. Jaarbericht No 5 van het Vooraziatisch-Egyptisch Gezelschap Ex Orient Lux. (1937-1938). E.J. Brill, Leiden, 1938. pp. 281-480, met afbeeldingen/plattegronden en platen. Softcover, Orig. omslag, 22x27cm. Goed. [ID# 8538] | 10,00 |
| 3239 | EX ORIENTE LUX. Jaarbericht No 6 van het Vooraziatisch-Egyptisch Gezelschap Ex Orient Lux. (1939). E.J. Brill, Leiden, 1939. pp. 1-288, met afbeeldingen/plattegronden en platen. Orig. omslag, 22x27cm. Goed. [ID# 8537] | 10,00 |
| 3240 | EX ORIENTE LUX. Jaarbericht No 7 van het Vooraziatisch-Egyptisch Gezelschap Ex Orient Lux. (1940). E.J. Brill, Leiden, 1940. pp. 289-564, met afbeeldingen, plattegronden en platen. Orig. omslag, 22x27cm. Goed. [ID# 8539] | 10,00 |
| 3241 | EX ORIENTE LUX. Jaarbericht No 8 van het Vooraziatisch-Egyptisch Gezelschap Ex Orient Lux. (1942). E.J. Brill, Leiden, 1942. pp. 565-760, met afbeeldingen, plattegronden en platen. Orig. omslag, 22x27cm. Goed. [ID# 8540] | 10,00 |
| 3242 | EX ORIENTE LUX. Jaarbericht No 9 van het Vooraziatisch-Egyptisch Gezelschap Ex Orient Lux. (1944). E.J. Brill, Leiden, 1944. pp. 1-224, met afbeeldingen, plattegronden en platen. Orig. omslag, 22x27cm. Goed. [ID# 8544] | 10,00 |
| 3243 | EX ORIENTE LUX. Jaarbericht van het Vooraziatisch-Egyptisch Gezelschap Ex Orient Lux. Deel II - Voorwerk en slot (1939-1942). E.J. Brill, Leiden, 1943. pp. xlii, 761-816. met afbeeldingen, plattegronden en platen. Met naam- en zaakregister No 5 t/m 8. Orig. omslag, 22x27cm. Goed. [ID# 8545] | 10,00 |
| 3244 | FARNWORTH, Warren. Kleien. Kosmos, Amsterdam, 1976. 118 pp. Handleiding bij het boetseren Illustraties in kleur en zw/w. Softcover, 20x21cm. Goed tot zeer goed. [ID# 9038] | 5,00 |
| 3245 | FILIUS, jan. Voor mensen van goede wil. Vijfentwintig jaar goodwill in de oude binnenstad van Amsterdam. Amsterdam, 1973. Goodwill centrum Leger des Heils. 28p., ills. Anton Pieck, geniet, orig. omslag, goede staat, [ID# 8180] | 3,00 |
| 3246 | FINKERS, Herman / John CROEZEN / Wilfried FINKERS. Macbeth. Zeer vrij naar Shakespeare. Novella, Bussum, 1993. 95 p., ills: Stripverhaal met fraaie kleurenafbeeldingen van John Croezen en tekst van Herman Finkers en Wilfried Finkers. Softcover, ingenaaid, 8vo. Goed tot zeer goed exemplaar. [ID# 8705] | 9,00 |
| 3247 | FISHER, W. B. (ed.). The Middle East and North Africa, 1979-80. Europa Publications, London, 1979. 975p., Map endpapers. With statistics, charts. Hardcover, 4tp, orig. cloth with gild lettering, with dustjacket. Clean, unmarked, and tight. Good to very good. 26th edition of an annual survey containing detailed information about all countries in the Middle Eastern and North African world. Plus a Who's Who of prominent personalities in, or connected with, the region. [ID# 8621] | 18,00 |
| 3248 | FLIER, A. van der. Filatelie van A tot Z. Het verzamelen van postzegels. Cantecleer, De Bilt, 1994. 132 p. Ills. Origineel gekleurd omslag.*Zeer goed*. [ID# 5208] | 7,00 |
| 3249 | FOKKE SIMONSZ, A. Natuurlijke zedeprenten, ten gebruike der jeugd; met versjes en verklaringen opgehelderd. Johannes van der Hey, Amsterdam, 1810. viii, 88 p., met titelgravure + 22 gravures in de text. 10x16 cm. Hardcover, orig. kalfsleer met gouddecoratie, goud op snede. Scheurtjes in laatste twee paginas, verder in goede staat. Zeldzaam. [ID# 7711] | 495,00 |
| 3250 | FOKKEMA, D.W. Het Chinese alternatief in literatuur en ideologie. De Arbeiderspers, Amsterdam, 1972. 280p., bibliogr., index, Dutch text. Softcover, orig. wraps. ISBN 9029517271. Good copy. [ID# 8438] | 7,00 |
| 3251 | FRANKEN, H.J. De puinhopen van het verleden. Onderzoek naar het wonen in de oudheid met behulp van stratigrafische analyse van ruïneheuvels. (Palestina Antiqua). Kampen, 1984. 104 p. Ills. foto's en tekeningen. Origineel omslag. [ID# 5672] | 7,00 |
| 3252 | FRIMMEL, Theodor von. Ludwig van Beethoven.. Schlesische Verlagsanstalt, Berlin, 1922. 109 p. Geb. (met opdracht aan Mevr. Appelboom, verder bijgevoegd kaart Haarlem dd. 28 Febr. 1900 aan Fraülein Joh. S. A. Appelboom, Schützenstr. 9, IIIer., Leipzig. andere zijde. kort briefje en een compositie gesigneerd Wouter Hutschenruyter. Hardcover, orig. linnen, met goudbelettering. Goed. [ID# 454] | 34,00 |
| 3253 | GERARD, J.I.I. (GRANDVILLE). Bilder Aus Dem Staats-und Familienleben Der Tiere. A. Melzer Verlag, 1976. 272 S. : zahlr. Ill. 4to. ISBN: 3820100172. Zustand: gut bis sehr gut. [ID# 9203] | 16,00 |
| 3254 | GILBERT, Will. G. / POUSTOCHKINE, Mr. C. Jazzmuziek. Den Haag, 1952. 136 p. Ills. 13 zwart/wit foto's. Met bibliografie. Geb. *3e. vermeerderde druk. [ID# 6614] | 5,00 |
| 3255 | GOURAUD, Ad. Journal des dames et des demoiselles. Guide complet de tous les traveaux de dames. 1855 - 1856. Bruxelles, 1856. 380 p. Numerous ills. (2 folding plates). Half calf. (upper small piece spine gone, otherwise nice copy). [ID# 517] | 29,00 |
| 3256 | GOVAART-HALKES, Drs. Tine. Storm na de stilte - de plaats van de vrouw in de kerk. Ambo, Utrecht, 1964. 228p. Softcover, 8vo, gebrocheerd. Gebruikssporen: onderstrepingen in de tekst, aantekeningen in de marges, verder goed. [ID# 9099] | 4,00 |
| 3257 | GREER, Germaine. De vrouw als eunuch (polemisch pleidooi voor emancipatie van vrouw en man.). Meulehoff, Amsterdam, 1984. 312 p. Softcover, paperback, 8vo. *Goed. [ID# 5164] | 5,00 |
| 3258 | GROEN, Jan. Achter spiegels en maskers. Psycholytische essays. Boom, Amsterdam, 1980. 222 p. Softcover, 8vo. Goed ex. [ID# 533] | 4,00 |
| 3259 | GROSFELD, Frans. Zo hoort het nu. Etiquette voor de jaren tachtig. Elsevier, Amsterdam, 1983. 352 p. ills. met alfabetisch trefwoordenregister. Hardcover, groot 8vo. Goed exemplaar. [ID# 542] | 4,00 |
| 3260 | GRUTING, C.W.D. van. (e.a.) Lustrum Fotoboek van het Utrechtsch Studentencorps. 1961. Utrecht, 1961. 82 p. ills. Hardcover, 21.5x27.5cm, linnen band, met stofomslag. Goed. [ID# 544] | 5,00 |
| 3261 | GUITTON Jean, BOGDANOV Grichka et Igor. Dieu et la science - Vers le materialisme. Gasset, Paris, 1991. 196p., softcover. ISBN 2246424119. Bon etat. [ID# 8673] | 9,00 |
| 3262 | GUYFORD, H. (e.a.). Luchvaart. Amsterdam, 1970. 190 p., Ills, met origineel omslag. [ID# 7078] | 10,00 |
| 3263 | HALLAK, J. / R. POIGNANT. Les aspects financiers de l'enseignement dans les pays africains d'expression française. UNESCO-IIEP, Paris, 1966. 76p., in-8, couverture orig. Etat moyen. [ID# 9192] | 7,00 |
| 3264 | HAN SUYIN. China in 2001. Lemniscaat, Rotterdam, 1967. 253p., ills, bibliogr., register. Softcover, orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 8431] | 8,00 |
| 3265 | HANSEN, Jurgen. Afrika. Jürgen Hansen erlebt den Schwarzen Erdteil. Sanella/Margarine Union AG, Hamburg, 1952. 71 S. mit zahlreiche illustr.: Sammelbildern (farbe) + karten. 4to vollständig. [Plaatjesalbum - (compleet met 100 kleurenplaatjes). [ID# 8553] | 15,00 |
| 3266 | HARDY, Edmund. König Asoka. Mainz, 1913. 72 S. Mit 62 abb.und einer faltkarte. Olwd. VG. [ID# 4710] | 15,00 |
| 3267 | HARRIS, P.B. Studies in African politics. Hutchinson, London, 1970. 181p., biblio., index. Softcover, paperback, 8vo, orig. wrps. ISBN SBN: 091016819. Good. [ID# 8605] | 6,00 |
| 3268 | HAUSER, Ernest O. Gemaskerde menschen. Stok, Den Haag, ca. 1941. First Dutch ed. 189p., map of Japan, 16 col. plates (ills by George Schulein). Hardcover, 4to, orig. cloth with gilt lettering. some discoloration of spine, otherwise good to very good. [ID# 8415] | 12,00 |
| 3269 | HEISSLER, Nina / P. LAVY / A. CANDELA Diffusion du livre et developpement de la lecture en Afrique: Tchad - Senegal. Etude realisee pout le ministere de la Cooperation. Culture & Developpement, Paris, [1965]. 300p., French text. Softcover, 8vo, sewn, orig. wrps, with some trace of use. Text pages clear and unmarked. Good. [ID# 9186] | 22,00 |
| 3270 | HESSE, Eelco. Thee. De oogleden van Bodhidharma. Het Theedrinken in China, Tibet en Japan. Bereiding van Thee. Kruidenthee. Thee in Europa. Theezetten en Theerecepten. Bert Bakker, Den Haag, 1980. 144 p. Ills. Softcover, origineel omslag. goed. [ID# 6520] | 5,00 |
| 3271 | HICHCLIFFE, John / Angela JEFFS. Van vodden moderne kleden maken. Cantecleer, De Bilt, 1978. 95p. Met talrijke fotos en tekeningen. Softcover, gebrocheerd, 19.5 x 27.5 cm. Vouw in omslag, verder goed. [ID# 8998] | 4,00 |
| 3272 | HILDEBRAND, A.D. De kilometer-kampioen. 'n spannend verhaal met alles er in, wat je niet wist van de Nederlandsche Spoorwegen. Barendrecht, 1954. 111p. Plaatjes-album met 78 van de 120 gekleurde plaatjes (door Charles Burki), Zwart-wit illustraties van Jaap Pronk. Hardcover, groot 8vo, half-linnen. Gebruikssporen op omslag, verder goed. [ID# 8095] | 10,00 |
| 3273 | HILTERMANN, G.B.J. / Sylvia BRANDTS BUYS. Chinees Reisboek. Verzamelde notities van op reis en thuis. EPM, Amsterdam, 1973. 191 p., ills: z/w foto's, kaarten. Paperback, 12x28 cm, gebrocheerd, ingenaaid. Goed. *Vier weken trokken de auteurs door de China: rondziend, pratend, filmend en fotograferend. Het belangrijkste wat hen trof staat in dit 'Chinees Reisboek'* [ID# 8934] | 4,00 |
| 3274 | HIRST-SMIT, Ann / Norma JAMESON. Tie-dye, batik en kaarsen maken in woord en beeld. Bruna, Utrecht, 1976. 64p. Rijk geillustreerd met ca. 250 kleurenfotos. Hardcover, gekartonneeerd, 28 x 22 cm. Goed. [ID# 8851] | 8,00 |
| 3275 | HOFLAND, H.J.A. Geen tijd. Op zoek naar de oorzaken en gevolgen van het moderne tijdgebrek. Amsterdam, 1955. 147 p. Ills. Met een inleiding van Prof. dr. P.J. Bouman. Geb. [ID# 672] | 4,00 |
| 3276 | HOFSTRA, J.W. Prisma opera gids. Spectrum, Utrecht, 1961. Prisma Pocket 647. 202p. Orig. wrappers. [ID# 8245] | 4,00 |
| 3277 | HORIZON. Horizon, volume 14, number 3, Summer 1972 American Heritage, New York, 1972. 120 p. numerous illustrations. Hardcover, cloth with gilt lettering and mounted plate on front. Missing article by L. Trotzky - The young Lenin pp. 110-116, otherwise Fine. *Quarterly review with articles on literature, art, science and history, a.o.: R. Hughes - Jasper Johns' elusive bull's-eye; L. Trotzky - The young Lenin; J.Morris - The shooting of Captain Speeke; F. Russell - The road to Ur; [ID# 8712] | 4,00 |
| 3278 | HOWELER, Casper. Tijd en muziek. Amsterdam, 1946. 149 p. Notaties. Geb. [ID# 5140] | 5,00 |
| 3279 | HOWELER, Casper. X-Y-Z der muziek. De Haan, Utrecht, 1954. 12e verbeterde druk. 434 p., met frontispiece, ills: platen met reproducties en fotos van bekende componisten. Hardcover, 8vo, orig. linnen met goudbelettering. Goed. [ID# 8743] | 8,00 |
| 3280 | HUYGEN, Jos. De wereld van Wim Sonneveld. Amsterdam, 1975. 158 p. ills. Voorwoord: Toon Hermans. [ID# 712] | 6,00 |
| 3281 | HYDER, Max. Picture framing.. Bonanza Books, New York, 1963. 94 p. ills: b/w photos, diagrams. Step-by-step framing. Hardcover, cloth, with dustjacket, 7 1/2 x 9 inch. Very good. [ID# 8879] | 12,00 |
| 3282 | IDEMA, Wil / Pim de VROOMEN (eds). Vormen van dramatische kunst in China, Korea & Japan. Studies en vertalingen. Arbeiderspers, Amsterdam, 1972. 164p.,ills: b/w fotos and drawings. Dutch text. Softcover, large 8vo, orig. wraps, Good copy. [ID# 8447] | 12,00 |
