|
Kooilaan 39, 2315 EB Leiden The Netherlands Email: |
|
| General | History | Art books | Travels |
| Literature | Militaria | Culinaria | Languages |
| Poetry | Geography | Mysticism | Homepage |
| 2667 | AA, Manu van der. E. du Perron en de avantgarde. Kroniek van een heilzame ziekte. De Nieuwe Engelbewaarder, Amsterdam, 1994. 124 p. Ills: foto's en facsim. *Du Perron heeft nog eens zijn herinneringen aan "Modern Vlaanderen" willen schrijven, maar verder dan wat haastige aantekeningen is hij niet gekomen. Manu van der Aa heeft deze periode grondig onderzocht en veel onbekend materiaal ontdekt, waardoor een verrassend nieuw beeld is ontstaan van Du Perrons avantgardistisch avontuur. ISBN 9073978238. De Nieuwe Engelbewaarder 5, jrg. 2, maart 1994 [ID# 6136] | 10,00 |
| 2668 | AAFJES, Bertus. De zeemeerminnen. Novellen Meulenhoff, Amsterdam, 1946. 1e druk. 108 p. met illustraties van J.F. Doeve. Hardcover, halflinnen band met goudopdruk, 8vo. Met origineel stofomslag. Goed+. [ID# 7484] | 15,00 |
| 2669 | AAFJES, Bertus. Een lampion voor een blinde - of de zaak van de Hollandse heelmeesters. CPNB, Amsterdam, 1973. 111 p. Boekenweekgeschenk. Softcover, pocket. Goed. [ID# 8867] | 5,00 |
| 2670 | AAFJES, Bertus. Egyptische brieven. Amsterdam, 1956. 63 p., 2e druk. Met orig. stofomslag. [ID# 7070] | 6,00 |
| 2671 | ACHEBE, Chinua. Weerzien met vreemden. Nelissen, Bilthoven, 1964. 200 p. hardcover, 8vo, linnen band met goudopdruk, met orig. stofomslag (lichte slijtage). Zeer goed exemplaar. [ID# 7324] | 10,00 |
| 2672 | ADAMS, Eva. Juultje Vogel vliegt uit. Leidsche UitgeversMij, Leiden, n.d.. 208p., ill.. Hardcover, geb., met orig. linnen. Goed. [ID# 8350] | 9,00 |
| 2673 | ADAMS, Richard. Shardik. Utrecht, 1975. 605 p. ills. Dutch text. Softcover. Goed. [ID# 9] | 3,00 |
| 2674 | ADAMS, Richard. Waterschapsheuvel. (Filmboek). Het Spectrum, Utrecht, 1978. Softcover. Goed. [ID# 11] | 5,00 |
| 2675 | AKEN, Piet van. De Nikkers. Rotterdam, 1959. 1e druk. 170 p. Geb., gedecoreerd linnen met stofomslag. Mooi exemplaar. [ID# 7045] | 8,00 |
| 2676 | ALLENDE, Isabel. Afrodite. Liefdesverhalen en andere zinnenprikkels. Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1998. 324p., rijk geïllustreerd. Hardcover, geíllustreerd omslag. Zeer goed. [ID# 7986] | 12,00 |
| 2677 | ALMANAK (Van Zwaamen en Thompson). Almanak voor het jaar onzes Heeren Jesu Christi 1890. Rotterdam, 1890. ca. 350 p. Ills. vignetten en plaatjes.Naast de gebruikelijke Jaar- en andere markten, kermissen etc. W.N. Peijpers - Plaatjes en Versjes. Serie 1, 2 en 3. Geb. [ID# 5025] | 45,00 |
| 2678 | AL-SAQUNDI (Abu-l-Walid Isma-Il ibn Muhammad). Elogio del Islam Español. (Risala fi Fadl al- Andalus). Madrid, 1934. 123 p., con Indice onomástico; de personas, de lugares. Publicación de las Escuelas de Estudios Arabes de Madrid y Granada, Serie B, Num. 2. [ID# 5995] | 45,00 |
| 2679 | AMSTEL, Gerard van den. Terug naar den Olympus. Over Goden en Helden bij Grieken en Romeinen. Amsterdam, n.d. 206 p. ills. door J.F. Doeve. Geb. Goed ex. [ID# 27] | 11,00 |
| 2680 | ANDERS, A. van (ps. v. A.L Schneiders). Rapport van de secretarisvogel, verhalen. Querido, Amsterdam, 1981. 164p., Paperback. 8vo. Goed exemplaar. [ID# 8152] | 5,00 |
| 2681 | ANDERSEN. De sprookjes van Andersen. Thieme, Zutphen, 1936. 236p., met gekleurde platen van Monro S. Orr. Naar het Deens bewerkt door Ph. de Bruijn. Hardcover, met orig. ornam. linnen. In slechte staat: verschillende scheuren in tekstpagina's, afbeeldingen met beschadigingen. Binding redelijk goed. [ID# 8330] | 6,00 |
| 2682 | ARONSON, Stina (e.a). De witte dame. Van oude mensen en hun zinnen. verhalen. Breda, 1992. 125 p. Origineel omslag. [ID# 5327] | 5,00 |
| 2683 | ASHTON, H.S. Rembrandt, een historische roman. van Holkema & Warendorf, Amsterdam, 1935. 312p. Geb., orig. linnen, enige gebruikssporen, verder goed exemplaar. [ID# 8114] | 10,00 |
| 2684 | AZORIN. De route van Don Quijote P. N. Van Kampen & Zoon, Amsterdam, n.d. [1954]. 169 p. Ills. Hardcover, linnen, 8vo (21 x 13 cm). Goed. [ID# 3836] | 6,00 |
| 2685 | BABEL, PAUSTOWSKI, ZAROEDIN, e.a. Russische liefdesverhalen. Amsterdam, 1980. 154 p. Geb. met orig. stofomsl. [ID# 50] | 4,00 |
| 2686 | BAKKER, Nel. Het jaar van de honger, 1944-1945. Thomas Rap, Amsterdam, 1989. 104 p., paperback. Goed ex. [ID# 7143] | 5,00 |
| 2687 | BAKKER, Sjoerd. Melodie van de eenvoud. De Muidertoren, Amsterdam, 1953. 1e druk, 256p. Geb. met stofomslag. Goed exemplaar. [ID# 8220] | 12,00 |
| 2688 | BALEN, J. Hendrik van. De panterkat. Alkmaar, n.d. 176 p. Ill.W.K. de Bruin. Band ill. Frans Hoorder. Geb. *Avontuurlijke Verhalen* [ID# 59] | 9,00 |
| 2689 | BALLARD, J.G. Empire of the Sun. Grafton Books, London, 1989. 351 p. Pocket edition, orig. wrappers. Good. [ID# 62] | 4,00 |
