Ardjoeno Books
Ardjoeno Books

Kooilaan 39, 2315 EB Leiden
The Netherlands
Tel. +31 (0)71 5138262
Email:
Ardjoeno Books


General History Art books Travels
Literature Militaria Culinaria Languages
Poetry Geography Mysticism Homepage



Poetry - Varia

     
3462 AAFJES, Bertus. Gedichten. Eerste sonnetten, Het gevecht met de muze, Het zanduur van den dood, Verspreide gedichten, Sonnetten en andere gedichten uit Friesland, Boeren, In het rampjaar. Contact, Amsterdam, 1947. 231 p. Geb. Typografische verzorging J.van Krimpen. [ID# 1] 56,00
3463 ARMANDO. Le combat. Editions Joany, Paris/Amsterdam, 1992. First ed. 65p. with ills: 10 reproductions of Armando s work. Translation from the orig. dutch poem Het Gevecht, by Joke Hermsen and Henk van der Waal . Limited edition of 35 numbered copies (this is nr. 25) with orig. lithography by the Author (24.5x32.5 cm) dated 1991. ISBN 2909092011. [ID# 8661] 498,00
3464 ARMANDO. Le combat. Joany, Paris/Amsterdam, 1992. First ed. 65p. with ills: 10 reproductions of Armando s work. Translation from the orig. dutch poem Het Gevecht, by Joke Hermsen and Henk van der Waal . Softcover, 8vo. ISBN 2909092011. As new. [ID# 9076] 12,00
3465 AUSTER, Paul. Verdwijingen. Joany, Amsterdam, 1994. 79p., Text in het Engels en Nederlands. Nederlandse vertaling van de reeks Unearth en Disappearances door Henk van der Waal. Paperback, gebrocheerd, 8vo. Als nieuw. [ID# 9034] 12,00
3466 BERGHUIS, Hans. Coplas, een mand vol noten. Zeeuws kunsternaarscentrum, Middelburg, 1979. 24 p. Ills. met houtsneden op ware grootte uit; "Vanden proprieteyten der dinghen" Bartolomeus (Angelicus), gedrukt te Haerlem, door Jacob Bellaert in 1485. Met origineel omslag. *als nieuw. [ID# 6592] 5,00
3467 BEVERSLUIS, Martien. Arbeidersnoodlot. (Das Proletarische Schicksal). Arnhem, n.d. 223 p. geïllustreerd met origineele teekeningen van Willem van Schaik. Geb. [ID# 100] 4,00
3468 BEVERSLUIS, Martien. De Witte Bloem. Bussum, 1936. 79 p. met ingeplakte tekeningen van Willem van Schaik. Uitgave Stichting 'De Vrije Pers' (met stofomslag). [ID# 101] 6,00
3469 BOMLI, Ada. Zo zinge ik. Tweede bundel. De Boekenvriend, Hilversum, 1936. 32 p. Softcover, ingenaaid met koordje. Goed. [ID# 136] 4,00
3470 BONN, S. Wat zang en melody. Amsterdam, n.d. (ca. 1910). Mij v. Goede en Goedkope Lectuur. 1e druk, 76 p. Inleiding L. Simons. Hardcover, 12x18 cm, half-linnen. Goed exemplaar. [ID# 8176] 4,00
3471 BOOGAARD, Geert. En toch. Callenbach, Nijkerk, 1977. 2e druk. 62 p. Softcover, paperback, kl. 8vo. Goed. [ID# 8831] 6,00
3472 BOTZ, August Wilhelm. Bürger's sämmtliche Werke. (herausgegeben von A.W. Bohtz) Dieterich, Göttingen, 1835. 525 s. Einzig rechtmässige Gesammte-Ausgabe in einem Bande. Mit den sauber in Stahl gestochenen Bildnisse des Dichters und einem Facsimile seiner Handschrift. Hardcover, 19x27 cm. Rucken leder, mit goldgepr. Rückentitel. [ID# 169] 20,00
3473 BOUTENS, P.C. Gegeven keur. Den Haag, 1943. 139 p. met ten geleide van Boutens en 2 foto's en facsimile van het handschrift van den dichter. Geb. [ID# 172] 4,00