| 3283 | JAARSMA, Menno. Het schoone boek. Kroonder, Bussum., 1950. 28 p. + 46 plates with illustrations in b/w with many examples of early bindings. Hardcover, 8vo., orig. cloth, dustjacket. Some browing, small tears along upper and lower edges of dust jacket, otherwise good. Kunstboeken Vorm en Kleur no. 7. History of the book from the beginnings of printing through the eighteenth century. [ID# 8611] | 10,00 |
| 3284 | JAFKE, Freya. Speelgoed om zelf te maken. Christofoor, Rotterdam, 1980. 57p., ills. paperback. Goed. [ID# 9241] | 7,00 |
| 3285 | JAXTHEIMER, B.W. Gaade's teken- en schilderboek. Gaade, Amerongen, 1972. 10e druk. 431p., met meer dan 500 illustraties. Standaardwerk op het gebied van tekenen en schilderen. Hardcover, orig. linnen band. ISBN 9060176081. In zeer goede staat. [ID# 8878] | 15,00 |
| 3286 | JULICK, A.J. van. Een Chinees in Nederland. Leopold, Den Haag, 1973. 1e druk. 224 p., noten. Softcover, paperback. noten. ISBN: 9025823912. Goed. [ID# 8859] | 6,00 |
| 3287 | KALMA, J.J. Leer ze mijn kennen... De Friezen. Sijthoff, Leiden, 1967. 143p., met z/w fotos van J.D. de Jong, bibliogr. Softcover, gebrocheerd, binding iets los, verder goed exemplaar. [ID# 8241] | 3,00 |
| 3288 | KAMPEN, Anthony van. Variaties op 't thema Nieuwediep. Journalistiek werk over Den Helder en het zoute water. de Boer, Den Helder, 1945. 235p., ills: houtsnedes van G. Goes. Softcover, ingenaaid, 8vo. Goed exemplaar. [ID# 8674] | 10,00 |
| 3289 | KELDER, Jort / Yvo van REGTEREN ALTENA. Man & pak. Over de noodzaak van kleren op maat, kasjmier sokken en andere uiterlijkheden. Prometheus, Amsterdam, 1996. 1e druk. 123 p., rijk geïllustreerd, register. Softcover, ingenaaid. [ISBN 9053335293]. Enige liche watervlekken, verder goed. [ID# 8127] | 4,00 |
| 3291 | KEYES, Ken. Leef gelukkig. Recepten voor geluk. Ankh-Hermes, Deventer, 1981. 127 p., Softcover, paperback. kl. 8vo. Goed. [ID# 8833] | 5,00 |
| 3292 | KIECKEPOOST, Joseph Jacques. Den ontwerp-maeker van Oost-Vlaanderen ofte Kasteelen in Spagnien. Gend, 1824. Dl.1. 222 p.; Dl.2. 40 + 36 p. (bijvoegsels). Compleet met uitslaande lithoplaten, plattegronden etc. Met handgeschreven aanbiedingsbriefje: "Aangeboden door den Schrijver aan den Heer Opsteller van den Vaderlanden. Gend, 28 Augusty 1835. (gesigneerd Kiekckepoost)". De pagina's zijn niet afgesneden en hebben ruime marges. Geen bruiningsvlekken op de boekpagina's. 1 Lithoplaat lichte bruiningsvlekken. [ID# 7412] | 275,00 |
| 3293 | KLEINGROTHE, C.J. Sumatra's O.K. Kleingrothe, Medan, n.d. (ca. 1900). Portfolio of 60 loose full size photographic plates of Medan, Deli - Sumatra- by Kleingrothe (Gravure J. B. Obernetter, München) with approx. 98 engraved photographs, w/title page + photo mntd on cover. 35.6 x 48.3 cm. Foxing. Overall good to very good. [ID# 8486] | 350,00 |
| 3294 | KLEINGROTHE, C.J. / DELI MAATSCHAPPIJ. De Amsterdam Deli Compagnie. Kleingrothe, Medan, n.d. [ca. 1905]. Portfolio of 42 loose full size photographic plates of Medan, Deli - Sumatra- by Kleingrothe (Gravure J. B. Obernetter, München), w/title page. 35.6 x 48.3 cm. Foxing. Some wear to porfolio, otherwise good. [ID# 8493] | 375,00 |
| 3295 | KLERK, Piet de / Leo van MAARE (samenstellers). Een kwestie van visie: opstellen over politiek, recht en cultuur. Liber amicorum voor Lodewijk H.J.B. van Gorkom. Schwartz/SDU, Maarssen/Den Haag, 1990. 249p., ISBN 906179143x Softcover, orig. omslag. Goed exemplaar. *met bijdragen van Hans van den Broek, Jan Pronk, Ed Craanen, Oleg Khestov, Manfred Lachs, Herman Burgers, Ben Sanders, Johan Kaufmann, Rob van Schaik, Max van der Stoel, Maxime van Hanswijck de Jonge, Piet van Buuren, Dirk Schuurman Volker, Rob Samson, Simon Wesenthal, Twan Verkade, Chris van Esterik. [ID# 8625] | 12,00 |
| 3296 | KLIFT, H. van der. Huis- tuin- & keukenboek eenvoudige ideeën, recepten en patronen het jaar rond Cantecleer, De Bilt, 1977. 103 p., met ills; foto`s, tekeningen en patronen. Hardcover, orig. band, 21.5 x 27 cm. Goed, tot zeer goed. [ID# 8841] | 8,00 |
| 3297 | KLIP, Ed. Slapen kun je leren. De slaapcursus van Teleac. Studieboek en werkboeken. TELEAC, Utrecht, 1987. 87p. tekst studieboek + 47p + 47p. werkboek I en II, samen in de originele ringband. Goed. [ID# 9230] | 6,00 |
| 3298 | KOOI, J. van der (samenst.). Volksverhalen uit Friesland. Het Spectrum, Utrecht, 1979. 1e druk. 284 p., illustraties, register. Hardcover, linnen band, met stofomslag. Goed exemplaar. [ID# 8233] | 8,00 |
| 3299 | KUROKAWA, Kisho. Each one a hero. The Philosophy of symbiosis. Kodansha International, Tokyo, 1997. 543 p. Numerous ills. b/w/plates. Original hardcover and dustjacket. Mint copy. *with dedication and signed Kisho Kurokawa, 1999-6-21. [ID# 6181] | 65,00 |
| 3300 | LANDRÉ, Willem. Richard Wagner. Hilversum, n.d. 62 p. Met frontispiece foto van Wagner. Origineel omslag. *mooi ex. [ID# 5797] | 10,00 |
| 3301 | LANGE, Elisabeth (e.a.). Wij ontvangen. Van familiediner tot cocktail.. Maraboe Flash ,/Bruna, Utrecht., 1961. 160p., softcover, kl. 4to. Gebruikssporen, verder goed. [ID# 9040] | 3,00 |
| 3302 | LANOIZELEE, Louis. Les bouquinistes des quais de Paris. Chez l'auteur, Paris, 1956. 301p. couverture illustrée en deux couleurs, Bois gravés de Jean Lébédeff, planches photographiques hors-texte, nombreuses photograpies et gravures documentaires. Edition Originale: 1/3000 ex. sur vélin. Bon/tres bon état. Good to very good condition. [ID# 7977] | 48,00 |
| 3303 | LANTINGA, P. Rietvlechten. Handleiding voor het vervaardigen van voorwerpen van pitriet. J. Muusses, Purmerend, 1953. 92 p. Ills. Foto's en tekeningen. Softcover, origineel omslag. [ID# 5267] | 7,00 |
| 3305 | LEAKEY, Richard, E. Origins. London, 1977. 264 p. Ills. in colour and bl.&white. With index. Cloth. with original illustrated dustwrappers. VG./VG. [ID# 4343] | 6,00 |
| 3306 | LEEUW, G. van der. De primitieve mensch en de religie. Anthropologische studie. Ongewijzigde herdruk. Wolters, Groningen/Djakarta, 1952. 188 p., orig. cloth. Some foxing, otherwise good copy. [ID# 8174] | 7,00 |
| 3307 | LEEUWEN, W.L.M.E. van / F.G.A. STEMVERS. Werkboek bij Verhalen en liederen, deel 1. Wolters, Groningen/ Djakarta, 1950. 72p. Softcover, orig. omslag. Tekst ongemarkeerd. Lichte gebruikssporen omslag. Goed. [ID# 8786] | 4,00 |
| 3308 | LEIGH, Michelle, D. The Japanese Way of Beauty: Natural Beauty and Health Secrets. Birch Lane Press, New York, 1992. 224 p. Illustrated by Bl./white drawings. Original cloth and original dustjacket. *Near mint copy. [ID# 6025] | 15,00 |
| 3309 | LEKTURAMA. Nieuwe geilustreerde Lekturama Encyclopedie, deel 1 (A-ANGA]. Lekturama/Tirion, Amsterdam, 1981. 264 p. met vele illustraties. Hardcover, 22x28 cm, gebonden in orig. groen kunstleren omslag. Conditie zeer goed. [ID# 8523] | 6,00 |
| 3310 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Dicht bij huis. Groningen/Djakarta, 1951. 96 p. Geheel nieuw geïllustreerd door C. Jetses (kl. Plaat en zwart/wit platen) Geb. [ID# 2970] | 11,00 |
| 3311 | LOHMANN-PELLEN, Ineke van. De helpende schildershand. Grafodruk, Hengelo, 1983. 33p. Rijk geïllustreerd, Softcover, cahier, geniet. ISBN 9070794020 . *Zeer goed. [ID# 8874] | 7,00 |
| 3312 | LUGER, Johan. Nederland, Zoals De Toerist Het Ziet. Amsterdam / Antwerpen, 1947. 136p. Geb. met Ills van Cas Oorthuys, e.a. Inleidende tekst in Engels en Nederlands. Bij foto's ook Engels en Nederlandse toelichting. Fraaie zwart-wit foto's. [ID# 7021] | 10,00 |
| 3313 | LUIKEN, Jan en Caspar. Het menselyk Bedryf. Rotterdam, 1978. 204 p. Facs. herdruk van 100 p. eenzijdig bedrukte etsen. Groot formaat. [ID# 6628] | 10,00 |
| 3314 | MAILFERT, Andre. Au pays des antiquaires. Confidences d'un "maquilleur" professionnel. Flammarion, Paris, 1935. 171 p., ills. en noir/blanc sur papier couché hors texte. Couverture souple illustrée, intérieur frais. Bon exemplaire. [ID# 7919] | 18,00 |
| 3315 | MARKUS, Bob & Kittie. Spinnen. Cantecleer, de Bilt, 1977. 6e druk. 68p., ills: foto's in kleur en z/w. Goed. [ID# 8935] | 4,00 |
| 3316 | MARQUARDT, Hanne. Voetzonemassage als therapie. De Driehoek, Amsterdam, n.d.. 142 p. Met illustraties, register. Softcover, 8vo. Lichte gebruiksporen, verder goed. [ID# 8829] | 10,00 |
| 3317 | MAYWALD, Fritz. Die Eroberer von Kamerun. Berlin, n.d (ca. 1938). 234 (2) p., Verlagsanstalt Otto Stollberg, hardcover, cloth. Very good. [ID# 7268] | 25,00 |
| 3318 | MEIJERS, J.A. / LUITINGH, J.C. Onze voornamen. Traditie, betekenis, vorm, herkomst. Moussault, Amsterdam, 1948. 328 p. met uitgebreid namenregister. Hardcover, orig. linnen band, 8vo. Goed. [ID# 947] | 11,00 |
| 3319 | METZEMAEKERS, L.A.V.M. (samenst.). Een eeuw in balans. De wordingsgeschiedenis van Moret & Limperg, 1883-1983. n.p., 1983. 232 p. ills: in kleur in zwart/wit. Hardcover, linnen met stofomslag. Goed tot zeer goed [ID# 8978] | 10,00 |
| 3320 | MEULENBELT, Anja. De schaamte voorbij. Een persoonlijke geschiedenis. Amsterdam, 1985. 291 p. [ID# 959] | 4,00 |
| 3321 | MEYER, Laura. Zwart Afrika. Beelden, maskers, sieraden.. Atrium / Terrail, Paris, 1992. 224p., with over 200 illustrations (incl. 170 colour ills), maps, biblio. Good introduction to the arts of Africa. Dutch text. Softcover, 4to, orig. wrappers. [ISBN 9061135761] Very good. [ID# 8039] | 35,00 |
| 3322 | MIDDELHOFF, Kees (red.). 1648. De Vrede van Munster. Breuklijn tussen Vlamingen en Nederlanders? Amsterdam, 1998. Vlaams Cultureel Centrum de Brakke Grond. 85p., ills. Hardcover, half-linnen, leeslint. *Als nieuw. [ID# 8081] | 20,00 |
| 3323 | MIDDERIGH-BOKHORST, B. Glans en gloed uit donkere diepten. [plaatjesalbum] Levensverzekeringmaatschapijen NILLMIJ, n.d.. 4e druk. 109p., ills: ingeplakte plaatjes. Hardcover, halflinnen band. 20 x 27 cm. Goed tot zeer goed. [ID# 8981] | 7,00 |
| 3324 | MILLER, Jonathan / PELHAM, David. The Facts of Life: a three dimensional study. Jonathan Cape, London, 1984. First Ed. 6 double page pop-ups, showing the growth of a baby from conception to birth. Hardcover, 4to. All pop-ups and slides are good. Covers are slightly rubbed. ISBN 0224022423. Near Fine. [ID# 8375] | 14,00 |
| 3325 | MOOK, M.W. Kort begrip der Kunze-Knorr rem voor goederen-, personen- en sneltreinen. Bussum, n.d. 27 p. Ills. Met origineel omslag. [ID# 6315] | 20,00 |
| 3326 | MORGAN, Paul & Helene. Vliegerboek. Gaade, Houten, 1996. 80p., rijk geïllustreerd met kleurenfotos, werktekeningen. Softcover, 4to, met orig omslag. ISBN 9060175956. Conditie: goed. *Het ontstaan van vliegers, soorten vliegers en vliegertechnieken, 6 vliegers om zelf te maken. [ID# 8318] | 12,00 |
| 3327 | MOST, Ron en Olga. Pierrot in uitvoering en andere toneelfiguren om zelf te maken Cantecleer, De Bilt, 1980. 80 p., rijk geïllustreerd met foto's, tekeningen en patronen. Softcover, kl. 8vo. Goed tot zeer goed. [ID# 8792] | 6,00 |
| 3328 | N.A. Bronnen van Oosterse wijsheid. Bloemen van penseel en geest uit China en Japan. Schuyt, Haarlem, 1972. 28p., ills: Chinese en Japanse tekeningen en aquarellen in kleur. Hardcover, spiraalbinding, 9x12.5cm. Goed tot zeer goed. [ID# 9042] | 5,00 |