| 2690 | BALLARD, J.G. Empire of the sun. Victor Gollancz, London, 1984. First Ed. 278p., map, Hardcover, large 8vo, orig. black cloth, with dustjacket. ISBN 0575034831. Very good. [ID# 8186] | 18,00 |
| 2691 | BALLARD, J.G. Het keizerrijk van de zon. Roman. Arbeiderspers, Amsterdam, 1985. 317 p. Softcover. ISBN 9029501286. Zeer goed. *De jongen Jim wordt tijdens de Japanse bezetting van Sjanghai van de ouders gescheiden. Wekenlang zoekt hij in verlaten huizen naar voedsel en laat zich tenslotte arresteren en overbrengen naar een kamp, waar hij verder opgroeit. [ID# 5505] | 9,00 |
| 2692 | BALLARD, J.G. Het keizerrijk van de zon. Roman. ECI, Vianen, 1985. 317 p. Hardcover, linnen band met goudbelettering op rug. Met stofomslag (iets beschadigd). ISBN 9051080220. Goed tot zeer goed. *De jongen Jim wordt tijdens de Japanse bezetting van Sjanghai van de ouders gescheiden. Wekenlang zoekt hij in verlaten huizen naar voedsel en laat zich tenslotte arresteren en overbrengen naar een kamp, waar hij verder opgroeit. [ID# 8745] | 9,00 |
| 2693 | BALZAC, Honoré de. Les contes drolatiques colligez ez abbayes de Touraine et mis en lumiere pour l'esbattement des pantagruelistes et non aultres. Garnier Frères, Paris, n.d. (ca. 1880). Edition illustrée de 425 dessins de Gustave Doré. xxxii, 615 p., Softcover, orig. wrappers. Bon état. [ID# 8046] | 55,00 |
| 2694 | BALZAC, Honoré de. Oeuvres complètes, Tome IX. La Comedie Humaine. Scênes de la vie Parisienne. Edition définitive. Michel Lévy Frères, Paris, 1869-1876. 633p. Hardcover, grand in-8 demi-chagrin rouge, dos à 5 nerfs, orné, tête dorée. Quelques rousseurs, une page quelque peu detachée, sinon en bon état. Large octavo. Contemporary calf and marbled boards, ribbon markers. Binder's blanks tanned, a few spines have small nicks or rubs, occasional minor foxing, but a very good set. [ID# 8108] | 25,00 |
| 2695 | BARLEY, Nigel. The innocent anthropologist. Notes from a mud hut. Penguin Books, Hammondsworth, 1986. 190 p., Softcover/pocket, orig. wrps, good copy. [ID# 7872] | 15,00 |
| 2696 | BASENAU-GOEMANS, N. Mensen en dieren in de Kerstnacht. Nieuwe verhalen. Ploegsma, Amsterdam, 1957. 199 p., ills door Aart van Breda. 5e druk, Hardcover, 8vo. Goed. [ID# 9071] | 6,00 |
| 2697 | BATES, H.E. De purperen vlakte. Nieuwe Wieken, Amstelveen, n.d.. 278 p. 2e druk. Hardcover, linnen met goudopdruk. 8vo. Grote watervlek op achterzijde van de linnen band, verder goed. [ID# 8858] | 5,00 |
| 2698 | BAUR, Prof.Dr. Frank. Uit Gezelle's leven en werk. Amsterdam/Leuven, 1931. 208 p. + 41 p. platen. Geb. *Goed ex. [ID# 5791] | 10,00 |
| 2699 | BEAUFORT, Henriette L.T. de. Gisteren en vandaag. Essays. Tjeenk Willink, Haarlem, 1961. 205 p., ills., geb. met stofomslag. Ex-bibliotheek exemplaar met enige gebruikssporen, verder goed. *naast een aantal biografische vertellingen bevat deze bundel ook enkele herinneringen uit schrijfsters leven. [ID# 7382] | 6,00 |
| 2700 | BEAUVOIR, Simone de. Een transatlantische liefde. Brieven aan Nelson Algren 1947-1964. De Geus, Breda, 2000. 660 p. Ills: foto's. Paperback, dik 8vo. *Als nieuw. [ID# 7587] | 9,00 |
| 2701 | BEETS, Nicolaas. De Camera Obscura van Hildebrand. Erven F. Bohn, Haarlem, 1940. 41st ed. 475p., Dutch text, with 100 ills by Jo Spier (full page and text drawings). Hardcover, tall 8vo, orig. cloth with gilt decoration. Very good/very good. A collection of tales of life and manners in the Netherlands, first published in 1839 by the Dutch cleric and professor of theology in Utrecht. [ID# 8468] | 65,00 |
| 2702 | BEHEIM-SCHWARZBACH, Martin. Schirasades Nächte. Hannover, 1960. 376 p. ills. (Zeichnungen von Joachim Braatz). Cloth with dustjacket. [ID# 78] | 11,00 |
| 2703 | BEIJNUM, Kees van. De oesters van Nam Kee.. Amsterdam, 2003. 320 p. Softcover/paperback, 8vo. Zeer goed exemplaar. [Een 18-jarige Amsterdamse gymnasiast, gevlucht naar het vakantiehuis van zijn ouders in Normandie, blikt terug op zijn leven, een aaneenschakeling van leugens en bedriegerijen, en op zijn obsessieve liefde voor zijn vriendin.] [ID# 7747] | 10,00 |
| 2704 | BEINUM, Kees van. Over het IJ. Amsterdam, 2002. 223 p.Met origineel omslag. *nieuw. [ID# 7500] | 8,00 |
| 2705 | BELCAMPO. Kruis of munt. De wijsgerige verhalen. Amsterdam, 1976. 156 p. [ID# 83] | 4,00 |
| 2706 | BERKEN, Tine van. De dochters van den Generaal. Becht, Amsterdam, ca.1927. 352 p. Ills. Hardcover, fraaie band. [ID# 7599] | 8,00 |
| 2707 | BERNANOS, George. Un crime. Plon, Paris, 1935. 244 p. Demi cuir. Tres bon état. Exemplaire imprimé spécialement pour la Sélection Séquana. [ID# 7530] | 10,00 |
| 2708 | BERTELLI, Luigi. Keizer Witlap de Eerste. De geschiedenis van een jongen die mier werd. Thieme, Zutphen, 1926. 1e druk. 241 p., met 8 kleurenplaten en illustraties in de tekst van Carlo Chiostro. Geb., orig. linnen band met illustratie. Goed exemplaar. [ID# 8347] | 10,00 |
| 2709 | BETLEM, G. De trein van 8 uur 20. Meulenhoff, Amsterdam, n.d.. 189p., bandtekening en illustraties van Hans Borrebach. Geb. [ID# 8355] | 5,00 |