3474 BOUTENS, P.C. Stemmen. Amsterdam, 1920. 112 p. Geb. [ID# 7163] 10,00
3475 BOUTENS, P.C. Verzen. van Kampen en Zoon, Amsterdam, 1920. 4e druk, 136 p. Met een voorreden van L. van Deyssel. Goed exemplaar. [ID# 7289] 7,00
3477 CALIS, Piet. Daling van temperatuur. 12 Nederlandse dichters, 1890-1960. Bert Bakker/Damen, Den Haag, 1964. Ooievaar nr. 171. 1e druk. 200p. Softcover, paperback, orig. omslag. Goed. * Herman Gorter, J.H. Leopold, P.C. Boutens, A. Roland Holst, Paul van Ostaijen, M. Nijhoff, H. Marsman, J.J. Slauerhoff, Gerrit Achterberg, Leo Vroman, Sybren Polet, Lucebert. [ID# 8429] 5,00
3478 CAMPERT, Jan. Sonnetten voor Cynara. Den Haag, 1945. XXI p. Geb. Met goudbelettering. [ID# 6598] 5,00
3479 CHARLES, J.B. (ps.v. W.H. Nagel). Ekskuseer mijn linkerhand. Amsterdam, 1959. 1e. druk. 79 p. gedichten. [ID# 266] 6,00
3480 CHARLES, J.B. (ps.v. W.H. Nagel). Gedichten. (de bundels Zendstation, Het geheim, Waarheen, daarheen en andere gedichten). De Bezige Bij, Amsterdam, 1957. 127 p., Softcover, orig. omslag. Goed. [ID# 7282] 8,00
3481 CLEEF, Bonnie van. Buitendraads. Grijs van rook.. Amsterdam, 1979. 9 en 9 enkelzijdig bedrukte pag. met leeslint. (Dit boekje werd gedrukt op het Frankenthaler cilinderpersje waarop de firma Jesse het laatste jaar van de oorlog illegaal het Parool drukte). Verlucht en gebonden door Christiaan Heeneman. Gesigneerd. Dit is.Nr. 27c. [ID# 275] 14,00
3482 DALMIJN, Lydia. Langs het blauwe glas bewegende. De Beuk, Amsterdam, 1955. 39 p. (met erratablad). Softcover, Dl. 2 van de derde serie A voor vrienden. [ID# 5676] 10,00
3483 DICKE, Otto / Hans BOUMA. De wereld kan alleen maar kleiner worden. Bosch & Keuning, Baarn, 1978. 32 p., Gedichten van Hans Bouma met tekeningen van Otto Dicke. Softcover, paperback, 23x31.5cm. ISBN 9024642655. Enkele kleine roestvlekjes op omslag, verder goed. [ID# 8904] 14,00
3484 DUINKERKEN, Anton van. Het vierenswaardig wonder. Amsterdam, 1946. 35 p. [ID# 378] 11,00
3485 EGGINK, Clara. Het Schiereiland. Verzamelde gedichten. Den Haag, 1942. 64 p. Geb. [ID# 6618] 5,00
3486 ELRO, H. van. Hesperiden. Querido, Amsterdam, 1925. 1e druk, 37 p. + 2 p., Softcover, orig. omslag. [ID# 7370] 9,00
3487 EYCK, P.N. van. Gedichten. Het ronde perk. Lichtende golven. Amsterdam, 1917. 159 p. Geb. Goed [ID# 424] 4,00
3488 FAVEREY, Hans. Contre l'oubli Joany, Paris, 1991. 59p., Text in het Nederlands en Frans. Franse vertaling door Henk van der Waal en Joke J. Hermse. Paperback, gebrocheerd, 8vo. ISBN 2909092003. Als nieuw. [ID# 9074] 12,00
3489 GEZELLE, Caesar. Zantekoorn. Nagelaten voltooid-of onvoltooide rapelingen van Guido Gezelle's dichtveld. Brugge, 1923. 228 p. Met origineel versierd omslag. [ID# 4587] 7,00
3490 GEZELLE, Guido. Kleen Gedichtjes. Amsterdam, 1931. 119 p. Gebonden in originele band. [ID# 4334] 4,00
3491 GODTHELP, Rob / Annebet STAM. Jaar ring. Terra, Zutphen, n.d.. 34p, Gedichten van Rob Godthelp, met aquarellen van Annebet Stam. Softcover, paperback. ISBN 9062550665. In goede staat. [ID# 8877] 4,00