| 3329 | N.A. De aarde en haar volken. 1873. Kruseman & Tjeenk Willink, Haarlem, 1873. 410p., with numerous wood-engravings. Hardcover, folio. Original green blind stamped cloth, gilt title on front and spine. Some edgewear, some foxing, otherwise good. [ID# 8624] | 45,00 |
| 3330 | N.A. De aarde en haar volken. Vijfde deel [1869]. Kruseman & Tjeenk Willink, Haarlem, 1869. 410p., with numerous wood-engravings. Hardcover, folio. Original green blind stamped cloth, gilt title on front and spine. Some edgewear, some foxing, otherwise good. [ID# 8623] | 45,00 |
| 3331 | N.A. Gone with the wind - The film story of Gone with the wind. Hollywood Publications Ltd, London, 1948. From the Famous Film Series. 88p. with numerous in-text half tone photo illustrations. Softcover, pictorial wrappers, side stapled binding. Good+. [ID# 8941] | 15,00 |
| 3332 | N.A. Innsbruck Montreal 76 - Essay. Vol. 3. ProSport & Co., Munchen, 1976. 175p. text in several European languages, profusely illustrated. Hardcover, 4to (21x27cm). Good. [ID# 9217] | 8,00 |
| 3333 | N.A. Jaarboek 1993 [van de Gerard Adriaan van Swieten Tuinbouwschool te Frederiksoord]. n.p. [Frederiksoord]., 1993. 177p., ills: z/w fotos, tekeningen, schetsen. Uitgegeven door de Vereniging van oud-leerlingen der Gerard Adriaan van Swieten Tuinbouwschool. Softcover, gebrocheerd, 8vo, orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 8592] | 9,00 |
| 3334 | N.A. Kaboutersprookjes. Christofoor, Zeist, 1985. 250p. (4). Met illustraties van Frantisek Chocola. Hardcover, groot 8vo (17.5 x 24.5 cm). ISBN 9062382096. Zeer goed exemplaar. *De 65 sprookjes in deze uitgave laten het doen en laten van 'het kleine volkje' op zeer uiteenlopende wijze zien. [ID# 8739] | 16,00 |
| 3335 | N.A. Mascottes. Zuidgroep, Best, 1982. Hobby boek. 64p. met illustraties en voorbeelden/patronen voor het zelf maken van mascottes. Dutch text. Hardcover, 8vo. Goed exemplaar. [ID# 8706] | 7,00 |
| 3336 | N.A. Nuestro Madrid. Luna Wennberg, Barcelona, 1982. 1a ed. Edición bilingüe: castellano-inglés. 263p., profusamente ilus. con fotos. Hardcover, 30.5x23.5 cm, Guaflex con letras doradas en portada y lomo, con estuche orig. ISBN 8485983009. Muy buen estado. First ed. English/Spanish text. Profusely illustrated with fine color photographs. With orig. slipcase. Very good, [ID# 8527] | 25,00 |
| 3337 | N.A. Souvenirs de Paris. Monuments, vues en couleurs. A. Leconte, Paris, n.d. [ca. 1960]. With 16 full page colour photographs. Hardcover, orig. cloth with gild lettering. Good. [ID# 8677] | 10,00 |
| 3338 | N.A. Springs of African Wisdom. Traditional sayings of African peoples: Baya, Ganda, Hausa, Swahili, Herero, and others. Herder and Herder, New York, [1970]. ca. 22 p., unpaginated. Ills: colour plates and drawings. Hardcover spiral binding, 9x12.5cm. Good to very good. [ID# 9049] | 5,00 |
| 3339 | N.A. The Bethel consultation on Christian literature. Record of proceedings: October 8 - 13. 1962. SPCK, London, 1963. 122p. Softcover, sewn, 8vo, orig. wrps. Ex-libr. copy with usual stamps, traces of normal use, lower part of spine damaged. Condition: Fair. [ID# 9190] | 5,00 |
| 3340 | N.A. [WERKGROEP KINDER- EN JEUGDLEKTUUR]. Het kinderboek vanuit een ander hoek. 3. NBLC, Den Haag, 1979. 114p. met ills. Softcover, 8vo. Goed exemplaar [ID# 8704] | 5,00 |
| 3341 | N.N. De ervarene en verstandige Hollandsche Huyshoudster.. Leiden, 1965. lvi, 214 p. Geb. met origineel stofomslag. *Facsimile uitgave naar de 2e druk van 1795. Mooi ex. [ID# 6471] | 15,00 |
| 3342 | N.N. Eén van ons. Ter nagedachtenis aan Jhr. Mr. A.F.C. de Casembroodt, commissaris der koningin in Zeeland, 1948-1965. Middelburg, 1965. 64 p., ills, orig. omslag. Goed. [ID# 7283] | 5,00 |
| 3343 | N.N. François Villon. Lustrum fotoboek van het Utrechtsch Studentencorps. Utrecht, 1961. 83 p., 4to, gebonden met stofomslag. Overvloedig geïllustreerd met zw/w-foto"s. Enkele gebruikssporen randen stofomslag. Verder goed. Lustrumfotoboek van het Utrechtsch Studentencorps uitgegeven in opdracht van Rector et Senatus Veteranorum, onder auspiciën van het Utrechts Studenten Film- en Fotogezelschap F.P.H. Lustrumfotoboek-commissie 1961, C.W.D. van Gruting, R.J. de Boer [ID# 7386] | 14,00 |
| 3344 | N.N. Nederland jubelt. Herdenkingsalbum van het gouden jubileum en de troonsbestijging. Scheltens & Giltay, Amsterdam, 1948. 32 p. Herdenkingsalbum bij het afscheid van koningin Wilhelmina en bij het aanvaarden van de regering door koningin Juliana met veel foto's. 4to, Orig. omslag. [ID# 7355] | 4,00 |
| 3345 | Nederlandse Gasunie. Mens en energie. Groningen, 1978. 119p. Ills, Quarto. Hardcover, linnen band met goudbelettering. Goed exemplaar. [ID# 7014] | 5,00 |
| 3346 | NEUTHALER, Dr. H. Groot Kruiden Gezondheidsboek. Helmond, 1980. 336 p. incl. Alfabet der geneeskrachtige planten pp. 185 - 336. incl. register. ills. Geb. (stofomslag). [ID# 1014] | 11,00 |
| 3347 | NJIKE-BERGERET, Claude. De blanke koningin. Mijn Afrikaanse passie. Element, Naarden, 1998. 1e Nederlandse druk. 317p. Paperback, 8vo. Zeer goed. *Fascinerende memoires van een franse zendelingendochter die een van de veertig vrouwen werd van een Afrikaanse Bamileke koning. [ID# 6891] | 7,00 |
| 3348 | NOREL, K. Vier zonnekinderen. La Riviere & Voorhoeve, Zwolle, 1956. 1ste druk, 86p., met Z/W fotos. Hardcover, 8vo, Goudbelettering omslag, - goed exemplaar. [Koninklijk huis, prinsessen Beatrix, Margriet, Irene, Christina]. [ID# 7978] | 5,00 |
| 3349 | ONS EIGEN TIJDSCHRIFT. Ons eigen tijdschrift. (november 1929 - oktober 1930). C.J van Houten & Zn, Weesp, 1929-1930. 384p., rijk geïllustreerd. Hardcover, 4to, gebonden in originele roodbruine uitgeversband met zwarte opdruk. Onderzijde rug, iets ingescheurd, verder fraai exemplaar. [ID# 8560] | 29,00 |
| 3350 | ONS EIGEN TIJDSCHRIFT. Ons eigen tijdschrift. Band 3 (november 1923 - oktober 1924). C.J van Houten & Zn, Weesp, 1923-1924. 384p., rijk geïllustreerd. Hardcover, 4to, gebonden in originele roodbruine uitgeversband met zwarte opdruk. Fraai exemplaar. [ID# 8556] | 29,00 |
| 3351 | ONS EIGEN TIJDSCHRIFT. Ons eigen tijdschrift. Band 3 (november 1924 - oktober 1925). C.J van Houten & Zn, Weesp, 1924-1925. 384p., rijk geïllustreerd. Hardcover, 4to, gebonden in originele roodbruine uitgeversband met zwarte opdruk. Fraai exemplaar. [ID# 8555] | 29,00 |
| 3352 | ONS EIGEN TIJDSCHRIFT. Ons eigen tijdschrift. Band 4 (november 1925 - oktober 1926). C.J van Houten & Zn, Weesp, 1925-1926. 384p., rijk geïllustreerd. Hardcover, 4to, gebonden in originele roodbruine uitgeversband met zwarte opdruk. Onderzijde rug, iets ingescheurd, verder fraai exemplaar. [ID# 8557] | 29,00 |
| 3353 | ONS EIGEN TIJDSCHRIFT. Ons eigen tijdschrift. Band 7 (november 1928 - oktober 1929). C.J van Houten & Zn, Weesp, 1928-1929. 384p., rijk geïllustreerd. Hardcover, 4to, gebonden in originele roodbruine uitgeversband met zwarte opdruk. Onderzijde rug, iets ingescheurd, verder fraai exemplaar. [ID# 8559] | 29,00 |
| 3354 | OOSTVEEN, Mia van. Dit is 't verhaal van menschenhart. Amsterdam, ca.1934. 34 p. Ills. 12 vierkleurenplaten en andere tekeningen door Mia van Oostveen. *De kleedingstukken en voorwerpen werden naar Middeleeuwsche afbeeldingen uit het Louvre, het Musée de Cluny en het Musée de l'Armée te Parijs samengesteld* [Omslag gebr.sporen] [ID# 4372] | 11,00 |
| 3355 | OSBORNE, Charles / KOENS, Kees (nederl. tekst). Negentiende eeuwse Operagebouwen. Heuff, Nieuwkoop, n.d. 128 p. oblong. ills. Geb. met origineel stofomslag. * Een verzameling prentbriefkaarten voorzien van commentaar door C. Osborne. [ID# 7453] | 15,00 |
| 3356 | OSIANDER, Dr. Johann Friedrich. Volksgeneeskunde of eenvoudige middelen en raadgevingen tegen kwalen en krankheden der menschen. Leeuwarden, 1835. 280 p. Geb. (heruitgave 1981 in fraaie band). [ID# 5793] | 25,00 |
| 3357 | PAERL, Hetty. Poppenspel zelf maken en spelen. Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1982. 92p., Beschrijving voor het maken van huistheaters met hand- en vingerpoppen, marionetten en papieren figuren. Met ills: tekeningen, werktekeningen, foto's. Hardcover, gekartonneerde band. 23.5 x 27.5 cm. Hardcover, lichte randslijtage, verder goed. [ID# 8850] | 12,00 |
| 3358 | PAUL, Bengt. Leer goed slapen, blijf gezond. Kluwer, Deventer, 1954. 79p., Softcover, pocket, orig. geïllustrerd omslag. Rug iets beschadigd, verder goed. [ID# 8746] | 5,00 |
| 3359 | PELLEBOER, J.H. Volksweerkunde, klopt het of niet. Spreuken, rijmpjes en gezegden over het weer en hun waarde in de praktijk. Boekencentrum, Den Haag, 1978. 3e druk, 115 p..met ills. Hardcover, gekartonneerd. (14x23 cm). Goed. [ID# 8775] | 9,00 |
| 3360 | PERLOT, Marianne. Patchwork presentjes. LRV Kreatief, Kampen, 1994. 32p. Doe Boekjes. Over het zelf maken van patchtwork presentjes. Geillustreerd met voorbeelden, patronen en werktekeningen. Goed. [ID# 8854] | 4,00 |
| 3361 | PETERS, Prof. Dr. J. CssR. Hedendaagse visies op den Mens.. Winants, Heerlen, ca. 1950. 242 p. Hardcover, orig. linnen band, kl. 8vo. Goed. [ID# 5151] | 5,00 |
| 3362 | PHILIP, I.G. / BODLEIAN LIBRARY Gold tooled bookbindings (Bodleian picture books series, no.2). Bodleian Library, Oxford, 1951. 8 p. , ills: 24 full page b/w photographs. Softcover, 8vo, orig. printed wrappers. The bindings reproduced in this booklet have been chosen to illustrate some of the many styles of gold-tooling current in Europe up to the eighteenth century. Good. [ID# 9160] | 7,00 |
| 3363 | PIGAFETTA, Antonio. Magellan s voyage. A narrative account of the first circumnavigation. New Haven / London, 1969. Two Volumes. Quarto. Beige cloth, red labels on spine, gilt lettering. Orig. publishers slipcase. Volume I, 195 pp. contains the english translation of the Pigafetta manuscript. Volume II contains reproduction of the original manuscript. Incl. various maps and notes signed by participants in this publication. Both volumes clean and unmarked. Both fine. [ID# 6898] | 450,00 |
| 3364 | PIRANA, Julien. Twee brieven uit: Het linker pad van de Boeddha. Zeeuws Kunstenaarscentrum, Middelburg, 1983. 1e druk. ongepagineerd [24p.]. Softcover met stofomslag, geniet, kl. 8vo. Slibreeks 23. Goed tot zeer goed. [ID# 8958] | 5,00 |
| 3365 | PITLO, Dr. R.W.H. Een vergeten beschaving. Het rijk der groot-Mogols in Voor-Indië in de 16de en 17de eeuw. Tjeenk Willink, Haarlem, 1958. 295 p. ills. (kleur en z/w), krtn. Hardcover, 8vo, linnen band met stofomslag. Goed tot zeer goed. [ID# 1107] | 6,00 |
| 3366 | PLETTENBURG, H.W.M. Licht in huis: kienspaan, kaars, olielamp. Arnhem, 1968. Het Nederlands Openluchtmuseum. 99p, 91 ills, bibliogr. Softcover, orig. omslag. Goed exemplaar. Interessante beschrijving van de manieren waarop mensen door de eeuwen heen hebben getracht het duister te verdrijven. [ID# 8175] | 8,00 |
| 3367 | PRAAG, Mr. Ir. M.M. van. Bouwrecht. Scheltema & Holkema, Amsterdam, 1966. 360 p. met registers op wetsartikelen, standaardregelingen, rechtspraak, personen en aangehaalde literatuur en zaakregister. Hardcover, grt 8vo, linnen band. Zeer goed. [ID# 1134] | 12,00 |