| 2710 | BIEGEL, Anne / Heleen SWILDENS. Wo ist denn meine Brille? Briefwechsel zweier Frauen uber das Alterwerden. Salzer / Heilbronn, 1989. 202 Seiten, Gebundene Ausgabe, Orig. Leinen, Orig. Umschlag. ISBN 3793602745. *Signed by both authors. With dedication. corner tips of last 3 pages missing. Otherwise very good copy. [ID# 8166] | 18,00 |
| 2711 | BLOEM, J.C. Terublik op de afgelegde weg. Amsterdam, 1956. 31 p. Met origineel omslag.*De Boekvink*. [ID# 6658] | 5,00 |
| 2712 | BLOEM, J.C. / DUBOIS, Pierre H. / ROLAND HOLST, A. (e.a). J.H. Leopold. Essays over Leopold. Brusse/van Oorschot, Amsterdam, 1951. 26 p. met frontisp.: facs. handschrift van Leopold. paperback, kl. 8vo. Goed. [ID# 5035] | 7,00 |
| 2713 | BOLTENDAL, R. Boekmakers; portretten van uitgevers. Moussault, Amsterdam, 1965. 192 p., ills. Softcover, gebrocheerd, 8vo. Voormal biblioth. exemplaar met stempels, verder goed. [ID# 9185] | 5,00 |
| 2714 | BOMANS, Godfried / Toon KORTOOMS / Henk SPAAN / Yvonne KEULS e.a. Verhalen voor onder de kerstboom. Zuid-Hollandsche Uitgeversmaatschappij, 1989. 1e druk. 120p. Paperback. *Als nieuw* Met bijdragen van Godfried Bomans, Henriette van Eyk, Henri Knap, Toon Kortooms, Herman Pieter de Boer, Maurice Roelants, Yvonne Keuls, Henk Spaan, Mies Bouman, Olaf J. de Landell, e.a. [ID# 9094] | 7,00 |
| 2715 | BOMANS, Godfried. Cursiefjes. Amber, Amsterdam, 1989. 63 p., Paperback, 11x16cm. Zonder geluidscassette. Zeer goed. [ID# 7560] | 4,00 |
| 2716 | BOMANS, Godfried. De onsterfelijke Pa Pinkelman. Elsevier, Amsterdam, 1974. 206 p. Ills. Carol Voges. Softcover/paperback, 8vo. Enige gebruikssporen (naam op schutblad, klein deel bovenhoekje van 1 pagina afgescheurd), verder goed. [ID# 7623] | 7,00 |
| 2717 | BOOMSMA, Graa. Het hoedelint van de duivel. Prometheus, Amsterdam, 1991. 171 p. paperback, 8vo. *als nieuw. [ID# 140] | 5,00 |
| 2718 | BOON, Louis Paul. De zoon van Jan de Lichte. Amsterdam, 1961. 242 p. Ills. en stofomslag door W.L. Bouthoorn. 1e druk. Geb. Met stofomslag. Mooi ex. [ID# 142] | 6,00 |
| 2719 | BOOVEN, Henri van. Tropenwee. Tweede vermeerderde en complete uitgaaf. Amsterdam, n.d. Maatschappij voor Goede en Goedkoope Lectuur, 2e druk, 285 p. Geb., linnen. [ID# 7325] | 6,00 |
| 2720 | BORDEWIJK, F. Apollyon. Rotterdam, 1941. 431 p. Originele band. *mooi ex. [ID# 5819] | 15,00 |
| 2721 | BORDEWIJK, F. Bij gaslicht. Rotterdam, 1951. 169 p. Geb. Met originele stofomslag.(Nimmer dralendreeks). [ID# 5075] | 7,00 |
| 2722 | BORDEWIJK, F. Haagse mijmeringen. Den Haag, 1954. 78 p. [Uitgegeven door de 's-Gravenhaagsche Boekhandelaars Vereeniging bij haar Honderdjarig bestaan]. [ID# 148] | 4,00 |
| 2723 | BORDEWIJK, F. Vijf fantastische vertellingen.. Den Haag, 1951. 144 p. Geb. Met stofomslag. [ID# 6657] | 5,00 |
| 2724 | BOREL, Henri. Wijsheid en schoonheid uit China. Amsterdam, n.d. 144 p. 5e druk. Softcover, origineel geïllustreerd omslag. * De Boeken van Amstel en Schelde. [ID# 154] | 4,00 |
| 2725 | BOUAZZA, Hafid. Een beer in bontjas. CPNB, Amsterdam, 2001. 64 p. Softcover, kl. 8vo. *zeer goed. [ID# 6595] | 5,00 |
| 2726 | BOUTENS, P.C. Beatrijs. Bussum, 1946. 46 p. Met een tekening van Rie Cramer. Geb. met origineel omslag. Uitgegeven door Van Dishoeck, Bussum. [ID# 7162] | 5,00 |
| 2727 | BOUWMAN, Joh. H. Hollanders koersen Zuid. De avontuurlijke ontdekkingsreis van kapitein Blom. Amsterdam, 1946. Internationale Uitgevers- en Handelsmij. 174p. met tekeningen van Lex Metz. Gebonden, orig. half-linnen. Goed exemplaar. [ID# 7982] | 12,00 |
| 2728 | BRAAK, Menno ter / E. DU PERRON, Menno ter Braak / E. du Perron. Briefwisseling 1930-1940. [4 delen] v. Oorschot, Amsterdam, 1967. 1e / 2e druk, ca. 2300 blz., linnen, geb. met stofomslag, dundruk. Set. [ID# 7340] | 65,00 |
| 2729 | BRAAK, Menno ter. De duivelskunstenaar. Een studie over S. Vestdijk. Amsterdam, 1945. 128 p. Geb. *Prominenten Reeks*. [ID# 5116] | 10,00 |
| 2730 | BRAAK, Menno ter. Verzameld werk. Deel 6. van Oorschot, Amsterdam, 1950. 646 p. Inhoud: Hampton Court, Dr. Dumay verliest..., De pantserkrant, Cinema Militans, De absolute film, Démasqué der schoonheid. Gebonden, orig. linnen. met stofomslag (stofomslag iets gerafeld), verder goed+ exemplaar. [ID# 8073] | 14,00 |
| 2731 | BRACHES, Ernst. Nachtboog. Verhalen. Meulenhoff, Amsterdam, 1988. 107 p. Sofcover. Goed. [ID# 178] | 4,00 |
| 2732 | BRANDS, Jan / MERTENS, A. (samenst.). Wie is wie in de tandeloze tijd van A.F.Th. Amsterdam, 1996. 88 p. Ills. Peter van Straaten. Originele omslag. [ID# 5801] | 5,00 |
| 2733 | BREYTENBACH, Breyten. De andere kant van de vrijheid. Essays en werkboek. van Gennep, Amsterdam, 1986. 316 p. Paperback, 8vo. ISBN 9060126165. Zeer goed. [ID# 190] | 7,00 |