3492 GOSSAERT, Geerten. Experimenten. Bussum, 1922. iv, 132 p. 4e.druk. Op geschept oud Hollands. Geb. Met goudbelettering. [ID# 513] 11,00
3493 GOSSAERT, Geerten. Experimenten. Nijmegen, 1944. iv, 144 p. Geb. Met goudbelettering. [ID# 7164] 5,00
3494 GRESHOFF, J. Verzamelde gedichten. Stols, Den Haag, 1956. 278 p. Geb. Met origineel stofomslag (deels verkleurd). Goed. [ID# 7520] 10,00
3495 GROOT, Maria de. Gedichten. Haarlem, 1971. 144 p. Origineel omslag. [ID# 5679] 7,00
3496 HATTUM, Jac. van. Tien diergedichten. De Beuk, Amsterdam, 1954. 18 p. ills. C. Neytzell de Wilde. Softcover, origineel omslag. Goed. [ID# 605] 4,00
3497 HEERIKHUIZEN, F.W. De nieuwe Elckerlijc. Een symbolisch spel. Bayard Pers/Kroonder, Bussum, 1945. 23 p., Softcover, ingenaaid, orig. omslag, kl. 4to. Goed. [ID# 7224] 5,00
3498 HEINE, Heinrich. Drei Lieder. Lübeck, n.d. 12 Nichtnumerierten S. Illustr. mit 6 schöne Radierungen von F. Häffcke, Hamburg. OU. (Band 5 der Miniatur - Kunstgaben). Signiert van F. Häffcke. [ID# 4779] 60,00
3499 HOEKSTRA, T.E. Weerspiegeling. Bloemlezing uit de Nederlandse poëzie van 1880 tot heden voor het voortgezet onderwijs. van Goor, Den Haag, 1971. 9e druk. 231p. Semi-hardcover, gebonden. 8vo. Goed. [ID# 8778] 7,00
3500 HOLL, Bernard W. Parkinson Poëzie en andere gedichtjes. Apeldoorn, 2004. 64 p. Softcover, kl. 8vo. Goed tot zeer goed. [ID# 6594] 4,00
3501 JACOBSE, Muus. Vuur en wind. Gedichten 1941-1945.. Den Haag, 1946. 84 p. Origineel omslag. (rugje wat vermoeid). [ID# 4782] 5,00
3502 JACOBSE, Muus. Vuur en wind. Gedichten 1941-1945. Den Haag, 1945. 1e druk, 94 p. Geb. [ID# 5049] 5,00
3503 JANSMA, Lykele. Simon van Wattum. Tussen wenst en wereld. Twijstried. Verzoamelde gedichten. Buitenpost, 1980. 352 p. met bladwiesder. Geb. [ID# 727] 11,00
3504 JOANNES VAN HET KRUIS. Volledige Werken. Uit het Spaans vertaald volgens de laatste kritische uitgave van Simeon OCD en van inleidingen voorzien door J. Peters en J.A. Jacobs Paul Brand, Hilversum/Antwerpen, 1963. 1325p. (dundruk), platen, portret, register. Hardcover, geb., orig. linnen. Goed exemplaar. [ID# 8260] 22,00
3505 KALIDASA. Wolkbode - Kringloop der jaargetijden Atheneum-Polak & Van Gennep, Amsterdam, 1971. 89 p. Hardcover, linnen band, kl. 8vo. Goed. [ID# 8956] 6,00
3507 KHAWAM, Rene R. La poesie Arabe - des origines a nos jours. Marabout Universite, Verviers, 1967. 256p., colour and b/w ills (plates), French text, index. Some traces of use. Good. Softcover Illustrated glossy wraps, tiny piece missing back wrap, spine tanned. Small mark on ffep. . `Autour du sanctuaire sacre/de la Mekke/les criminels ont implore Dieu/lui demandant pardon/de leurs peches/afin qu`il leur remette/leurs peines. [ID# 8418] 8,00
3508 KNEF, Hildegard (Nederlands Ernst van Altena). Teksten. Haarlem, 1973. 216 p. portr. Geb. linnen. *goed ex. [ID# 791] 6,00
3509 KOEMAN, Grietje. Geen stijl. Amsterdam, 1980. 62 p. Origin. omslag. [ID# 798] 6,00