| 3368 | PRESENCE AFRICAINE. Presence Africaine. Revue culturelle du monde noir. No. 51, 3e trimestre 1964. Societe Africaine de Culture, Paris, . 193 p. French text edition. Orig. wraps. Good [ID# 9141] | 12,00 |
| 3369 | RANDWIJK, H.M. van. De doden en de levenden. Rede, uitgesproken t.g.v. de jaarlijkse prijsuitreiking van de Stichting Kunstenaarsverzet 1942-1945 op 18 februari 1956. De Spieghel., Amsterdam, 1956. 14 p., Cahier, genaaid, 24x16 cm, orig. omslag (iets verkleurd). [ID# 8231] | 8,00 |
| 3370 | RASCH, J. Nederlandsche Folklore. Gebruiken, gewoonten, volksgeloof, uitdrukkingen. Deventer, n.d. 110 p. met Literatuurlijst, slagwoordenlijst. [ID# 1152] | 6,00 |
| 3371 | REEF, H. (e.a.). 125 jaar later. Beschouwingen over 125 jaar Openbaar Voortgezet Onderwijs te Enschede. Enschede, 1991. 268 p. met ills. Groot formaat. Goed. [ID# 7118] | 19,00 |
| 3372 | REKER D. / M. STEENBERGH (Red.) Kreatief zijn thuis. Kostuums, droogbloemen, poppenhuizen, e.a PPI, 1975. 127 p. met talrijke kleurenfoto`s. Hardcover, 4to. Goed. [ID# 8758] | 6,00 |
| 3373 | REKER, D. / M. STEENBERGH (Red.) Kreatief zijn thuis. Draagtassen, keramiek, cartoons, collages, kerstkreaties, bonbons en snoepjes, e.a. PPI, 1975. 127 p. met talrijke kleurenfoto`s. Hardcover, 4to. Goed. [ID# 8759] | 6,00 |
| 3374 | RENNER, Paul. Die Kunst der Typographie. El arte de la tipografïa. Campgrafic, Valencia, 2000. 314 p. Ills. Con indice. Texto en Castellano. Paperback, Original wrappers. *near fine / En muy buena condicion. [ID# 5461] | 25,00 |
| 3375 | RENNES, Catharina van. Vlindervlucht. 12 kinderliederen met pianobegeleiding. Jac. van Rennes, Utrecht, 1894. 9 p., 5e druk, origineel omslag. Rug iets gesleten, verder goed. *met notenschrift voor zang en piano. [ID# 7402] | 15,00 |
| 3376 | RESNICK, Jane. Internationale gids sigaren. De kunst van het genietend roken. Könemann, Keulen, 1997. 171 p., met talrijke kleurenfotos. Hardcover, linnen band, met stofomslag. *Als nieuw. [ID# 8765] | 9,00 |
| 3377 | RICHARDS, C.G. Le materiel de lecture pour nouveaux alphabetes. UNESCO, Paris, 1959. 322p. ills, softcover, sewn, 8vo, orig. wrps. Good. [ID# 9184] | 11,00 |
| 3378 | RIEGER, A. Hier Holland! Molens, mensen, klederdrachten. Laren, N.d. 64 p. Ills: foto's Agtmaal; Doeser; Dijkstra; v.d. Poll; Rieger. Geb. Met origineel stofomslag. teksten in Engels, Frans, Duits Nederlands [ID# 7582] | 10,00 |
| 3379 | RIEGER, A. (tekst). Holland. Molens-Menschen-Klederdrachten / Mills-People-Costumes./Moulins-Gens-Costumes / Mühlen- Menschen-Trachten. Laren, ca.1950. 64 p. Photographs in black/white by Agtmaal, Doeser, Dijkstra and Rieger.Map. With original col. dustwrs. [ID# 4671] | 10,00 |
| 3380 | RIESS, Curt. Naissance des bestsellers. Trevise, Paris, 1967. 324 p., In-8, broché, couverture illustrée rempliée. Bon etat. [ID# 9189] | 18,00 |
| 3381 | ROLAND HOLST-VAN DER SCHAIK, Henriëtte. Het vuur brandde voort.. Van Ditmar, Amsterdam, 1949. 2e druk. 287p., ills. Geb. linnen met boeklon. Goed exemplaar. [ID# 8083] | 10,00 |
| 3382 | ROODERKERK, Jeanne. Batik met plezier. Zomer & Keuning, Wageningen, 1974. 96 p. Rijk geillustreerd. Overzichtelijke uitleg van batik-techniek en materialen. Uit de reeks 'Ariadne Handwerk Bibliotheek'. Hardcover, 20x24cm Zeer goed. [ID# 8995] | 5,00 |
| 3383 | ROUSSEAU, J.J. Émile ou de l'éducation. Paris, 1862. Firmin Didot. 643 p., Quelques rousseurs (très petites), sinon très bon état. [ID# 7269] | 25,00 |
| 3384 | RUBBER JOURNAL. The India Rubber Journal. London, 1949. 1092 p. ills. cloth. (July 1949 - December 1949). [ID# 1208] | 9,00 |
| 3385 | RUETE, Emily. Herinneringen van een Arabische prinses. Atlas, Amsterdam, 1995. 304p, ills: z/w foto's. Softcover/paperback, 8vo (13x21cm). Goed tot zeer goed. [ID# 9172] | 7,00 |
| 3386 | SALAJAN, Ioanna / Sita CORNELISSEN. Werkboekje Bach remedies. Ankh-Hermes, Deventer, 1997. 83 p., Softcover, 9,5 x 19,5 cm., ingenaaid, Goed. [ID# 8751] | 4,00 |
| 3387 | SCHAEFFER, Francis A. How should we then live? The rise and decline of Western thought and culture. Revell, Old Tappan, 1976. 288 p., with numerous b/w ills. Sm.4to. Orig. boards, cloth spine. Small corner missing from endpage, spine somewhat sunned, otherwise good. [ID# 7449] | 8,00 |
| 3388 | SCHALIJ, M.A. / PIJPER, K. Rietvlechten. Handleiding voor het vervaardigen van voorwerpen van pitriet. Muusses, Purmerend, n.d. [ca.1920]. 78 p. ills. Hardcover, 8vo. Goed. [ID# 1231] | 9,00 |
| 3389 | SCHALLEHN, C. Artur. Zabel s Jahr - und Adressbuch der Zuckerfabriken Europa's. Kampagne 1916/17. Magdeburg, 1916. Inhalt: I. Abteilung: Das Jahr 1915/1916, Zuckererzeugung Europa's. 43.S. II.Abteilung: u.a.Alph. Namenverzeignis der Fabrikbeamten, Die ausserdeutschen Zuckerfabriken und Raffinerien, 185 S. III. Bezugsquellen von Bedarfsartikeln für Zuckerfabriken und Raffinerien; 48 S. IV. Abteilung: Geschäfts Empfelungen, 201 S. Original Lwd. Goldgeprächt. [ID# 6755] | 75,00 |
| 3390 | SCHOUTEN, Dr.N.C. Het woonmilieu. Sociologische overwegingen met betrekking tot de naaste omgeving van de woning. Assen, 1967. 189 p. Ills. Geb. met stofomslag. Mooi ex. [ID# 1249] | 6,00 |
| 3391 | SCHULMAN, Jacques. Coins and Medals. Greek, Roman, Dutch and Foreign. Decorations and Numismatic Books. Amsterdam, 1955. 100 p. text. xxx plates with ills. Catalogue Nr. 225. Auction Sale 14-16 February 1955. (75 years Schulman) [ID# 1258] | 15,00 |
| 3392 | SCHWARZ-BART, Andre. De laatste der rechtvaardigen. Bruna en Zoon, Utrecht, 1961. 331p., Hardcover, 8vo, orig. linnen band. Tekst ongemarkeerd en goed. Stofomslag iets beschadigd, verder goed. [ID# 8634] | 16,00 |
| 3393 | SEUMEREN, Frans van. (red.). Het Schoffeltje. Feestnummer t.g.v. het 25-jarig huwelijk van vader en moeder [1921-1946]. n.p., n.d. [1946]. 88 p. met talrijke z/w foto's. Hardcover, gebonden, grt 8vo. Goed. *mmv gezinsleden van de Vliehoeve en anderen. [ID# 8837] | 15,00 |
| 3394 | SHIPP, Horace. Woorden die de wereld vormden. In den Toren, Naarden, n.d. [ca. 1945]. 131p., ills. Hardcover, linnen band. Met stofomslag (iets beschadigd) 8vo. Goed [ID# 8968] | 7,00 |
| 3395 | SIERKSMA, F. De roof van het vrouwengeheim. De mythe van de dictatuur der vrouwen en het ontstaan der geheime mannengenootschappen. Mouton, s-Gravenhage, 1962. 199p. Hardcover, orig. dec. cloth. Very good. [ID# 8396] | 12,00 |
| 3396 | SIEVERS, Prof. Dr. Wilhelm. Afrika. Eine Allgemeine Landeskunde. Leipzig, 1895. 472 seiten, mit 154 abbildungen im Text, 12 Karten und 16 Tafeln in Holzschnitt und Chromodruck. Halbleder. [ID# 1276] | 79,00 |
| 3397 | SKINNER, Thomas. The World's Wool. London, 1929. 1318 p. Ills. Advertisments. Original giltletterd cloth. * Industrie Lainière Mondiale; Woll-Industrie der Welt; Industria de Lana Mundial; Industria Laniera Mondiale; Industria de Là Mundial. Interesting historic source book on this Industry. Adresses. [ID# 5974] | 65,00 |
| 3399 | SMITH jr.. Datus C. A guide to book-publishing. Bowker, New York, 1966. 245p. Hardcover, 8vo, cloth. Good. [ID# 9188] | 7,00 |
| 3400 | SPIEGEL, M. De avonturen van "Bando" het aapje. v. Stockum, Den Haag, ca. 1930. 32 p. Ills. in kleur door Sary Heykoop. Met originele omslag.Groot ablong. [ID# 7693] | 10,00 |
| 3401 | STERREN, Dr. H.A. van der. De lotgevallen van Koning Oedipus. Een psychologische studie. Met een voorwoord van Anna Freud.. Amsterdam, 1948. viii, 143 p. Met literatuur opgave. [ID# 1329] | 11,00 |
| 3402 | STOKHUYZEN, Ir. F. Molens. van Dishoeck, Bussum, 1974. 136 p., foto's, reproducties van schilderijen en tekeningen. Geschiedenis, beschrijving en werking van verschillende typen molens in Nederland. Softcover, kl. 8vo. Lichte vouw in omslag, verder goed tot zeer goed. [ID# 7420] | 6,00 |
| 3403 | TEILHARD DE CHARDIN, P. Reisbrieven 1923-1955. Met een beschouwing over de hoofdgedachten van Teihard de Chardin door Prof. Dr. A. Portmann. Hilversum / Antwerpen, 1963. 325p. Orig. linnen met stofomslag. Goed exemplaar. [ID# 7917] | 7,00 |
| 3404 | THIJSSE, Jac. P. De bloemen en haar vrienden. Verkade album. Zomer en Keunings, Wageningen, 1934. 88 [5] p. with 140 illustrations by C. Rol, Jan Voerman and H. Rol. Hardcover, 4to, half-cloth with illustrated boards. Cloth partly split, Some foxing, small tear in one page, otherwise good. [ID# 9019] | 18,00 |
| 3405 | THIJSSE, Jac. P. Herfst. Verkade album. Zomer en Keunings, Wageningen, 1910 [1975]. 2 ed. 62 p. , with 144 mounted illustrations by L.W.R. Wenckebach, Jan van Oort and Jan Voerman. Facsimile reprint of the orig. 1910 edition. Hardcover, 4to, illustrated boards. Fine copy. [ID# 9016] | 11,00 |
| 3406 | THIJSSE, Jac. P. Lente. Verkade album. Zomer en Keunings, Wageningen, 1906 [1975]. 2 ed. 85 p. , with 144 mounted illustrations by L.W.R. Wenckebach, Jan van Oort and Jan Voerman. Facsimile reprint of the orig. 1906 edition. Hardcover, 4to, illustrated boards. Very Good copy. [ID# 9017] | 11,00 |
| 3407 | THIJSSE, Jac. P. Winter. Verkade album. Zomer en Keunings, Wageningen, 1909 [1975]. 2 ed. 60 p. , with 144 illustrations by L.W.R. Wenckebach, Jan van Oort and Jan Voerman. Facsimile reprint of the orig. 1909 first edition. Hardcover, 4to, illustrated boards. Fine copy. [ID# 9015] | 11,00 |
| 3408 | THIJSSE, Jac. P. Zomer. Verkade album. Zomer en Keunings, Wageningen, 1907 [1975]. 2 ed. 85 p. , with 144 mounted illustrations by L.W.R. Wenckebach, Jan van Oort and Jan Voerman. Facsimile reprint of the orig. 1907 edition. Hardcover, 4to, illustrated boards. Very Good copy. [ID# 9018] | 11,00 |
| 3409 | THOMASSEN, K. / WOLF, C. de. Accoord C.R. Een keuze uit de bijzondere aanwinsten verworven tijdens het bibliothecariaat van Dr. C. Reedijk. Den Haag, 1986. 200 p. ills. (kleur en zw. wit) Lijst van tentoongestelde handschriften. Register. [Tentoonstelling Kon. Bibl. van 25 april - 26 juni 1986]. [ID# 1371] | 6,00 |
| 3410 | TIMMER, J. De beschuttende functie van glasramen. L.J. Veen, Amsterdam, . 72p., met ills. Gebonden met orig. stofomslag. J.Timmer was chef Teekenbureau, Afd stalen ramen en deuren, De Vries Robbé & Co. [ID# 7984] | 15,00 |
| 3411 | TOP, W. Wol. Versluys, Amsterdam, n.d.. 2e druk. 40 p., met tekeningen van Diet van Beek. Hardcover, gekartonneerde band. 14x18.5 cm. Ex-blibl. exemplaar met gebruikelijke stempeltjes en booklon. ISBN 9024907411. Goed. [ID# 8839] | 4,00 |
| 3412 | Uber Land und Meer. Uber Land und Meer. Deutsche llustrierte Zeitung, Jahrgang 54, Nr. 16. Stuttgart, 1912. pp. 434-452. Ills. 28.5x40cm. orig. col. wraps. Some traces of use. Good. [ID# 7010] | 10,00 |
| 3413 | United Nations Information Office. War and Peace Aims. Extracts from Statements of United Nations Leaders. Special Supplement No. 1-6 to the United Nations Review. Set of 6 vols bound in two vols. New York, 1944-1945. First vol: No 1: 136p., No 2: 118p., No 3:127p. + topical/geo. index vol IV, 1944 [4p]. Second vol.: No.4: 127p., No.5: 112p., No. 6: 192p. +topical/geo. index vol IV, 1944 [4p]. Hardcover, 4to, hlf-cloth, marbled boards, orig. wrappers included. VG/VG. [ID# 8013] | 182,00 |