| 2734 | BRIDGES, T.C. Het boek der ontdekkingen. De Haan, Utrecht, 1925. 224 p. Ills. in kleur en zwart-wit. Hardcover, linnen band met fraai versierde linnen band met goudopdruk. Iets los in de band, gebruikssporen (o.a. titelpagina beschadigd, enige kleine scheurtjes enkele textpagina's en schutblad). Conditie matig. [ID# 7600] | 8,00 |
| 2735 | BRINKGREVE-ENTROP, J.H. Babbeltje Kluitman, Alkmaar, n.d.. 3e druk, 132p., ill. van Hans Borrebach. Hardcover, geb.. Goed. [ID# 8351] | 6,00 |
| 2736 | BROKKEN, Jan. De regenvogel. Arbeiderspers, Amsterdam, 1991. 255 p. zw/w foto s, facsim., kaart, bibliografie. Softcover, 8vo. Goed exemplaar. [ID# 8761] | 6,00 |
| 2737 | BROUWER, Johan. In de schaduw van de dood. Thieme, Zutphen, 1946. 319 p. Hardcover, geb, orig. half-linnen band, met stofomslag. Goed tot zeer goed, ongemarkeerd exemplaar.. *Oogetuigeverhaal van de Spaanse Burgeroorlog. Eerder verschenen als 'De schatten van Medina Sidonia' onder het pseudoniem Maarten van de Moer. [ID# 5989] | 10,00 |
| 2738 | BROUWER, Johan. Philips Willem. De Spaansche Prins van Oranje. Zutphen, 1941. xiv, 330 p. Geb. Orig. stofomslag.[Naar een oude Spaansch handschrift]. [ID# 203] | 6,00 |
| 2739 | BRUIJN, Cor. Nederlandse Sagen. Ploegsma, Amsterdam, 1946. 130 p. Met 20 ills. door R.H. van Rossem. Hardcover, folio, linnen band met goudopdruk. Rug gerepareerd, verder goed. *o.a.: De vliegende Hollander, het vrouwtje van Stavoren, Het licht van Zeerijp, Ellert en Brammert, De Zwaneridder, De Basilisk, De ondergang van Westerschouwen, Waarom de Zwollenaars Blauwvingers genoemd worden, Tidde Winninga, etc. [ID# 208] | 6,00 |
| 2740 | BRUNT, Emma. Je zal je zuster bedoelen. Eigentijds feminisme. Amsterdam, 1979. 204 p. met Literatuur lijst, en register. (Synopsis). [ID# 216] | 4,00 |
| 2741 | BUDDINGH, C. Nieuw Prisma citatenboek. Prisma, Utrecht, 1958. 223p., met auteursindex, trefwoordenindex. Softcover/pocket, klei.8vo. Lichte gebruikssporen, verder goed [ID# 7639] | 5,00 |
| 2742 | BURGESS, Alan. De kleine vrouw. Samenvatting van het boek The Small Woman. Reader`s Digest, Amsterdam, 1957. 29 p., met ills. Softcover, geniet, kl. 8vo. Omslag met lichte randslijtage, verder goed. [ID# 8783] | 4,00 |
| 2743 | CALS, J.M.E.TH. Het Westeinder Handschrift.. (s-Gravenhage), (1963). 35 p., met illustratie. Genummerd exemplaar, met nummer 89. Met begeleidende brief auteur aan Josef [Luns]. Softcover, 8vo. Deze uitgave werd met de hand gezet, gedrukt en gebonden, in een oplage van 200 exemplaren. Goed/zeer goed. Zeldzaam. [ID# 8478] | 45,00 |
| 2744 | CAMPERT, Remco. Een mooie jonge vriendin en andere belevenissen. De Bezige Bij, Amsterdam, 1998. 211 p. Paperback, ISBN 9023438978. *Goed tot zeer goed. [ID# 7626] | 6,00 |
| 2745 | CARMIGGELT, Simon. Kleine avonturen aan de tap. Amsterdam, 1973. 48 p. ills. van Charles Boost. (speciale uitgave van Lucas Bols) niet in de handel. Paperback. Goed. [ID# 247] | 6,00 |
| 2746 | CARRE, John le. Spion van nobel bloed. Laren, 1978. 563 p. Softcover, orig. omslag. Goed. [ID# 248] | 4,00 |
| 2747 | CARRE, John le. Tweede Carré omnibus. Een kleine stad in Duitsland. Nachtmerrie. Voetsporen in de de sneeuw. De ontplooing van Marie-Louise. Sijthoff, Leiden, 1971. Sijthoff, 531p. Hardcover, 8vo, orig. linnen band [ISBN 902183071X]. Enige gebruikssporen, verder goed exemplaar. [ID# 8177] | 5,00 |
| 2748 | CELA, Camilo José. De windmolen. Gade, Den Haag, 1958. 136p, Hardcover, 8vo, gebonden, orig. linnen. Zeer goede staat. [ID# 8072] | 5,00 |
| 2749 | CERVANTES SAAVEDRA, Miguel de. De geestrijke ridder Don Quichote van de Mancha. Querido/Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1957. 918 p. Hardcover, kl. 8vo, linnen band met goudbelettering op rug. Met stofomslag. Goed+. [ID# 9167] | 18,00 |
| 2750 | CERVANTES. Grisóstomo en Marcela. Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1951. 43 p. Ills. Jozef Cantré. Softcover, gebrocheerd. kl. 8vo. Goed. * Bij deze tweede druk werden de houtsneden van Cantré geheel herzien. [ID# 6752] | 5,00 |
| 2751 | CHARLES, J.B. (ps.v. W.H. Nagel). De vrouw van Jupiter. Den Haag, 1962. 1e druk. 256 p. Geb. (stofomslag). [ID# 265] | 6,00 |
| 2752 | CHARLES, J.B. (ps.v. W.H. Nagel). In Frankrijk dacht ik aan mijn vader. Amsterdam, 1986. 1e druk, 223 p., Softcover, orig. omslag. [ID# 7038] | 6,00 |
| 2753 | CHARLES, J.B. (ps.v. W.H. Nagel). Van het kleine koude front. De Bezige Bij, Amsterdam, 1962. 320p., Literaire Reuzenpocket 20. Orig. omslag. Goed. [ID# 8248] | 5,00 |
| 2754 | CHARLES, J.B. (ps.v. W.H. Nagel). Volg het spoor terug. De Bezige Bij, Amsterdam, 1955. 5e druk. 335 p., Hardcover, geb., linnen. Omslag iets verkleurd. Verder goed. [ID# 8249] | 5,00 |
| 2755 | CHARLES, J.B. (ps.v. W.H.Nagel). Hoe bereidt men een ketter. De Bezige Bij, Amsterdam, 1976. 1e druk, 208p., softcover, garenloos, orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 8250] | 5,00 |
| 2756 | CHARRIERE, Henri. Papillon. Amsterdam, 1978. 508 p. [ID# 267] | 4,00 |