3510 KOMRIJ, Gerrit. Alle gedichten tot gisteren. Amsterdam, 1994. 496 p. Met inhoudsopgave en verantwoording; register van titels en beginregels. In originele geheel linnen band met opgeplakte stofomslag (booklon). 2 bibl. stempeltjes. *goed ex. [ID# 6456] 10,00
3511 LAST, Jef. De bevrijde Eros. Een ketter in Moorenland en andere gedichten. Brusse, Rotterdam, 1936. 1e druk, 40 p., ingenaaid, oblong. Goed. [ID# 7237] 10,00
3512 LAST, Jef. Twee werelden. Verzen. Brusse, Rotterdam, 1933. 48 p. Met origineel omslag. Oplage 1000 ex. Niet afgesnede. Mooi ex. * Inhoud o.a: Twee werelden, Ons eigen land, Het nieuwe lied, Eer ik u kende. In Twenthe, Amsterdam. Uit het Russisch: Wij herinneren ons.S. Tretjakow, Aan den zoon die ik niet heb. Vera Inwer. Onze marsch. W. Majakowsky. Budjonny's ruiterij. N. Asjeef. Ballade van de blauwe brief. N. Tichonof. [ID# 6811] 10,00
3513 LEYTEN, Jan. Eerbare betogen. Nijmegen, n.d. 28 p. geb. [ID# 7160] 5,00
3514 MARAMIS, Ramona. Duckstad aan de Amstel. Amsterdam, 2001. 42 p. orig. omslag. [ID# 7158] 5,00
3515 MARSMAN, H. Verzamelde gedichten. Amsterdam, 1941. 208 p. Geb. [ID# 4657] 7,00
3516 MEMBRECHT, Steven. Ontbindend /Elementair. Jimmink, Amsterdam, 1979. 48 p. Softcover, 8vo. Goed. [ID# 954] 4,00
3517 MEYBOOM-VELTMAN, N. Hunkering. (Verzen). Assen, 1945. 1e druk. 20 p. Geb. [ID# 960] 4,00
3518 MOK, M. Verloren droomen. Stols, Maastricht, 1939. 92 p. Hardcover, half-linnen band, 8vo. Goed. [ID# 5678] 6,00
3519 N.A. Geuzenliedboek, 1940-1945. n.p., n.d. (1945). 1e druk. 264 p. Bundel verzetspoëzie uitgebracht na het einde van de Tweede Wereldoorlog. Hardcover, geb., orig. half-linnen, Enige lichte vochtvlekken. Goed. [ID# 8399] 6,00
3520 PAALTJENS, Piet. Snikken en grimlachjes. Academische poëzie. Bussum, 1978. 78 p. Illustraties (tekeningen) en bandontwerp van J.F. Doeve. Geb. [ID# 5095] 6,00
3521 PERK, Jacques. Gedichten.. Amsterdam, 1916. 147 p. Geb. [ID# 1091] 5,00
3522 PIEBENGA, Tjitte. Peins. n.p, n.d. 26 p. tekeningen Wim v.d.Veer, teksten :Tjitte Piebenga. Origineel omslag. Gesigneerd Nr. 137 [ID# 7462] 8,00
3523 PIERRE ETIENNE. L ' avant saison. Taizé, 1960. 75p., French text, illustrations by Frere Marc. Softcover, sm. 8vo, orig. wraps. Numbered copy (nr. 614). Cover shows some foxing, otherwise good. [ID# 8417] 12,00
3524 PLOEG, Durk van der. It Libertynsk gehucht. Ljouwert, 1964. 41 p. Ills. Portret. Met origineel omslag. [ID# 7461] 10,00
3525 PRICK VAN WELY, M.A. Stroop om te zweten. Beroepen en ambachten in het Oud-Nederlandse lied. Den Haag, n.d. 144 p. ills. (gravures) met inhoud en bronvermelding. [ID# 1137] 4,00
3526 PROOST, Mien (ps. v. Hans Klomp). Het Middelbaar Onderwijs en andere gedichten. Leiter-Nypels, Maastricht, 1965. 2e druk, 71p., met illustraties van Paul Daenen. Ingenaaid, orig. omslag met stofomslag. Goed exemplaar. [ID# 8234] 8,00