| 3414 | VERMEER, Wim. Liefdeszinnebeelden - Amoureuze emblematiek 1600/1620. Zeeuws Kunstenaarscentrum, Middelburg, 1983. 1e druk. ongepagineerd [26p.]. Met z/w illustraties. Softcover met stofomslag, geniet, kl. 8vo. Slibreeks 22. Goed. [ID# 8959] | 6,00 |
| 3415 | VRIES, Leonard de. Het prentenboek van Tante Pau. Bezige Bij, Amsterdam, 1974. 192p. ills, Gebonden. Het mooiste en leukste uit oude 19e eeuwse prentenboeken, verzamled door Leonard de Vries (ISBN: 9023451538). Goed exemplaar. [ID# 7979] | 10,00 |
| 3416 | VRIJ NEDERLAND. Vrij Nederland. Onafhankelijk weekblad voor alle Nederlanders. 1941-1944. Year 1- no. 27-52; Year 2-no.1-26 & no. 27-52; Year 3-no. 1-26; year 4-no. 1-26. Netherlands Publishing Co., London, 1941-1944. Hardcover London, Bound in 5 vols. cloth. (different colours), gilt lettered, Dutch coat-of-arms on upper boards. Richly illustrated, incl. advertisements. Overall good. [ID# 8060] | 275,00 |
| 3417 | VRIJE KATHEDER, De. De Vrije Katheder. 6e jaargang, nummers 1 - 51 (3 mei 1946 - 25 april 1947). Amsterdam, 1947-1948. 816p. ills. 51 afleveringen, gebonden in 1 halflinnen band, met gemarmerde platten. Hardcover, oblong. Enige gebruikssporen, verder goed. *met bijdragen van K. van het Reve, Annie Romein-Verschoor, Theun de Vries, etc. [ID# 8977] | 118,00 |
| 3418 | VRIJE KATHEDER, De. De Vrije Katheder. 7e jaargang, nummers 1 - 38 (2 mei 1947 - 16 jan 1948). Amsterdam, 1947-1948. ca. 608p. ills. 37 afleveringen (Nr. 8 ontbreekt), gebonden in 1 halflinnen band, met gemarmerde platten. Hardcover, oblong. Enige gebruikssporen, verder goed. *met bijdragen van K. van het Reve, Annie Romein-Verschoor, Bep Vuijk, Theun de Vries, M. van loggem, Braasem, R. van Amerongen, etc. [ID# 8976] | 85,00 |
| 3419 | WAALWIJK, D.A. van (ed.) / Various authors. Het leeskabinet. Mengelwerk tot gezellig onderhoud voor beschaafde kringen. 1885. Deel 1-4 (4 volumes bound in one). Sijthoff, Leiden, 1885. Deel 1: vi, 228p.+ 60p., with 6 plates; Deel 2: vi, 236 + 60p., with 6 plates; Deel 3: vi, 232+60p., with 5 plates; Deel 4: viii,vi, 236+60p., with 6 plates. Recent half-cloth with marbled board. Good copy. Rare. [ID# 8094] | 95,00 |
| 3420 | WALKER PHILLIPS, Mary. Kreatief breien. Cantecleer, De Bilt, 1975. 118 p. Met talrijke fotos en tekeningen. Hardcover, linnen, met stofomslag. (18.5 x 25.5 cm). Goed. [ID# 8757] | 10,00 |
| 3421 | WATERINK, J. Onze jonge koningin thuis.. Zomer en Keuning, Wageningen, n.d. (ca. 1948). 208p. met z/w/ fotos. Geb. ornam. half linnen. Goed exemplaar. [ID# 8237] | 8,00 |
| 3422 | WAY, R. John. The Bicycle. A Guide & Manual. London, 1974. 96 p. ills.index. Cloth. (original wrappers). [ID# 1511] | 6,00 |
| 3423 | WEETERING, Conrad van de. Over ballet. Brieven aan een jonge ballerina. Utrecht, 1979. 264 p. ills. en tekeningen. Ballettermen met verklaringen, register. [ID# 1515] | 6,00 |
| 3424 | WERF, Paul van der. An HI study of HII regions and dark clouds. University of Groningen, Groningen, 1989. 209p., ills. Ph.D. thesis. Softcover, orig. wrappers. Good. [ID# 8391] | 15,00 |
| 3425 | WIJ IN HILVERSUM. Wij in Hilversum. Hilversum, 1972, 1973. Tijdschrift van de Gemeente Hilversum. - losse nummers: Jrg. 17 (1972), Nr. 77, 78, 80, 82. Jrg. 18 (1973): Nr. 83. [prijs per nummer]. [ID# 9177] | 3,00 |
| 3426 | WIJK, H.B. van. Schistosoma Intercalatum Infection in Mungo Department, Cameroon. Krips Repro, Meppel, 1975. xi, 155 p., ills, map. Dissertation. Softcover, orig. wraps. Name previous owner, otherwise very good. [ID# 8409] | 18,00 |
| 3427 | WILLISTON, Teresa Peirce. Hindu tales Rand McNally, Chicago, 1917. First ed. 84p. with color illustrations Hardcover, orig. decorated cloth. Some edge wear cover, pages are loose from binding, traces of use. Poor condition. [ID# 8782] | 7,00 |
| 3428 | WINTER, Dr. V.M. von. Wel mensentype ben u? De Kern., 1930. 72p. ills: 29 z/w foto's. Paperback, ingenaaid. Goed. [ID# 8952] | 11,00 |
| 3429 | WOLSEY, Boy. Jan Pierewiet, een bundel liedjes. van Gorcum, Assen, n.d.. 2e vermeerderde druk. 180p., met alfabetisch register. Softcover, gebrocheerd, met leren omslag. Enkele gebruikssporen, verder goed. [ID# 9155] | 7,00 |
| 3430 | WORTH, Leslie. Gewassen tonen in aquarel. Gaade, Amerongen, 1984. 32p. Rijk geïllustreerd, Softcover, paperback, ingenaaid. Met potlood en penseel reeks. ISBN 9060174631. *Zeer goed. [ID# 8875] | 6,00 |
| 3456 | BROWN, Charles H. Seamanship and Nautical Knowledge for Second Mates, Mates and Masters examinations. Glasgow, 1942. xxiv, 710 p. Ills. with many photographs and figures. Maps and index. Cloth. (wear) Contents fine.*with stamp of: Royal Netherlands Navy - 1 AUG.1942-Falmouth* [ID# 4395] | 18,00 |
| 3457 | HEYTING, J.W. Hollandsch schepenboek. Amsterdam, 1940. 108 p. Met Ills. tekeningen van schepen alsmede uitvoerige beschrijving daarvan, van 1529 tot de "Tromp" Zeearend, de Nieuw Amsterdam etc. Geb. met origineel stofomslag. [ID# 5540] | 10,00 |
| 3458 | VILLIERS, Capt. Alan. Het avontuur van de zee. Bussum, 1978. 435 p. Ills. zwart/wit en kleurenafbeeldingen.. Met index. Geb. Met stofomslag. [ID# 6624] | 8,00 |
| 3459 | VOLLENHOVEN, Mr. J. van. Wat zeilt daar? Een schepenschouw van jachten. Amsterdam, n.d. 107 p. Ills. Foto's en tekeningen met technische gegevens. Geb. Oblong. [ID# 4552] | 6,00 |
| 3460 | WARNSINCK, W.H. Rederij, schip en research. Een bijdrage tot de practische kennis der exogene factoren die de snelheid van een zeeschip beïnvloeden, alsmede enkele notities betreffende Nederlandse scheepvaart-research. Delft, 1962. 176 p. + Stellingen en errata. With summary. Diss. Original wrappers. [ID# 5674] | 15,00 |
| 3461 | SOLLE, Dorothee. Leren vliegen - gedichten.. Ten Have, Baarn, 1981. 2e druk. 94 p. Paperback, 8vo. Goed. [ID# 8948] | 5,00 |
|
ARCHITECTURE |
||
| 1946 | BAKHUIZEN VAN DEN BRINK, Prof.Dr. J.N. Protestantsche Kerkbouw. Arnhem, 1946. 262 p. Met 91 platen en 48 Ills. Origineel papieromslag. *Niet opengesneden ex. (Rug ietwat los, verder goed). [ID# 5700] | 10,00 |
| 1947 | BATSFORD, Harry / FRY, Charles. The Cathedrals of England. Batsford, London, 1948. 118 p. Ills. Photographs and drawings by Brian Cook. Foreword by Sir Hugh Walpole. Original hardcover, cloth. [ID# 5373] | 15,00 |
| 1948 | BENNETT, David / STEINKAMP, James R. (fotografie). Wolkenkrabbers. De hoogste gebouwen ter wereld geven hun geheimen prijs. Weert, 1996. 120 p. Veel bijzondere architectuur foto's in kleur en zwart/wit.Met register en bibliografie. Originele band en stofomslag. Folio. VG. [ID# 6342] | 20,00 |
| 1949 | BERG, Bart O. van den e.a. Theekoepels en tuinhuizen in de Vechtstreek en s-Gravenland. , 1980. 164 p., kaart, rijk geïllustreerd met foto s, plattegronden, etc.. Gebonden, linnen, met stofomslag. ISBN 9080001317. Conditie: goed. [ID# 8146] | 26,00 |
| 1950 | BLASER, Werner. Classical Dwelling Houses in Japan. Teufen, 1958. 78 p. photographs and drawings With original cover and dustjacket.c. Arthur Niggli. [ID# 7585] | 65,00 |
| 1951 | BOS, Ir.A. De stad der toekomst, de toekomst der stad. Rotterdam, 1946. 367, +5 p. With 28 Ills. &maps + 4 folding coloured maps of Rotterdam in endpocket. Original clothbound with gilt lettering. *Detailed study on the development of Rotterdam, and its urban- and social-cultural planning. Fine copy. [ID# 5640] | 45,00 |
| 1952 | BYERS, Mary (a.o.). The Governor's Road. Early Buildings and Families from Missisauga to London. Toronto, 1982. xiv, 319 p. Ills. black/white photographs, maps. With bibliography and Index. Full. cloth and dustjacket. Near MINT. [ID# 5692] | 10,00 |
| 1953 | CRAM, Ralph Adams. Impressions of the Japanese Architecture and the allied arts. Dover Publications, New York, 1966. 242 p., 59 Ills. (black/white), with index. Original covers. Nice copy. [ID# 5696] | 7,00 |
| 1954 | DEKHUYZEN, H.E. De Sint Joriskerk te Amersfoort van twaalfhonderd tot heden. Amersfoort, 1969. 106 p. ills.(z/w foto's) en plattegronden. Softcover, gebrocheerd. Achterzijde omslag iets beschadigd, verder goed tot zeer goed. [ID# 4563] | 5,00 |
| 1955 | FUCHS, Dr.J.M. / W.J. SIMONS. Shell-journaal van Nederlandse stadspoorten. Shell Nederland, Rotterdam, 1978. 1e druk. 120p., ills. Paperback, Goed exemplaar. [ID# 8178] | 3,00 |
| 1956 | GANZ, Paul-Leonhard. Das Schweizer Haus. Wohn, -Wehr- und Gemeinschaftsbau. Zurich, 1963. 148 S. Mit zahlreichen montierten farb.foto's. Olw. Met OSch.U. [ID# 5102] | 12,00 |
| 1957 | GELDER, H.E. van. Het Haagsche Binnenhof. Een nationaal monument. Antwerpen, 1943. 99 p. Ills. Plattegronden en interieur en exterieur foto's. Geb. [ID# 6068] | 10,00 |
| 1958 | GOCH, H.A. van. Het Trippenhuis. Amsterdam, 1945. 99 p. Ills. Geb. * 2e druk bijgewerkt en aangevuld tot heden door M. E. 't Hart. [ID# 5698] | 10,00 |
| 1959 | HARTMANN, K.O. De ontwikkeling der bouwkunst van de oudste tijden tot heden. Deel I: De bouwkunst on de oudheid en onder den Islam. Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1923. 434p., met 253 illustraties. Geb., met orig. goudbedrukt linnen. Goed exemplaar. [ID# 8228] | 8,00 |
| 1960 | JANS, Jan. Bouwkunst en Cultuur. Amsterdam, 1934. 58 p. Ills. zwart/wit foto's en tekeningen. Origineel omslag. Mooi ex. [ID# 5693] | 13,00 |
| 1961 | KERKELIJKE BOUWKUNST. Nederlandsche Kerkelijke Bouwkunst uit vroeger tijd. Blaricum, n.d. 72 p. Ills. 65 pagina grote foto's, met onderschriften in het Nederlands, Frans, Engels en Duits.Originele geïllustreerde omslag.*Platework with 65 fullpage black/white photo's with captions in Dutch, French,English and German.Original illustrated cover. [ID# 5454] | 15,00 |
| 1962 | KNUTTEL, Ir. G. Beknopte ontwikkelingsgeschiedenis der bouwkunst. Paris, Amsterdam, 1935. 236 p. met 115 afbeeldingen. Geb., goudbedrukt linnen. [ID# 794] | 6,00 |
| 1963 | MACKERTICH, Tony (a.o.) Facade- A decade of British and American Commercial Architecture. London/Amsterdam, 1976. 110 p. full colour photographs on of British and American Commerical Architecture of the Art Deco Era. Original covers. Nice copy. [ID# 5694] | 7,00 |
| 1964 | MILTENBURG, Anouchka van. Binnenstebuiten. Huiskamers van bekende en minder bekende Bosschenaren met hun bijndere verhalen.. 's-Hertogenbosch, 1999. 126 p. Met ruim 60 interieur foto's van Jan Verhoeff. Geb. *als nieuw*. [ID# 5358] | 15,00 |
| 1965 | MUSEUM BOYMANS-VAN BEUNINGEN. Monumenten van Nederland. Tekeningen en prenten uit het bezit van het Museum. Rotterdam, 1975. Boymans-van Beuningen Museum, 24 p. beschrijving. Platendeel: 76 illustraties. [ID# 998] | 4,00 |
| 1966 | PEL, Drs.J.A. Onderdak in Boxtel. 75 jaar Bouwvereniging St. Joseph 19919-1994 Boxtel, 1994. 98 p. Rijk geïllustreerd. Met origineel omslag. *Als nieuw. [ID# 7630] | 5,00 |
| 1967 | SCHELHAAS, H. / TIGCHELAAR, B. (Red.). Monumenten in Overijssel. Zwolle, 1975. 192 p. Ills. foto's meest zwart/wit en enkele in kleur. Geb. Met originele stofomslag. [ID# 5399] | 10,00 |
| 1968 | SCHELLART, A.I.J.M. / VIRES, Theo de. Woonsteden der Oranjes. Europese Bibliotheek, Zaltbommel, 1965. 129 p. Ills. Geb. Met origineel stofomslag. [ID# 5619] | 10,00 |
| 1969 | SICKMAN, Laurence / SOPER, Alexander. The Art and Architecture of China. Penguin, Middlesex, 1956. xxvi, 334 p. text with drawings and maps + 190 p. photographic plates. Index. Original cloth. VG. Dustjacket somewhat worn. [ID# 5409] | 25,00 |