| 2757 | CHASLES, Emile. Nouveaux Contes de tous Pays Garnier, Paris, n.d. vii, 456 p. Ills: grand nombre de vignettes sur bois et de gravures hors texte par G. Staal. Reliure dos en marocain vert. Pages d'orée. Rousseurs. *Bon état. [ID# 5773] | 29,00 |
| 2758 | CHEKHOV, A.P. Kashtanka Bradda, London, 1962. 60p : ills. Text in Russian, introduction in English. With Russian-English word list. Library of Russian classics, Softcover, sewn, sm. 8vo. Good. [ID# 9069] | 8,00 |
| 2759 | CLAESSENS, Peter J. Familieportret van Privé-domein. Amsterdam, 1999. 73 p. + 6 p. alfabetische lijst Privé-domein met nummer. [ID# 271] | 4,00 |
| 2760 | CLAUS, Hugo. Belladonna. De Bezige Bij, Amsterdam, 1994. 350 p. 1e druk. Paperback, 8vo. ISBN 9023434005. Goed tot zeer goed. [ID# 4428] | 11,00 |
| 2761 | CLAUS, Hugo. Het jaar van de kreeft. Een romance. De Bezige Bij, Amsterdam, 1972. 329 p. Paperback, gebrocheerd/ingenaaid, kl. 8vo. ISBN 9023403967. Goed. [ID# 7071] | 6,00 |
| 2762 | CLAVELL, James. Thrump-o-moto. Een fantasie. Van Goor, Amsterdam/Brussel, 1986. 1e druk. 89 p., fraai geïllustreerd door George Sharp. Hardcover, linnen band, met stofomslag. 22x30cm. ISBN 9010060136. *Als nieuw. [ID# 8900] | 22,00 |
| 2763 | COENEN, Frans. De muzikale beddenmakers.. Reflex, Utrecht, 1981. 1e druk, 59p. Softcover, paperback. ISBN 9063220715. *Als nieuw. [ID# 7059] | 5,00 |
| 2764 | COHEN, Dolf (ps. van H. Brandt Corstius). Liegen, loog, gelogen. De Bijenkorf, n.p, 1987. 60p. met tekeningen van Willem van Malsen. Softcover, klein 8vo. Goed. [ID# 7046] | 6,00 |
| 2765 | COHEN-SOLAL, Annie. Jean-Paul Sartre. Zijn biografie. van Gennep, Amsterdam, 1987. 610 p. ills: z/w fotos. Noten, register, bilbiogr. Softcover, paperback, gebrocheerd, 8vo. Goed exemplaar. [ID# 5818] | 9,00 |
| 2766 | CONFIANT, Raphaël. L'allée des soupirs. Roman. Grasset, Paris, 1994. 405 p. Couverture originale. (Papa De Gaulle, les nègres et la femme-fleur.). *Tres bon état. [ID# 5775] | 10,00 |
| 2767 | CONSCIENCE, Hendrik. Baes Gansendonck. Antwerpen, 1851. 164 p. Met vier platen door Ed. Dujardin. Geb. [ID# 286] | 29,00 |
| 2768 | CONSCIENCE, Hendrik. Geschiedenis van Graef Hugo van Craenhove en zyne vriend Abulfaragus. Antwerpen, 1845. 120 p. 1e druk. Historische tafereelen uit de XIVde eeuw. Versierd met 20 groote platen op chineesch papier door Ed. Dujardin. Geb. Oblong. (band heeft gebruikssporen). [ID# 287] | 147,00 |
| 2769 | CORDES, Ernst. Peking. De stad van den verlaten troon. Uitg. Holland, Amsterdam, 1938. 1e druk. 232p., met 12 illustraties. Hardcover, orig. half-linnen. Enkele vocht en roest vlekken. Goed. [DUTCH text with 12 b/w photos. Hardcover, thick 8vo, orig. half-cloth. Some foxing, water stain on front cover, minor edge wear. Otherwise good]. [ID# 8430] | 8,00 |
| 2770 | COUPERUS, Louis / Elizabeth COUPERUS (samenst.). Gedachten van Louis Couperus verzameld door Elizabeth Couperus. Veen, Utrecht, 1987. 246p. fascimile herdruk van de oorspronkelijke uitgave van 1924. Hardcover, linnen. 10.5x14cm. ISBN 9020422782. *Nieuw*. [ID# 9101] | 8,00 |
| 2771 | COUPERUS, LOUIS. Antiek toerisme. (Roman uit oud-Egypte). Amsterdam, 1927. 221p. 3e druk. Geb. linnen. [ID# 7050] | 10,00 |
| 2772 | COUPERUS, Louis. Korte Arabesken. Amsterdam, 1951. 200 p. band en houtsneden van Desiré Acket. *Mooi ex. met goud belettering. [ID# 6656] | 7,00 |
| 2773 | CRAMER, Rie. Lente, Zomer, Herfst, Winter. Den Haag, n.d.. 94 p. 10 e. druk. Ills. (44 in kleur paginagroot) 4 dln. in 1 band. ISBN 90000191818. Mooi ex. [ID# 7597] | 25,00 |
| 2774 | CRAMER-SCHAAP, D.A. (samenst.). Het kerstboek voor de jeugd. Achtien kerstverhalen. Ploegsma, Amsterdam, 1960. 160p., met illustraties van Coby Krouwel. Hardcover, 8vo, met stofomslag. Goed. [ID# 9072] | 6,00 |
| 2775 | CREBOLDER / KOLK / SCHNEIDERS / STUGER / HEERDEN. Hollands Maandblad, 2002, nr. 4. Meulenhoff , Amsterdam, 2002. 40p., Softcover, geniet, groot 8vo. Met bijdragen van Geert van der Kolk, A.L. Schneider, Emma Cebolder, Jaap van Heerden, Frans Stüger. [ID# 8974] | 4,00 |
| 2776 | DAHL, Roald. Over en sluiten. Meulenhoff, Amsterdam, 1988. 174p. Pocket. ISBN 9029035722. *Als nieuw. [ID# 8151] | 5,00 |
| 2777 | DEELDER, J.A. Modern passé. Verhalen. De Bezige Bij, Amsterdam, 1989. 133 p. Paperback. kl. 8vo Goed. *Gesigneerd exemplaar. 1.12.89. [ID# 5264] | 7,00 |
| 2778 | DEKKER, Midas. De flamingo en ander beesten. Uitg. Contact, Amsterdam, 1992. 90p. ills: potloodtekeningen van Maus Slangen. Paperback, kl. 8vo. Zeer goed. [ID# 9008] | 7,00 |
| 2779 | DELANEY, Frank. Th Hutchinson Book of Essays. London, 1990. 549 p. Ills in the text. With acknowledgments and biogrphical notes. Original wrappers. *Nice. [ID# 7495] | 10,00 |
| 2780 | DETOEUF, Auguste. Propos de O.L. Barenton confiseur. (Ancien Elève de l'Ecole Polytechnique). Ed. du Tambourinaire, Paris, 1960. 231 p.Préface de Pierre Brisson. Illustré d'un portrait inédit de l'auteur en frontispiece par Roger Wild. Edition imprimée en 2 couleurs. Bon état. [ID# 331] | 15,00 |