3527 RANDWIJK, H.M. van. Celdroom in het oorlogsjaar 1943. n.p, 1943. 1e druk, [2] + 14 p. Origineel omslag grijs papier geïllustreerd houtsnede; Voorkant celraam, achterkant Vliegende vogel, geniet. Goed exemplaar. *Dit gedicht werd clandestien gedrukt en uitgegeven in bezet Nederland in het najaar van 1943. [ID# 7399] 25,00
3528 RANDWIJK, H.M. van. Op verbeurd gebied. Uitg. Holland, Amsterdam, 1945. 36 p. 2e druk. Softcover, 8vo. Goed ex. [ID# 7130] 10,00
3529 RILKE, Rainer Maria (übertragen). Die vierundzwanzig Sonnette der Louïze Labé. [Lyoneserin 1555]. Leipzig, n.d. 51 s. (Insel-Bücherei Nr.222). [ID# 1178] 4,00
3530 RIMBAUD, Arthur [transl. Louise Varese]. A season in hell and the drunken boat [Une Saison En Enfer & Le Bateau Ivre]. New Directions, New York, 1961 [18th printing]. xx, 108p., text English and French. Softcover. ISBN 0811201856. Fold front cover, otherwise good. [ID# 8680] 7,00
3531 ROLAND HOLST, A. Omtrent de grens. Bakker, Den Haag, n.d. 49 p. Frontisp. tekening van Roland-Holst door Willem Schrofer. Geb. Met origineel stofomslag. [ID# 7485] 10,00
3532 ROLAND HOLST, H. Uit de diepte. Tijdgedichten. Haarlem, 1946. 95 p. Geb. [ID# 6615] 5,00
3533 RUTKE, Fem. Blauw Gras. Stols/Barth, Den Haag, 1960. 44 p. Softcover, origineel omslag. Vlekje achtzijde omslag, verder goed. [ID# 6632] 4,00
3534 SCHENDEL, Arthur van. De Nederlanden. Een gedicht. Meulenhoff, Amsterdam, 1945. 60 p. Hardcover, half-linnen, mt origineel stofomslag. Gedrukt in rood/zwart.Ontwerp Band en omslag van Krimpen.*Dit episch gedicht is in het najaar van 1945 naar aanwijzingen van H.Van Krimpen gezet uit de letter Bembo*. [ID# 1234] 8,00
3535 SCHIERBEEK, Bert. Vlucht van de vogel. De Bezige Bij, Amsterdam, 1998. 74 p. Hardcover, linnen band. Goed. [ID# 6629] 5,00
3536 SCHOLTEN, Harry. Een aanslag op de ouderdom. Over de poëzie van Remco Campert. Den Haag, 1979. 82 p. met bibliografie en lit. overzicht. [ID# 1245] 4,00
3537 SIKKEMA, Marten. Stjerrerein Fersen. Kamminga, Dokkum, 1946. 64 p. Nûmer II Reiddomp-Rige. De foarprint waerd tekene fan Jeh. Koopmans, Hilversum. Halflinnen.Goed ex. [ID# 7457] 10,00
3538 SMIT, Gabriël. Het jaar van de Heer. Utrecht, n.d. 248 p. (Gedichten voor het kerkelijk jaar bewerkt door). [ID# 1296] 4,00
3539 SMIT, Gabriël. Weerklank. Maastricht, 1932. 59 p. Geb. Origineel. [ID# 5046] 5,00
3540 SMIT, W.A.P. Stede -Troost. van Hoeve, Deventer, 1945. 28 p. Softcover, origineel omslag. Goed. [ID# 1298] 4,00
3541 STARING, A.C.W. Gedichten. Met eene inleiding uitgegeven door Nicolaas Beets.. Zutphen, n.d. xix, 406, vi, p. zorgvuldig herziene 11de.druk. Geb. [ID# 1321] 6,00
3542 STEEN, Eric van der. Nederlandsche Liedjes. Utrecht, 1921. 62 p. (Uitgave: De Gemeenschap). [ID# 1326] 9,00
3543 STUIVELING, Garmt. Verzen van nu. Amsterdam, 1933. 34 p. (met inschrift 'Quarundam illusionum memoria' GS). [hoekje uit schutblad]. + Bis. zonder inschrift. [ID# 1346] 9,00
3544 TIEKEN, Herman. Over helden en minnaars. Klassieke Tamilpoëzie uit Zuid-India. Meulenhoff, Amsterdam, 1979. 240p. De Oosterse Bibliotheek deel 14. hardcover, linnen band, (met stofomslag, iets gerafeld). 8vo. Goed tot zeer goed. [ID# 8813] 7,00