| 1970 | TOMOYA MASUDA. Japan. Bouwkunst der Eeuwen. Meulenhoff/Office du Livre, Fribourg, 1971. 193p. ills. Hardcover, 21x21cm. With dustjacket. ISBN 9029004819. Good+ [ID# 9236] | 15,00 |
|
FLORA |
||
| 2217 | ALLEIJN, W.F. (ed). Houtwallen in het boerenland. Onstaan en onderhoud van houtwallen, -singels en -kaden, heggen en graften. Stichting Natuur en Milieu, s-Graveland, 1980. 84 p., ills: z/w foto's, kaartene en figuren. Paperback, 8vo. Goed. [ID# 9156] | 6,00 |
| 2218 | BEEKHUIS, C. Het plantenrijk. Amsterdam, 1931. 333 p.+ platendeel met 32 foto's. met 291 Ills. in de tekst. Met verklaring van biol. termen en Register.Geb. [ID# 5138] | 5,00 |
| 2219 | BRAEM, Theo. Onze geneeskruiden. Graphicum, Testelt, 1970. [xvi], 333 p., met tekst-illustraties van kruiden, recepten, register. Gebonden. Goed exemplaar. [ID# 7440] | 10,00 |
| 2220 | BUISSINK, Frans. Natuurgids van Noord-Holland. Castricum, 1996. 244 p. Ills. veel kleurenfoto's en gekleurde kaarten. Origineel omslag. *als nieuw*. [ID# 5183] | 8,00 |
| 2221 | CECCHINI, Tina. Encyclopedie van geneeskrachtige planten. Delfia Press, Parijs, 1976. 348 p., ills, beschrijvingen en recepten. Softcover, goed. [ID# 7443] | 20,00 |
| 2222 | DEISTEL, H. Tropischer Gartenbau. Allgemeine Erfahrungen und Anleitung zur Anlage und Unterhaltung tropischer Nutz - und Ziergärten. (6 Gartenpläne, 1 Skizze). Berlin/Victoria, 1912. 58 S. + 6 Abb., 6 Gartenpläne und 1 Skizze und 6 S. Anzeigen. Original Lwd. *Deistel war Garteninspektor der Versuchsstation für Landeskultur in Victoria-Kamerun. [ID# 2043] | 20,00 |
| 2223 | HARTMANN, Hudson T. / Dale E. KESTER. Plant Propagation Principles and Practices. Prentice-Hall, Englewood Cliffs, 1975. Third ed., [x] 662 p., with b/w illustrations and index. Hardcover, with dustjacket. Owner name on french page, otherwise very good and clean copy. [ID# 7439] | 15,00 |
| 2224 | HEIMANS, E. / H.W. HEINSIUS / JAC. P. THIJSSE. Geillustreerde flora van Nederland. Handleiding voor het bepalen van de naam der in Nederland in het wild groeiende en verbouwde gewassen en van een groot aantal sierplanten, met meer dan zesduizend figuurtjes.. Versluys, Amsterdam, 1965. 21e druk. viii, 1182, index. Hardcover, oblong, orig. groen linnen met goudbelettering. Text ongemarkeerd. Enkele vouwen in titelpagina, verder goed tot zeer goed. [ID# 8654] | 26,00 |
| 2225 | HENGST, Anneke en Jan den. In de ban van bloemen - Plukken, persen, verwerken. Gottmer, Haarlem, 1987. 2e druk, 84p. ills: tekeningen en kleurenfoto's. Hardcover, gebonden. ISBN 902571966X. *Als nieuw. [ID# 8873] | 9,00 |
| 286 | KERCHOVE DE DENTERGHEM, le Comte O.de. Le Livre des Orchidees. Gand/Paris, 1894. vii,601 p. ills: 310 gravures et 31 planches en chromolitho. Avec tables. Rel.demi cuir contemp., dos francais. *310 engr. text illustrations and 31 chromolitho plates with flimsies, indexes. Contemp.half calf, marbled boards,spine with raised bands.VG [ID# 5465] | 800,00 |
| 2226 | KLUITERS, Jos / DAALEN, Frits van. Natuurgids.Het Noord-Hollands landschap. Haarlem, 1991. 166 p. Ills. (kleur). Met terreinenregister en grote vouwkaart achterin. Origineel omslag.*als nieuw*. [ID# 5185] | 7,00 |
| 2227 | NES, J.G.Th. van. De Heide en het Hoogveen. Den Haag, 1959. 128 p. Ills. met literatuurlijst en register. [ID# 1008] | 4,00 |
| 2228 | PIEPER, W.J. De kweektuin. Geïllustreerd handboek. Zutphen, 1920. 283 p. ills. register. Geb. Fraai. exemplaar. [ID# 1102] | 4,00 |
| 2229 | POKORNY, J. Struiken in het wild en in cultuur. Omega, Amsterdam, 1977. 191 p. Dutch text, with Colour illustration by Jirina Kaplická.. Hardcover, Fine copy. [ID# 7953] | 7,00 |
| 2230 | RICHTER, Walter (bew. ODIJK, G.). Orchideën, verzorgen, vermenigvuldigen, kweken. Zutphen, 1970. 211 p. Ills. Met kleurplaten en zwart/wit foto's en tekeningen. Geb. Met origineel stofomslag. [ID# 5381] | 7,00 |
| 2231 | SADLER, A.M. Ikebana of het kunstig bloemenschikken. In den Toren, Naarden, n.d. [ca. 1950]. 112p., frontisp., 33 text-illustraties. Vertaald en ingeleid door Jan Poortenaar. Hardcover, kl. 8vo, gecartonneerd. Goed. [ID# 8881] | 12,00 |
| 2232 | SCHELPE, E.A.C.L.E. An Introduction to the South African Orchids. London, 1966. 109 p. Ills. 64 coulour plates of the orchids+line drawings. Orig.cloth. Orig.dustjacket. Fine.moderate.*Over 80% of the 54 orchid genera ever recorded in South Africa are illustrated in coulour with anotated diagrams of flower plants. [ID# 4856] | 25,00 |
| 2233 | SCHMEIL, Prof. Dr. Otto. Lehrbuch der Botanik für höhere Lehranstalten und die Hand des Lehrers sowie für alle Freunde der Natur. Leipzig, 1909. xii, 521 S. Auflage mit 48 farbigen Tafeln, sowie mit zahlreichen schwarzen Tafeln und Textbildern, mit Nsmen-und Sachregister. Illustrierter Leineneinband. [ID# 6154] | 25,00 |
| 2234 | SCHOOLDERMAN, Astrid. Kruiden om ons heen. Calligrafie en aquarellen. IVN / Terra, Amsterdam, n.d. 30 p., ills. Ingenaaid met stofomslag, 12x17cm. Gecalligrafeerde tekst met afb. van aquarellen. *als nieuw. [ID# 7444] | 10,00 |
| 2235 | STAM DRESSELHUIYS, J.P. / Annebet STAM. Recept voor een tijdelijke tuin. Terra, Zutphen, n.d. [ca. 1979]. 49p., met Softcover, gebrocheerd, folio (21x29.5 cm). ISBN 906255038x. Goed tot zeer goed. [ID# 8827] | 12,00 |
| 2236 | SZAFER, Wladyslaw (ed.). Protection of Man's Natural Environment. Warszawa, 1973. 663 p. Ills. maps, references, index of Names, index of Plant names, index of Animal names. Cloth. dwrs. Fine. [ID# 1354] | 15,00 |
| 2237 | TEEUWISSE, J.J.T. Geriefhoutbosjes. Ontstaan, onderhoud en toekomst van boerengeriefhoutbosjes in het Hollands-Utrechts veenweidegebied. Stichting Natuur en Milieu, Utrecht, 1984. 64p., ills, kaarten. Softcover, 8vo, orig. omslag, Goed+ [ID# 9159] | 6,00 |
| 2238 | UYLDERT, mellie. De taal der kruiden. Strengholt, Naarden, 1980. 10e druk, 263 p., ills, + 25 kleurenplaten met afb. van kruiden. Hardcover, gebonden, omslag iets beschadigd, verder goed exemplaar. [ID# 7445] | 8,00 |
| 2239 | VAGA, Eugenio G. Encyclopedie der natuurgeneeswijze. Delfia Press, n.p, 1976. 1e druk. 366 p., (kleuren) ills. ca. 3000 fytotherapeutische recepten. vert. en bewerkt door Mr. Rudolf Misset. orig. omslag, paperback. Goed. [ID# 7442] | 10,00 |
| 2240 | VERJANS, M. (red.). Synthese. Twaalf facetten van cultuur en natuur in Zuid-Limburg. Heerlen, 1977. 416 p. Met ca. 500 foto's waarvan de meeste in kleur.Geb. Met stofomslag en in foedraal. Teksten in: Nederlands, Engels, Duits en Frans. Mooi ex. [ID# 4645] | 30,00 |
| 2241 | WESTHOFF, V. (e.a.). Wilde planten. Flora en vegetatie in onze natuurgebieden. 3 delen. I. Alg.inleiding/duinen/zilte gronden; II. Het lage land; III. De hogere gronden. 's-Graveland, 1970. 320, 304, 359 p. Profusely illustrated. With registers.Ornamented and gilded cloth. Original dustjackets. *Nice copies. [ID# 5186] | 35,00 |
| 2242 | WILD, H. / BIEGEL, H.M. / MAVI, S. A Rhodesian Botanical Dictionary of African and English Plant Names. Salisbury, 1972. xii, 281 p. map, figs. Glossary, bibliogr. Hardbound original green cloth with gilt lettering.With errata leaf. Second revised and enlarged edition. Good to very Good. [ID# 6702] | 28,00 |
| 2243 | WONINK, Harry. Op de heide en in het veen.. Zutphen, 1983. 235 p. Ills. Geb. Stofomslag. [ID# 1562] | 6,00 |
|
FAUNA |
||
| 1905 | AKKER, Lot van den. De vogels in mijn tuin. Terra,, n.d.. 64p. Rijk geïllustreerd met aquarellen. Hardcover, kl. 8vo. ISBN 9062555373. *Als nieuw. [ID# 8749] | 6,00 |
| 1906 | BANNERMAN, D.A. Larger birds of West Africa. Penguin Books, London, 1958. African series. 195p., with 54 illustrations. Paperback pocket, orig. wraps. Good. [ID# 8421] | 5,00 |
| 1907 | BERG, Bengt / TOLMAN, Rinke. De laatste arenden. Leopold, Den Haag, 1930. 139 p. Ills. Hardcover, orig. linnen band. Goed tot zeer goed. [ID# 92] | 6,00 |
| 1908 | BINSBERGEN, Nol. Uit Neerlands vogelleven. Voorburg, 1941. 1 druk, 245 p., ills. oct. Met 88 groote kunstdruk-illustraties naar foto's van den schrijver en een woord vooraf van Dr. Jac. P. Thijsse. orig. linnen band met kleine gebruikssporen. Verder goed ex. [ID# 7097] | 12,00 |
| 1909 | BRANDL, Albert. Stap, draf, galop. Paardrijden in woord en beeld. Kosmos, Amsterdam, 1972. 142 p. ills: 123 fotos en tekeningen. Hardcover. Goed exemplaar. *Instructieboek voor beginnende en geoefende ruiters. Goed. [ID# 182] | 5,00 |
| 1910 | BREHM, A.E. Het leven der dieren. Naar Prof. Dr. Georg Grimpe's vrije bewerking van de nieuwe groote Duitsche uitgave. Voor Nederland bewerkt door Dr. P.G. Buekers. Scheltens & Giltay, Amsterdam, n.d. xxxvi, 635p. Ills: rijk geïllustreerd met z/w foto's, tekeningen en kleuren platen van o.a. Kuhnert en Friese. Hardcover, groot/dik 8vo, linnen band met goudbelettering. Wat los in de band, randslijtage omslag. Schutblad deels los, laatste pagina index met plakband vastgezet. Enkele pagina's index wat rafelig. Boekblok stevig, textpagina's helder en ongemarkeerd. [ID# 6869] | 7,00 |
| 1912 | CHAPEL, Charles Edward. Field, Skeet and Trapshooting. Funk & Wagnalls, New York, 1968. ix, 291 p. Profusely illustrated. Revised edition.*About the shotgun, for the beginner or the sportsman with only moderate experience. Good. [ID# 5089] | 9,00 |
| 1913 | CHURCHILL, Robert. Game Shooting. A textbook on the sucessful use of the modern shot-gun. Michael Joseph, London, 1955. 250 p. Ills. With index. FIRST. Hardcover. Original red cloth.with original dustjacket.VG.*A textbook on the successful use of the modern shotgun. Complete guide to game and roughshooting, wildfowling, pigeonshooting, rabbitshooting etc. [ID# 5086] | 30,00 |
| 1914 | DARLING, Lois en Louis. Vogel. Wetenschappelijke uitgeverij, Amsterdam, 1970. 230 p. ills. met een voorwoord van prof. dr. N. Tinbergen. Softcover, gebrocheerd, groot 8vo. ISBN 9021427222. Goed. [ID# 316] | 5,00 |
| 1915 | DEIMER, Petra. Papegaaien. Alles over aanschaf, verzorging, voeding, ziekten, leren praten. Elsevier, Amsterdam/Brussel, 1979. 72p., ills: kleurenfoto's en z/w tekeningen. Softcover. Enige gebruikssporen, verder goed. [ID# 9158] | 5,00 |
| 1916 | FRANKENHUIS. Prof. Dr. M. Th. Over het ontstaan van de Bedrijfspluimveehouderij. Doorn, 1989. ii, 143 p. Ills. Softcover, grt 8vo. *Tweede, verbeterde uitgave. Goed tot zeer goed. [ID# 6816] | 10,00 |
| 1917 | HAAK, Ruud. Dwergpoedels. Den Haag, n.d. 119p., geb. *conditie goed. [ID# 7101] | 3,00 |
| 1918 | HAZELHOFF, F. Dierenrijk Nederland. Deltos Elsevier, Amsterdam, 1973. 128p, rijk geillustreerd. Hardcover, linnen, 4to (24x29cm). Linnen iets verkleurd langs de randen, verder goed. [ID# 9216] | 5,00 |
| 1919 | HEDQVIST, K.J. / A. SANDHALL. Hommels, bijen, wespen en mieren. Natuurgids in kleuren over uiterlijk, ontwikkeling, levenswijze en gedrag der Vliesvleugeligen. Elmar, Rijwijk, 1979. 93 p., rijk geillustreerd met 147 kleurenfotos. Hardcover, 13x24cm. Goed tot zeer goed. [ID# 9027] | 8,00 |