| 2781 | DINESEN, Isak. Wintervertellingen. Amsterdam, 1961. 288 p. [ID# 346] | 4,00 |
| 2782 | DIS, Adriaan van. Het beloofde land. Een reis door de Karoo. Meulenhoff, Amsterdam, 1990. 119 p. Met kaartje. Paperback, kl. 8vo *als nieuw. [ID# 7648] | 6,00 |
| 2783 | DIS, Adriaan van. Noord Zuid. Een modern sprookje.. Amsterdam, 1994. 19 p. ill. (Uitgegeven door de Postbank) met omslag. [niet in de handel]. [ID# 350] | 4,00 |
| 2784 | DIS, Adriaan van. Zilver of het verlies van de onschuld. Amsterdam, 1988. 160 p. Origineel omslag.*als nieuw*. [ID# 5108] | 7,00 |
| 2785 | DISCHE, Irene. Vrome leugens. Twee novellen en vijf verhalen. van Gennep, Amsterdam, 1990. 270 p. Softcover, 8vo. ISBN 9060128427. Zeer goed. [ID# 7501] | 8,00 |
| 2786 | DIVERSE AUTEURS. Bloei. Een boek voor meisjes. Meulenhoff, Amsterdam, n.d.. 325p., Hardcover, half-linnen, Rug iets los. verder goed exemplaar. *Proza en poezie van diverse schrijvers [ID# 8348] | 4,00 |
| 2787 | DOLMAN, Margreet. Buk nog een keer. Een vrouw klapt uit haar leven. Amsterdam, 1986. 239 p., 1e druk, met opdracht en signatuur van de auteur. Softcover. (als nieuw). [ID# 7061] | 15,00 |
| 2788 | DONKER, Anthonie. Tien verhalen. CPNB, Amsterdam, 1953. 92p. Boekenweekgeschenk 1953. Softcover, klein 8vo, ingenaaid, orig. omslag. Goed. [ID# 8074] | 4,00 |
| 2789 | DOPHEIDE-WITTE, E. Klein Kleutertje. De vriend der Dieren. Bussum, 1927. 38 p. versjes + 11 (v. d. 16) kleurenplaten door Hedwig Thoma. Geb. met opgeplakte kleurplaat van Thoma. (Rug. gebr. sp.). *De fraaie tekeningen zijn voor kleine kinderen in de 20er jaren stijl gedrukt op kunstdruk. [ID# 5353] | 75,00 |
| 2790 | DORRESTEIN, Renate. Verborgen gebreken. Malmberg, Den Bosch, 2004. 250 p. Paperback, 8vo. *als nieuw. [ID# 7643] | 5,00 |
| 2791 | DROP, W. / J.W. STEENBEEK. Uit de school geklapt. Schoolleven in de Nederlandse literatuur. Wolters-Noordhoff, Groningen, 1971. 91 p., Softcover, 8vo. Reeks: Variaties op een thema, 12. Goed. *Bloemlezing uit het werk van o.a.: Vondel, Multatuli, Marsman, Ter Braak, Du Perroon, van het Reve, Vestdijk, Wolkers. [ID# 8773] | 9,00 |
| 2792 | DROS, Imme. De huiveringwekkende mythe van Perseus. CPNB, Amsterdam, 1996. 1e druk. 86p. met tekeningen van Harrie Geelen. *als nieuw. [ID# 7044] | 3,00 |
| 2793 | DURAS, Marguerite. Hele dagen in de bomen. Amterdam, 1987. 79 p. (vertaling Ernst van Altena). Softcover, paperback *Als nieuw. [ID# 380] | 4,00 |
| 2794 | DURRELL, Gerald. Encounters with animals. Penguin Books, London, 1963. 180p. with illustration by Ralph Thompson. Softcover, pocket book, orig. wraps. Good. [ID# 8427] | 12,00 |
| 2795 | DURRELL, Gerald. The Bafut Beagles. Penguin Books, London, 1961. 203p. with illustration by Ralph Thompson. Softcover, pocket, orig. wraps. Good. [ID# 8428] | 8,00 |
| 2796 | DURRELL, Gerald. The drunken forest. Penguin Books, London, 1964. 203p. with illustration by Ralph Thompson. Softcover, paperback, orig. wraps. Good. [ID# 8425] | 9,00 |
| 2797 | DURRELL, Gerald. Three singles to adventure. Penguin Books, London, 1964. 191p. with illustration by Ralph Thompson. Softcover, paperback, orig. wraps. Good. [ID# 8426] | 10,00 |
| 2798 | DURRELL, Gerald. Tussen de tegenvoeters. Safari in Autralië. Spectrum, Utrecht, 1968. Prisma boeken nr. 1337. 180p. Dutch text. Paperback pocket, orig. wraps. Good. [ID# 8656] | 6,00 |
| 2799 | EEDEN, F.W. van. Botanische wandelingen. Haarlem, 1986. 441 p.2 delen in 1 band.Dl.1. Kennemerland, de Hollandsche Duinen, Kennemerland, Aardenhout, De Brederode, Op de Binnenduinen, De omstreken van Alkmaar. Dl.2: Tessel, De Lochemse berg, Herinneringen aan de Veluwe, Salland, Terschelling.*nieuw*. [ID# 4481] | 11,00 |
| 2800 | EEDEN, Frederik van (samenstelling Drs. V.M. Scheffers). Een bloemlezing uit zijn studies. Katwijk, 1982. 288 p. met Frontisp. Foto. Met bronnenopgaaf en aantekeningen. Softcover. [ID# 391] | 4,00 |
| 2801 | EEDEN, Frederik van. De heks van Haarlem. Treurspel der onzekerheden. Amsterdam, 1930. 111 p. 4e druk. [ID# 389] | 4,00 |
| 2802 | EEDEN, Frederik van. Sirius en Siderius. Katwijk, 1980. 224 p. (voor het eerst uitegegeven in 1912). [ID# 390] | 4,00 |
| 2803 | EERDMANS, Rie. Marja steelt de show.. De Fontein, De Bilt, n.d.. 2e druk, 157p. Geb., orig. linnen, met stofomslag. Goed. [ID# 8369] | 5,00 |
| 2804 | EERLIJK, Jakob. Meesterwerken van kapitein Marryat. Bolle, Rotterdam, . 241p., met 8 oorspronkelijke platen. Hardcover, geb., orig. linnen. Stempeltje schutblad, enige roestvlekjes, verder goed exemplaar. [ID# 8343] | 8,00 |
| 2805 | EFFEN, J. van. Ernst en Boert uit den Hollandschen Spectator. Den Haag, 1851. 477 p. Met frontispiece gravure. Goud op snee en vergulde rug. Geb. [ID# 6771] | 15,00 |
| 2806 | EL MESSAOUDI, Mim Vreemde grootmoeders. Antwerpen/Dronten, 1991. 96 p. Met kaartje. Origineel omslag. [ID# 5317] | 5,00 |