3545 TIMMER, Charles B. Beeld in spiegel. Amsterdam, n.d. 119 p. Geb. 1e druk. [ID# 1381] 9,00
3546 VASALIS, M. Parken en woestijnen. van Oorschot, Amsterdam, 1994. 27p. Softcover, 8vo. *zeer goed. [ID# 6989] 6,00
3547 VERHOEVEN, Nico. Voorbijgang. Amsterdam, n.d. 48 p., oirg. omslag. [gedichten geschreven in de jaren 1944-1946. [ID# 7156] 4,00
3548 VESTDIJK, S. Mnemosyne in de bergen. Een episch gedicht. Den Haag, 1960. 151 p. (Ooievaar, 108). [ID# 1452] 4,00
3549 VESTDIJK, S. Verzen. Amsterdam, 1978. 48 p. Origineel omslag. [ID# 6005] 10,00
3550 VILLON, Francois. Les oeuvres de François Villon. Les Lais, Le Testament, Poésies Diverses, Le Jargon. Stols, La Haye, 1941. 152 p. Title page in Red and Black. H.cloth. Printed in 1000 copies on Buurman 'Beets' paper. This is copy no. 199. Typografical supervision A.A.M. Stols. (de Jong 872). Spine partly broken, binding strong and tight. Good. [ID# 1456] 34,00
3551 VISSER, Ab. Arcadia. Lochem, 1939. 37 p. Met stofomslag (welke ietwat verschoten). [ID# 5365] 8,00
3552 VISSER, G.N. Jolm. Assen, 1947. 48 p. Nûmer 7 fan de Reiddomprige. [ID# 7469] 10,00
3553 VOETEN, Bert. Twee werelden. De Bezige Bij, Amsterdam, 1947. 1e druk, 48 p. Geb., halflinnen. Scheurtje in schutblad, verder goed. [ID# 7243] 6,00
3554 VONDEL, Joost van den. De heerlijkheid der Kerke. 's-Hertogenbosch, 1926. xii, 250 p. ills. met aantekeningen bij de platen en woordenlijst. (Uitgelegd door Jac. J. Zeij sj.) [ID# 1474] 9,00
3555 VRIESLAND, Victor E. van. Drievoudig verweer. Amsterdam, 1949. 230 p. Geb. [ID# 6617] 7,00
3556 WADMAN, Anne. Op Koart Front. Kamminga, Dokkum, 1945. 47 p. Geb.Nûmer 1 fan de Reiddomp Rige [ID# 7460] 10,00
3557 WARREN, Robert Penn. Chief Joseph of the Nez Percé. A Poem. Random House, New York, 1983. 1st. edition. 66 p. Softcover, 8vo. Good. [ID# 1508] 4,00
3558 WEEMOEDT, Levi. Geen bloemen. Contact, Amsterdam, 1985. 48 p. Oorspronkelijk geïllustreerd omslag. *Gedichten*. Goed. [ID# 4694] 5,00
3559 WEMELSFELDER, J. Gal en Edik. Gedichten. Rotterdam, 1952. 1e druk. 48 p. Vignetten van Ada Wemelsfelder-Stevense. [ID# 1520] 6,00
3560 WERUMEUS BUNING, J.W.F. Hemel en aarde. Amsterdam, 1928. 36 p. Geb. Genummerd ex. 400. [ID# 7161] 5,00
3561 WERUMEUS BUNING, J.W.F. Maria Lécina. Een lied van honderd verzen met een zangwijs.. Amsterdam, 1945. 31p. 25e druk. Orig. omslag. [ID# 7040] 4,00
3562 WIJDEVELD, Gerard. Het voorschot. De Gemeenschap, Bilthoven, 1935. 94 p., Softcover, groot octavo, gebrocheerd/ingenaaid. Goed. [ID# 7368] 6,00
3563 WITSEN GEYSBEEK, P.G. Puntdichten. Amsterdam, 1834. Dl. I. Verhandelingen over het puntdicht en puntdichten. 170 p. II. Puntdichten. 188 p. Cont. banden. [ID# 1556] 29,00
3564 WÜLFING, Sulamith, ed. Simon Vinkenoog Bloemen In den Tooren/VOC, Baarn/Amsterdam, 1983. 48 p. met 19 kleurenillustraties va Wülfing. Hardcover, linnen band met goudopdruk, kl. 8vo. Goed. [ID# 7594] 6,00


General History Art books Travels
Literature Militaria Culinaria Languages
Poetry Geography Mysticism Homepage