| 1920 | HEIMANS, E. / Jac. P. THYSSE. Van vlinders, bloemen en vogels. Versluys, Amsterdam, 1898. 2nd ed. 173p. index. Ills: 7 plates, 4 chromolithographs. Hardcover, orig. pictorial half-cloth, small 8vo. Some edge wear, one corner missing from flyleaf, otherwise fine copy. [ID# 9022] | 95,00 |
| 1921 | IMMELMANN, Dr. K. De Australische platstaartparkieten. AOB, Hoboken, 1965. 202 p. Ills: 24 fotos, 10 kleurplaten 11 verspreidingskaarten. Met bibliografie en index. Uitgave Belgische Ornithologische Vereniging AOB. *Goed. [ID# 717] | 9,00 |
| 1922 | JONKERS, Dick A. Vogels tussen Vecht en Eem. Avifaunea van het Gooi, de Vechtstreek en de Eempolders. Hilversum, 1987. 399 p. Ills. zwart/wit en kleur, met kaarten en routebeschrijvingen. Verklaring van tremen, bibliografie, register van wetenschappelijke vogelnamen, register van Nederlandse vogelnamen. Geb. *als nieuw. [ID# 6649] | 10,00 |
| 1923 | KLIJN, E.M.Ch.F. Ratten, muizen en mensen. De bestrijding van ratten en muizen in het verleden. Arnhem, 1979. Rijksmuseum voor Volkskunde Het nederlands Openluchtmuseum Arnhem. 72 p., 102 afbeeldingen, Softcover, grt 8vo, Ingenaaid., orig. omslag. Goed. [ID# 8172] | 12,00 |
| 1924 | KLIMKE, Dr. Reiner. Military. Het vademecum voor de driedaagse uithoudingsproef.. Stok / Forum, Den Haag, n.d. [ca. 1968]. 187 p. Ills: 83 fotos en 32 tekeningen in de tekst. Met kroniek van de military, internationale kampioenschappen, afkortingenlijst en register. Hardcover, linnen band. Met origineel stofomslag. Goed. [ID# 5458] | 10,00 |
| 1925 | KOESLAG-VOS, A. De Old English Sheepdog. Lelystad, 1980. 104 p., geb. Goed ex. [ID# 7276] | 5,00 |
| 1926 | KRUIS, C.A. Verkenningstochten in de Hondenwereld. Den Haag, 1948. 200 p. Met 24 afbeeldingen naar foto's en tekeningen. Met register. Geb. Met stofomslag. Goed. [ID# 4350] | 4,00 |
| 1927 | LEGENDRE, M. Oiseaux de Cage. Boubee & Co., Paris, 1952. 207 p. avec 53 figures + 12 planches noires et 12 planches en couleurs. Broché. Bon etat. [ID# 858] | 11,00 |
| 1928 | LEKTURAMA. Geheimen der dierenwereld, deel 1 t/m 10. Lekturama Encyclopedie [complete set]. Lekturama, Rotterdam, n.d.. Totaal ca. 2600 blz. met vele kleuren illustraties. Hardcover, 24x31 cm, gebonden in orig. groen kunstleren omslag. Enige gebruikssporen. conditie goed. deel 1: zoogdieren 1; deel 2: zoogdieren 2; deel 3: zoogdieren 3; deel 4: zoogdieren 4; deel 5: vogels 1; deel 6: vogels 2; deel 7: reptielen; deel 8: vissen ; deel 9: insekten; deel 10: ongewervelde dieren. [ID# 8522] | 45,00 |
| 1929 | MAASDIJK, Mr.Dr. I.G. van. Edel Wild. Natuur in Gevaar. Elsevier, Amsterdam, 1948. xii, 287 p. ills: frontispiece (traphaan) in kleur, z/w fotos. Met lijst jagerstermen. Hardcover, orig,. linnen band met goudopdruk. Goed tot zeer goed. [ID# 914] | 10,00 |
| 1930 | MELVIN (Ph.D), A. Gordon. Sea Shells of the World. Charles E. Tuttle Co., Rutland/Tokyo, 1971. 167 p. ills. 54 plates picturing over 1100 shells (27 color plates + 27 b/w plates). With glossary, bibliogr., index. Hardcover, cloth, dustjacketj. Very good. [ID# 953] | 28,00 |
| 1931 | MUNRO, Ian, S.R. The Marine and Freshwater Fishes of Ceylon. Canberra, 1955. xvi, 352 p. Ills.56 full-page plates with black/white illustrations and text ills. With literature on Ceylonese Fishes; Index and explanation of Plates. Original blue cloth with gilt title etc. on black shield at the spine. Original dustwrapper (veryminor part missing ).* Near mint copy of this standard work. [ID# 6328] | 85,00 |
| 1932 | NIEUWENHUIZEN, A. van den. Zoetwatervissen. (2 delen). n.p., 1964. Deel I: 50 p. tekst met 50 ingeplakte kleurenplaatjes. Mooi ex. (Rizzla). Deel 2: 50 p. tekst met 50 ingeplakte kleurenplaatjes. Mooi ex. (Rizzla). [ID# 5438] | 18,00 |
| 1933 | NIXON, Gilbert. Het leven der bijen. Spectrum, Utrecht, 1960. 1e druk, 184 p., ills: 22 illustraties van Arthur Smith. Softcover, orig. omslag. Prisma pocket nr. 514. Goed. [ID# 9026] | 5,00 |
| 1934 | NORDMARK, Hans von der. Aus Deutschlands Vogelwelt. Hamburg-Bahrenfeld, 1933. 110 S. Mit 200 farbenbilder. Mit Original Einband. VG. [ID# 6473] | 20,00 |
| 1935 | PERRIER, Rémy. Cours élémentaire de Zoologie. Paris, 1908. 864 p. avec 848 figures dans le texte.Toile originale. Bon. [ID# 6674] | 15,00 |
| 1936 | PLAS-HAARSMA, Minous van der. De huismus. Spectrum, Utrecht, 1980. 156 p., register, illustraties (van Peter Vos). Hardcover, geillustr. band, met stofomslag. [ISBN 9027472599]. (stofomslag iets gesleten, verder zeer goed.exemplaar. [ID# 8125] | 14,00 |
| 1937 | ROMER, Alfred Sherwood./ PARSONS, Thomas, S. The Vertebrate Body. Saunders, Philadelphia, 1977. 5th ed. vi, 624 p. Ills. With index. Paperback, tall 8vo, original wrs. Nice, unmarked copy. ISBN 003910284X. Good to very good. [ID# 7608] | 10,00 |
| 1938 | ROMSZKAN, Gregor von. Hippische rijproblemen. Stok/Forum, Den Haag, n.d. 100 p.met ills. + 36 foto's achterin. Hardcover, geb. (met stofomslag). ISBN 9023591194. Goed tot zeer goed exemplaar. [ID# 1194] | 6,00 |
| 1939 | RUTGERS, A. (text) / GOULD, John Birds of Asia. 160 colour Plates from the Lithographs of John Gould. Methuen & Co., London, 1969. 321 p. Ills. With 160 colour plates by John Gould. Hardcover, tall 8vo, cloth. With original dustjacket. Fine. [ID# 5390] | 55,00 |
| 1940 | STICHTING AVIFAUNA VAN FRIESLAND (Ed.) Vogels in Friesland : avifaunisch overzicht van de op het vasteland van Friesland voorkomende vogelsoorten. Compleet in 3 delen. De Tille, Leeuwarden, 1976/1977/1979. Deel 1: 495p.; deel 2 pp. 496-927; deel 3 pp. 928-1456. Rijk geillustreerd. Gebonden, linnen met stofomslag. [ISBN 9070010429 / 907001047X / 9070010836]. Conditie: zeer goed, Stofomslag: enige gebruikssporen. [ID# 8124] | 20,00 |
| 1941 | STRIJBOS, Jan P. Waar de vogels fluiten. Amsterdam, n.d. 168 p. Met 54 zw/w. foto's. Origineel omslag. [ID# 5180] | 5,00 |
| 1942 | TEIXEIRA, R.M. Atlas van de Nederlandse Broedvogels. 's-Graveland, 1979. 431 p. Ills. en kaarten. Met verklaring van gebruikte termen, register van nederlandse namen, register van wetenschappelijke namen. (Tekenaars: D. Boshoff, E. Hazebroek, B. Homma, E.V. Koopman, M. Smit, W.J.N.M. Verholt, S. Woldhek). [ID# 1362] | 11,00 |
| 1943 | VERWER, M.A.J. De Hond. Utrecht, 1978. 244 p. ills. met register. Geb. (met stofomslag). [ID# 1446] | 6,00 |
| 1944 | VILLENAVE, Jean-Pierre. La Chasse.. Larousse, Paris, 1954. 591 p. Nombreuses photo's dont plusieurs hors texte en couleurs.Toilé. Avec la collaboration de M. Berntheisel, R. Boué, P. Bourgoin, Duc de Brissac, T. Burnand, A. Chaigneau, Dr.M. [ID# 1455] | 20,00 |
| 1945 | VRIES, Tjeerd, Gs. de Aves Frisicae. List fan Fryske Fugelnammen. Ljouwert, 1928. 167 p. Oarde, forbettere en formeare printinge. Origineel omslag. *mooi ex. [ID# 5817] | 10,00 |
| CHURCH / MISSION | ||
| 2187 | BARONESSE VAN LYNDEN, J.W. Twee vrienden. Zend. Evang. Broedergem, Zeist, n.d. 36 p., ills, Softcover, orig. omslag. Goed. [ID# 7450] | 5,00 |
| 2188 | BROM, Prof. Dr. Gerard. Herdenkingsrede bij het 150-jarig bestaan van het Groot-Seminarie Warmond uitgesproken door Prof. Dr. Gerard Brom. n.p. [Warmond], n.d. [1949]. 16p., ill. Softcover, orig. omslag. Goed. [ID# 8148] | 4,00 |
| 2189 | DE KATHOLIEKE MISSIEN. De Katholieke Missiën en het Christelijk Huisgezin. Geïllustreerd Maandschrift. 40ste jaargang. Missiehuis St. Willibrordus, Uden, 1914-1915. 396p. Rijk geillustreerd. Gebonden in fraaie halfleren band met gemarmerde platten, goudbelettering op rug. Hardcover, 20.5x28cm. Ex-bibliotheek exemplaar, met gebruikelijke stempeltje, verder goed+. [ID# 9197] | 40,00 |
| 2190 | DE KATHOLIEKE MISSIEN. De Katholieke Missiën en het Christelijk Huisgezin. Geïllustreerd Maandschrift. 48ste jaargang. Missiehuis St. Willibrordus, Uden, 1922-1923. 192p.; 188p. Rijk geillustreerd. Gebonden in fraaie halfleren band met hoeken, gemarmerde platten, goudbelettering op rug. Hardcover, 20.5x28cm. Ex-bibliotheek exemplaar, met gebruikelijke stempeltje. Watervlek op titelpagina, verder goed+. [ID# 9196] | 48,00 |
| 2191 | DE KATHOLIEKE MISSIEN. De Katholieke Missiën. Geïllustreerd Maandschrift. 20ste jaargang. s-Hertogenbosch, 1895-1896. 288p. Rijk geillustreerd. Gebonden in halfleren band met gemarmerde platten, goudbelettering op rug. Hardcover, 23x29cm. Ex-bibliotheek exemplaar, met gebruikelijke stempeltje, lichte randslijtage omslag, verder goed+. [ID# 9198] | 40,00 |
| 2192 | DE KATHOLIEKE MISSIEN. De Katholieke Missiën. Geïllustreerd Maandschrift. 34ste jaargang. Missiehuis, Steil/Tegelen, 1908-1909. 240p. Rijk geillustreerd. Gebonden in halfleren band met hoeken en gemarmerde platten, goudbelettering op rug. Hardcover, 23x29cm. Ex-bibliotheek exemplaar, met gebruikelijke stempeltje, lichte randslijtage omslag, verder goed+. [ID# 9199] | 40,00 |
| 2193 | DE KATHOLIEKE MISSIEN. De Katholieke Missiën. Geïllustreerd Maandschrift. 36ste jaargang. Missiehuis, Steil/Tegelen, 1910-1911. 240p. Rijk geillustreerd. Gebonden in halfleren band met gemarmerde platten, goudbelettering op rug. Hardcover, 23x29cm. Ex-bibliotheek exemplaar, met gebruikelijke stempeltje, enige slijtage bovenzijde rug, verder goed+. [ID# 9200] | 40,00 |
| 2194 | ERDRINK, G.R. Gützlaff, de apostel der Chinezen, in zijn leven en zijne werkzaamheid. Wijt, vd Meer & Verbruggen, Rotterdam, 1850. 53p. Dutch text. Recent wraps. Some edge wear, traces of use. Unmarked text. Rare [ID# 8449] | 22,00 |
| 2195 | FONDJO, Abbé Thomas. Album des 75 Ans de l'Eglise catholique au Cameroun. Yaoundé, ca. 1966. 59p., ills, carte. manque page 57/58 et partie des pages 9/10 et 11/12. Nombreuses photos des evêques, pretres, seminaristes. softcover, orig. wrps. Rare. [ID# 8140] | 12,00 |
| 2196 | HOOG, Aletta. Eeuwfeest. Amsterdam, ca. 1914. 47p., ills. Uitgave van het Nederlandsch Bybelgenootschap. Softcover, ingenaaid. Enige gebruikssporen, verder goed. [ID# 6957] | 5,00 |
| 2197 | KRAEMER, Hendrik. The Christian message in a non-Christian world. Edinburgh House Press. London, 1938. [International Missionary Council], xvi, 455 p. Hardcover, tall 8vo, orig. cloth. gilt lettering on spine. Good copy. [ID# 8635] | 12,00 |
| 2198 | LEE, Philip. The World Association for Christian Communication 1975-2000. A labour of love. WACC, London, 2000. 76p., ills. Hardcover, cloth. with dustjacket. ISBN 09508781256. Good. [ID# 9220] | 7,00 |
| 2199 | OS, Johan van. Leeuwen en 'Elisabeth'. De parochiële voorgeschiedenis en de ontwikkeling van de stichting St. Elisabeth, 1942-1982. Beneden-Leeuwen, 1982. Uitgave Verpleeghuis en reactiveringscentrum St. Elisabeth. 152 p., ills. Softcover, gebrocheerd, groot 8vo. Goed. [ID# 7119] | 5,00 |
| 2200 | POS, Hugo. Het doosje van Toeti. Haarlem, 1983. 108 p. Met origineel omslag. * Zeven verhalen. [ID# 6664] | 6,00 |
| 2201 | WERELD EN ZENDING Wereld en Zending, jrg. 8, Nr. 3. Amsterdam, 1979. pp. 193-282. Sodtcover, gebrocheerd. Goed. * met bijdragen van K.A. Steenbrink: Enkele notities over Islam in het moderne Indonesie; P.J. Tomson: Het Christendom in de Japanse geschiedenis. J. Peters: De shi'a en het Islamitisch reveil. etc. [ID# 9191] | 6,00 |