| 2807 | ELISABETH. Een vroolijke dag en andere verhalen. Holkema en Warendorf, Amsterdam, . 1e druk. 180p., met 34 in de tekst gedrukte platen van Wm. Steelink. Hardcover, geb., orig. linnen. Goed. [ID# 8358] | 6,00 |
| 2808 | ENGELMAN, Jan / NIJHOFF, Martinus / ROLAND HOLST, A. Over Martinus Nijhoff. Den Haag, 1953. 48 p. [ID# 407] | 4,00 |
| 2809 | ESKELUND, Karl. Mijn vrouw eet met stokjes. Becht/Leiter-Nypels, Amsterdam/Maastr., n.d.. 191p., Mimosa-reeks.nr. 111. Pocket. Iets vervellend omslag-celofaan, verder goed. [ID# 8929] | 5,00 |
| 2810 | EXEL, Ph. Naar het land van den vliegende vuurgod. van Goor, Gouda, n.d. (ca. 1930). 240p., met platen en omslagteekening van O. Verhagen. Gebonden, orig. linnen. 1 losse plaat, verder goed. *geillustreerd jeugdboek over een reis naar Afrika. [ID# 8344] | 10,00 |
| 2811 | EYSSELSTEIJN, Ben van. Henriette L.T. de Beaufort. Een schrijfster en haar werk. Leopold, Den Haag, 1970. 143p., ills. Paperback, 8vo. Goed. [ID# 7089] | 5,00 |
| 2812 | FARRELL, J.G. The Singapore grip. Book Club Associates, London, 1978. 558p. Hardcover, 8vo, with dustjacket. Good. [ID# 6934] | 10,00 |
| 2813 | FASCHINGER, Lilian. Magdalena, zondares. Amsterdam, 1996. 309 p. Met origineel omslag. [ID# 7489] | 8,00 |
| 2814 | FAULKNER, William. De Familie Sartoris. Een romantisch verhaal uit den Amerikaanschen Burgerkrijg 1861-'65. Haarlem, . 318 p. Met illustraties van Edward Shenton. Geb. [ID# 7499] | 10,00 |
| 2815 | FERGUSON, Margaretha. Mijn vrienden in Khartoum Leopold, Amsterdam, 1973. 1e druk. 221p. ISBN 9025822185. Hardcover, orig, linnen band. Met stofomslag (iets beschadigd). Goed tot zeer goed exemplaar. *Een boeiende literaire beschrijving van een verkenning van Soedan. [ID# 8742] | 11,00 |
| 2816 | FLAUBERT, Gustave (Vert. Jan Poortenaar). De Legende van Sint Julianus den Offervaardige. Amsterdam, 1939. 47 p. Ills. *Vertaald, verlucht en uitgeschreven door Jan Poortenaar. [ID# 5261] | 5,00 |
| 2817 | Folgore da San Gimignano & Cenne da Chitarra. Maanden van wel en wee. Zolderpers, Vught, 2005. 42p., met illustraties van Rinus van Dijk. Vertaling door Frans van Dooren. Bibliofiele uitgave, beperkte oplage van genummerde 110 exemplaren. Dit is nummer 104. Softcover, folio. ISBN 9073199298. Als nieuw. [ID# 8660] | 35,00 |
| 2818 | FRANCIS, M.E. (vert. J. van der Hoeven). Stadskinderen buiten + Het pleegkind van den Dominee. Cohen Zonen, Amsterdam, n.d. 133 p., met ills.; 43 p. Hardcover, originele linnen band. Goed. [ID# 668] | 6,00 |
| 2819 | FRANK, Bruno. Het paspoort. Amsterdam, 1981. 226 p. Met nawoord van Prof. Dr. M. H. Würzner. [ID# 450] | 4,00 |
| 2820 | FRANKE, S. Sonja voor het eerst naar school. Kluitman, Alkmaar, n.d.. 3e druk, 94p., ills van Lies Veenhoven. Gebonden, met stofomslag. Goed. [ID# 8368] | 4,00 |
| 2821 | GALLICO, Paul. Matilda. London, 1970. 313 p. Original hardcover with dito dustjacket. Nice. [ID# 7494] | 8,00 |
| 2822 | GANGADIN, Rabin. Landgenoten. In de Knipscheer, Haarlem, 1986. 104 p. Paperback, 8vo. Goed+ [ID# 6659] | 5,00 |
| 2823 | GANT, James. Hard tegen hard. Spectrum, Utrecht, 1961. 154p., Softcover, Prisma pocket 679. Goed. [ID# 8870] | 5,00 |
| 2824 | GARNETT, David. Zeemans thuisvaart. Querido, Amsterdam, 1958. De Salamander reeks. First Ed. 176p. Hardcover, with dustjacket. Some small tears backside dustjacket, otherwise very nice copy. [ID# 8182] | 5,00 |
| 2825 | GEISLER-PLAT, M. Het gevelugelde huis. n.p., n.d.. 1e druk. 158p., illustraties Rie Stoffers. No. 1347. Geb., orig. linnen. Goed. [ID# 8367] | 5,00 |
| 2826 | GERSTACKER, Fr. (vert. H.J. van Lummel). De wereld in 't klein, voor de kleine wereld. Kemink, Utrecht, ca.1880. 2e verbeterde druk, 115 p. Ills. (3 lithoplaten en 2 handgekleurde wereldbollen). Hardcover, orig. linnen met fraaie goudopdruk op rug en voorplat. [ID# 489] | 20,00 |
| 2827 | GHINST Jr., Dr. I. van der. Multatuli. Zeven brieven aan Auguste van der Ghinst, te Brugge uit de jaren 1870-1871-1873. Antwerpen, 1910. 50 p. Foto van A.v.d. Ghinst. Voorwoord Dr. I. van der Ghinst Jr. Gevolgd door de Zeven brieven. (zeldzaam). Uitgave: De Nederlandsche Boekhandel in Antwerpen. Met originele omslag. (gebruikssporen). [Met opdracht van de schrijver]. [ID# 492] | 79,00 |
| 2828 | GIDE, André. De valsemunters. De Bezige Bij, Amsterdam, 1969. 2e druk. Literaire Reuzenpocket 317. Vertaald door J.A. Sandfort. 410p., Softcover, orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 8240] | 15,00 |
| 2829 | GIJSEN, Marnix. Het boek van Joachim van Babylon. Stols, Den Haag, 1949. 6e druk. 175p. Geb. halflinnen band (iets gebruind), lichte gebruikssporen, verder goed. [ID# 7051] | 5,00 |
| 2830 | GIJSEN, Marnix. Klaaglied om Agnes. Den Haag, 1983. 150p. Softcover, orig. omslag. [ID# 7043] | 3,00 |