| 2202 | WRIGHT, G. Ernest. De Bijbel ontdekt in aarde en steen. Het Wereldvenster, Baarn, n.d. 1e druk, 333 p., met 220 ills en 4 kaarten. inleiding Dr.R.A. de Langhe en Dr. Th.C. Vriezen Houwaard. Geb., linnen. Rug iets beschadigd, verder goed. [ID# 7421] | 7,00 |
| 2203 | ZWEMER, Samuel, M. Islam. Challenge to Faith. New York, 1907. xx, 295 p. Ills., maps, with index.. Original hardcover. Cloth. [ID# 7558] | 25,00 |
| RELIGION | ||
| 3565 | ALI, Maulana, Mohammad. Islâm de godsdienst der mensheid. Lyallpur/Amsterdam, n.d.. 26 p. met origineel omslag. [ID# 7553] | 5,00 |
| 3566 | Archbishop Pitirim of Volokolamsk (editor). The Orthodox Church in Russia. Thames and Hudson, London, 1982. 203 p. With 203 colour photographs by Fred Mayer. Hardcover, folio (26x34.5cm), clothbound with dustjacket. ISBN 0500012946. Very good copy. [ID# 8993] | 35,00 |
| 3567 | BARTELINK, G.J.M. Mythologisch woordenboek. Het Spectrum, Utrecht, 1969. [Prisma 1346]. 248p., pb, orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 8265] | 4,00 |
| 3568 | BERKHOF, H. Christelijk geloof. Een inleiding tot de geloofsleer. Callenbach, Nijkerk, 1973. xxiii,586p., Hardcover, cloth bound. unmarked, clean pages. ISBN 9026605684. Very good. [ID# 8636] | 17,00 |
| 3569 | BIK, J.P. Feest-en vierdagen in kerk en volksgebruik. [dl.1. Rond de hoogtij van Kerstmis; dl.2. Rond het hoogtij van Pasen; dl.3. Van St. Jan tot St.Cathrien] Th.F. Wolfs, Velsen, 1956/1957/1958. 3 delen: 257; 188; 222 p. Softcover, ingenaaid, 8vo. Deel 1: rug deels beschadigd, omslag voorkant ontbreekt, onderstrepingen in de tekst. Overige delen goed, met orig. omslag (iets gebruind, enige gebruiksporen), tekst ongemarkeerd en helder. [ID# 7682] | 36,00 |
| 3570 | BOUHUYS, Mies/ Piet WORM. De man van Nazareth. Gezinsboek over leven, land en volk van Jezus. Meijer Pers, Amsterdam, n.d. [ca. 1970]. 169p., ills. Hardcover, folio formaat. Lichte gebruikssporen, verder goed. Vanaf 10 jaar. Vertelling over het leven van Jezus, met een korte, maar heldere beschrijving van de geschiedenis van het Joodse volk. Rijk geillustreerd. [ID# 9219] | 8,00 |
| 3571 | BOURGUET, Pierre. Het Hugenotenkruis. Hugenoten , de geheimzinnige scheldnaam n.p., n.d. [ca.. 12 p., ills, kaart. Softcover, orig. omslag, 20.5x25cm. Zeer goed. [ID# 8819] | 9,00 |
| 3572 | COIRAULT, Michel. Pour connaître les Fêtes Juives, Chrétiennes, Musulmanes. Cerf, Paris, 1991. 195 p. Ills. Softcover, couverture originale. * Présentation des religions elles-mêmes (origines, fondaments, doctrines, institutions, pratiques, statistiques). Avec un calendrier des fêtes principales des trois religions jusqu'à l'an 2050. [ID# 5810] | 10,00 |
| 3573 | COLLINS, Edwin. Oude Joodsche zedeleer. van der Burgh, Deventer, n.d.. 65p. Uit het Engelsch vertaald door Dr. J. Herderschee. Softcover, orig. omslag met goudbelettering en goudopdruk, gebrocheerd/ingenaaid. kl. 8vo. Boven- en onderzijde rug iets gesleten, roestvlekjes titelpagina, vouwtjes hoeken omslag, verder goed. 'Uit de schatkamer der wijsheid' reeks. [ID# 8955] | 14,00 |
| 3574 | DE GIDS. De Gids, jaargang 144, Nr 9/10. [Thema-nummer De Arabische wereld en Islam] Meulenhoff / De Gids, Amsterdam, 1980. Meulenhoff/De Gids. pp. 595-813, ills. Tall 8vo. Orig. omslag. *Thema-nummer De Arabische wereld. De geschiedenis en betekenis van de Islam. Arabische taal, poëzie en politieke herrijzenis. Nederlands koloniaal verleden. [ISBN 902902092X]. Bijdragen van: J.J. Witkam, J. Brugman, G.H.J. van Gelder, Sädiq Galäl al-Azm. A.H. de Groot, R. Kruk, G.H.A. Juynboll, J.J.G. Jansen, Usäma Ibn Munqidh, C.A.O. van Nieuwenhuijze, F. de Jong, A.L. Constandse, P.S. van Koningsveld, F. Schröder, L.I. Graf. [ID# 8170] | 15,00 |
| 3575 | DEMARÉE, DrsV.B. (eindred.) Grote Godsdiensten. Bussum, 1976. 420 p. Illustraties: 370, waarvan 350 in kleur, 6 kaarten. Met namen- en foto index en bronnenlijst. Geb. Mooi. ex. *Hindoeïsme, Boeddhisme, Judaïsme, Islam, Christendom. [ID# 4669] | 10,00 |
| 3576 | DRIESSEN, L. / SCHWENCKE, G.D.M. / THORN, J.J. / VELDHUYZEN, E.J. e.a. Willibrords erven. 1250 jaar Christendom in Oegsgeest. Oegstgeest, 1989. 160p. 8vo. Ills., bibliogr.. Paperpack, orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 7981] | 10,00 |
| 3577 | Emile Gemmeke, o.carm. Vaderlandse vromen. Over de Nederlandse heiligen en (kandidaat-)zaligen. Utrecht, 1993. Uitgave Secretariaat van het R.K. Kerkgenootschap in Nederland. 31 p., met ills/fotos. Softcover, papier, geniet, 8vo. Goed. [ID# 8823] | 8,00 |
| 3578 | GASCOIGNE, Bamber. De Christenen. Geschiedenis van een wereldreligie. Elsevier, Amsterdam, 1977. 304 p., ills (met f otos Christie Gascoigne), bibl., register. 18x26, Geb., linnen, stofomslag. Conditie goed. [ID# 8126] | 8,00 |
| 3579 | GOGOL, Nicolaj V. Betrachtungen über die Göttliche Liturgie. Mit einem Beitrag von Prof. Dr. Fairy v. Lilienfeld. Der Christliche Osten, Würzburg, 1989. 167 S. Mit zahlreichen farbigen Abbildungen. Hardcover, 4to. Ex-library Ex. Gutes Exemplar. [ID# 9166] | 7,00 |
| 3580 | HOOG, P.H. v.d. Rabbi Mozes Ben Maimon. Zuid-Hollandsche Uitg.-Mij, Den Haag, n.d. (ca. 1939). 211p., Dutch text, coloured frontisp. and b/w llustrations (plates) by Jan Dickhoff. Hardcover, gilt. ornam. cloth. Fine copy. [ID# 8406] | 12,00 |
| 3581 | JANSEN, G.H. De militante Islam. Een lang verleden, een lange toekomst.. Spectrum, Utrecht, 1982. paperpack, 244p., met index, reg. Goed exemplaar. [ISBN: 902745986-X] [ID# 7923] | 15,00 |
| 3582 | JUYNBOLL, Dr. Th. W. Handleiding tot de kennis van de Mohammedaansche Wet volgens de leer der Sjafi 'itische school. Brill, Leiden, 1925. xv(I), 430 p. Hardcover, geb., linnen. Fraai exemplaar. [ID# 7916] | 85,00 |
| 3583 | KOESTLER, Arthur. De lotus en de robot. Arbeiderspers, Amsterdam, 1974. 343 p., met een nieuw voorwoord van de schrijver. Softcover, orig. omslag. ISBN 9029526955. Goed. [ID# 8232] | 5,00 |
| 3584 | KRAEMER, Hendrik. Godsdiensten en culturen. De komende dialoog. Boekencentrum, Den Haag, 1963. 383p. Hardcover, 15 x 23 cm, gebonden, orig. linnen, met stofomslag. goed. [ID# 8637] | 12,00 |
| 3585 | KUITERT, H.M. / E. SCHILLEBEECKX. Gesprek tussen twee vuren, over theologie, geloof, politiek en kerk. Ten Have/IKON, Baarn, 1986. 64 p. Softcover/paperback. ISBN: 9025943306. Goed. [ID# 9175] | 5,00 |
| 3586 | KUNG, Hans. The Church. Burns & Oates, London, 1968. xiii, 515 p. With abbreviations, index of Scriptural References, index of Names, Subject Index. Hardcover, 8vo, red cloth. With original dustjacket. Good to very good. [ID# 5809] | 10,00 |
| 3587 | LEWIS, I.M. Religieuze extase. Sociologische studie over bezetenheid en sjamanisme. Vergelijkende studie over cultureel variërende vormen van religieuze extase. Het Spectrum, Utrecht, 1972. Aula-boeken 486. 223p., ills, bibliogr., index. ISBN 9027452326 / 90 274 5232 6. Orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 8243] | 18,00 |
| 3588 | Maulana Mohammad Ali. Islam. De godsdienst der mensheid. Amsterdam, n.d.. 26.p, small 8vo. orig. omslag. Met een voorwoord van Lord Hadley. Goed. [ID# 7925] | 4,00 |
| 3589 | MESSINA, J.P. / J. van SLAGEREN. Histoire du Christianisme au Cameroun. Des origines à nos jours. Karthala - CLE, Paris/Yaoundé, 2005. 452p., ills, map, paperback. [ISBN 2845866879]. *New. [ID# 8080] | 28,00 |
| 3590 | N.A. Cursus 'De Heer is mijn Herder'. Utrecht, n.d. [ca. 1963]. 14 brochures in opbergmapje. Uitgegeven door het Nederlands Protestants Convent. [ID# 9000] | 4,00 |
| 3591 | N.A. [KOK]. De levenswijsheid van Prediker. Kok, Kampen, n.d. [1974]. 45 p. met kleurenfoto's. Hardcover, 11x20 cm, linnen band met goudbelettering. Met stofomslag. goed tot zeer goed. [ID# 8835] | 5,00 |
| 3592 | NELLIE / J.H. ROSNY / H.C. KELLNER. Oud-Hindoesch keurjuweel : fragmenten uit Ramájana en Mahabhárata Masereeuw & Bouten, Rotterdam, [n.d.]. [van Gorcum, Assen] 209p. De Volkskinderbibliotheek.van Nellie. Sofcover, ingenaaid, orig. papieren omslag. kl. 8vo. Enige roestvlekjes, Rug met plakband versterkt, enkele kleine scheurtjes rand omslag, verder goed. [ID# 8803] | 11,00 |
| 3593 | OOSTERHUIS, Huub. Bid om vrede. Ambo, Baarn, 1966. 151 p. Softcover, paperpack, kl. 8vo. Goed. [ID# 8834] | 5,00 |
| 3594 | OOSTERHUIS, Huub. Mensen voor dag en dauw. Ambo, Baarn, 1976. 3e druk, 206 p. Softcover, paperpack, kl. 8vo. ISBN 9026303475. Goed. [ID# 8832] | 5,00 |
| 3595 | PARET, Prof. Dr. R. (ed.). De wereld van de Islam in onze tijd. Wereldvenster, Baarn, 1961. 224p, Ills. Hardcover, 8vo, with dustjacket. Fine copy. [ID# 8150] | 7,00 |
| 3596 | RANDOW, Norbert (Hrsg.). Die Pannonischen Legenden - das leben der slawenapostel kyrill und method (mit 12 farbholzschnitten). Union Verlag, Berlin, 1973. 78 S., mit 12 Farbholzschnitten von Maria Hiszpanska-Neumann. Hardcover, linnen mit OSU. Guter Zustand. [ID# 8247] | 9,00 |
| 3597 | ROUGE, Matthieu. Doctrine et experience de l'Eucharistie chez Guillaume de Saint-Thierry (Theologie historique). Beauchesne , Paris, 1999. xi, 339p., bibliogr., index place names. French text. Softcover, 8vo, orig. wrps. ISBN 2701013941. Very good/tres bon etat. [ID# 8647] | 33,00 |
| 3598 | SCHUH, Liddy. Licht van binnenuit. Iconen voor ons vandaag. Christliche Osten, Würzburg/Tilburg, 2003. 136p., 1e druk, uitg. Der Christliche Osten/ Johannes van Damascusgemeenschap. ISBN: 3927894397. Vele kleuren afbeeldingen. Met opdracht van de auteur. [ID# 7729] | 30,00 |
| 3599 | SMALHOUT, Prof. dr. Bob. Bijbelse tijdgenoten. 11 geschiedenissen uit het Oude en Nieuwe Testament verteld en verklaard. Spectrum, Assen, 1997. 2e druk. 222p. Paperback, 8vo. ISBN 902745654. Zeer goed. [ID# 1563] | 6,00 |
| 3600 | VERHOEVEN, Dr. F.R.J. De Islam. Ontstaan en verbreiding in kaart, woord en beeld. De Brug-Djambatan, Amsterdam, 1961. 83p. met ills. en 32p. kaarten. Gebonden, orig. linnen met stofomslag. Goed. [ID# 7922] | 12,00 |
| 3601 | WAGENAAR, L. Gebedenboek met Nederlandsche vertaling. [Bound with] Abodath Habbajith. Afdeeling 'Huiselijke Eeredienst', behoorende bij het Gebedenboek.. E. Mozes Azn., Amsterdam, 1941. 2nd ed. vii, 458p.; viii, 146p. Text in Hebrew, with Dutch translation by L. Wagenaar, Opperrabbijn van Gelderland. Rector van het Nederlandsch-Israëlitisch Seminarium. Hardcover, 8vo, gilt-lettered cloth. Good to very good. [ID# 9176] | 55,00 |
| 3602 | WIESEL, Elie. Vuur in de duisternis. Chassidische portretten en legenden. Ambo, Bilthoven, 1974. 231p. Paperback, Conditie: goed, tot zeer goed. [ID# 8398] | 6,00 |
| 3603 | WILLIAMS, John Alden (Ed.). Islam. [The tradition and contemporary orientation of Islam: a religiously integrated way of liefe revealed in the writings of its scriptures and prophets, its legalists, theologians and mystics]. Prentice-Hall International, London, 1961. 256 p. Hardcover, 8vo, orig. cloth, with dustjacket. (dustjacket somewhat soiled, otherwise in very good condition. [ID# 8542] | 8,00 |
| 3604 | ZILVERBERG, S.B.J. Ketters in de middeleeuwen. Fibula - Van Dishoeck, Weesp, 1985. 115 p. met ills, bibliogr., index. Softcover, 8vo., Goed. [ID# 8824] | 6,00 |
| General | History | Art books | Travels |
| Literature | Militaria | Culinaria | Languages |
| Poetry | Geography | Mysticism | Homepage |