| 2831 | GILLISSEN, Albert / BUSMAN, Hans. Literariteiten. Op zoek naar schrijvers en hun boeken. Amersfoort, 1988. 62 p. ills. Softcover, orig. omslag. goed. [ID# 493] | 4,00 |
| 2832 | GIPHART, Ronald. Gala. CPNB, Amsterdam, 2003. 89p. Conditie: zeer goed. [ID# 8316] | 4,00 |
| 2833 | GOGOLJ, Nikolaj. Petersburgse vertellingen.. Voorhout, 1951. 255 p. ills. J. F. Doeve. Portret. Vertaling en inleiding Aleida. G. Schot. Hardcover, orig. band. [ID# 503] | 4,00 |
| 2834 | GOMPERTS, H.A. Wachten op niets. Toneelkritieken uit de jaren 1952-1965. (Modern repertoire). Amsterdam, 1970. 368 p. met personenregister en index. Softcover. [ID# 508] | 4,00 |
| 2835 | GOSSAERT, Geerten. Essays. Helmond, 1947. 231 p. Geb. Met origineel stofomslag. [ID# 4719] | 6,00 |
| 2836 | GOYTISOLO, Juan. Verscheurde koninkrijken. Een schrijver in Parijs. Amsterdam, 1990. 349 p. Softcover. Goed. [ID# 519] | 4,00 |
| 2837 | GREENE, Graham. A burntout case. Heinemann, London, 1961. 256 p. First English language edition 1961. Hardcover, Original Cloth/original dustjacket. VG.VG. [ID# 4496] | 65,00 |
| 2838 | GREENE, Graham. A Sense of Reality. The Bodley Head, London, 1963. 140 p. FIRST. Original cloth and dustjacket. * Mint. Mint. [ID# 6338] | 35,00 |
| 2839 | GREENE, Graham. De kern van de zaak. Contact, Amsterdam/Antwerpen, 1949. 1e Nederlandse druk. 295 p. Hardcover, Met origineel stofomslag. Goed. [ID# 7521] | 10,00 |
| 2840 | GREENE, Graham. Loser takes it all. Heinemann, London, 1955. FIRST ed.. 140 p. Hardcover, small 8vo, original blue cloth with gilt lettering on front and spine. (no.dj.) *Near fine. [ID# 6336] | 250,00 |
| 2841 | GREENE, Graham. Monsignor Quixote. The Bodly Head, London, 1982. 221 p. FIRST. Hardcover, original cloth and dustjacket. ISBN 0370309235 *Mint/Mint. [ID# 6337] | 25,00 |
| 2842 | GREENE, Graham. The Comedians. The Bodley Head, London, 1966. 313 p. FIRST. Hardcover, green gilt entitled cloth. Original dustjacket. Fine.Fine [ID# 4501] | 45,00 |
| 2843 | GREENE, Graham. The Quiet American. Heinemann, London, 1956. 247 p. Original cloth and dustjacket. *FINE. FINE. [ID# 6339] | 20,00 |
| 2844 | GREUP-ROLDANUS, S. De kip die kraaide. 'n Zwolse geschiedenis.(roman) Zwolle, 1980. 290p. 3e druk. geb. me stofomslag. Goed. [ID# 7117] | 6,00 |
| 2845 | GRIT, Diederik. Anton van Duinkerken & Sigrid Undset. Vught, De Zolderpers, 2003. 36 p, portr., ill., facs; Met voorwoord van Nel van der Heijden Rogier. oplage v 100 genummerde exemplren (dit is nr. 50). ISBN 9073199263. *bibliofiele uitgave t.g.v. 100e geboortejaar v. Anton van Duinkerken (1903-1968). Gezet uit Romulus en Spectrum, met handproefpers gedrukt op Fabriano disegno 5 liscia, omslag van Fabriano Tiziano. Met onbekende portretten van Van Duinkerken en Undset en facsimile's van hun correspondentie. Zeldzaam. [ID# 8236] | 25,00 |
| 2846 | GROOTES, E.K. Het literaire leven in de zeventiende eeuw. Educaboek, Culemborg, 1984. vii, 85p., 16 ills., bibliogr. Softcover, gebrocheerd, 8vo. ISBN 9011004728. omslag iets verschoten, verder goed tot zeer goed. [ID# 8653] | 7,00 |
| 2847 | GRUNBERG, Arnon. De heilige Antonio. CPNB, Amsterdam, 1998. 96 p. softcover, pocketboek. Boekenweekgeschenk. Zeer goed. [ID# 8747] | 4,00 |
| 2848 | GÜIRALDES, Ricardo. (vert. J. Slauerhoff). Don Segundo Sombra. Den Haag, 1948. 298 p. Ills. Tekeningen van Alberto Güiraldes. Geb. [ID# 5323] | 10,00 |
| 2849 | HAASSE, Hella S. Hella S. Haasse Nummer. Bzzlletin 91. Bzztoh, Den Haag, 1981. 92 p. ills. Paperback, folio. Goed. [ID# 563] | 11,00 |
| 2850 | HAN SUYIN. De berg is jong De Bezige Bij, Amsterdam, 1959. 619p., Hardcover, linnen, 8vo, enige gebruikssporen. Goed. [ID# 9001] | 9,00 |
| 2851 | HAUFF, Wilhelm. Phantasien im Bremer Ratskeller. Bremen, 1969. 87 s. mit zeichnungen von Otto Bachmann. Ein Herbstgeschenk für Freunde des Weines. Dieser Band is ein Sonderausgabe der Sammlung Dieterich. Der Text folgt der Erstausgabe von 1827. *Wie neu, in schutzkarton* [ID# 606] | 15,00 |
| 2852 | HAUPTMANN, Gerhart. Des Grossen Kampffliegers, Landfahrers, Gauklers und Magiers Till Eulenspiegel, Abenteuer, Streiche, Gaukeleien, Gesichte und Träume. Berlin, 1928. 303 p. met leeslint. Geb. *eerste 19 p. onder in de marge witte mierensporen. Verder mooi ex.* [ID# 6622] | 5,00 |
| 2853 | HEAT MOON, William Least Blue Highways. A journey into America.. Atlatic Monthly Press, Boston, 1982. 421 p. ills. with map and index of towns and cities. Cloth. dustwrappers. (nice copy). [ID# 611] | 11,00 |
| 2854 | HEIDE, A. van de. Het huisje aan de plas. Noordhoff, Groningen, 1948. 3e druk, 95 p., ills. (Hoogendoorn). Jeugdboekje. Orn. half-linnen. Goed exemplaar. [ID# 7956] | 5,00 |
| 2855 | HEIJDEN, A.F.Th. van der. Een gondel in de Herengracht. Querido, Amsterdam, 1992. 7e druk, 222 p., Salamander Pocket 658, [ISBN 9021496585]. Zeer goed exemplaar. [ID# 8116] | 4,00 |
| 2856 | HEIMBURG, W. Op dwaalwegen. Kluitman, Alkmaar, 1920. 3e druk. 248p., gebonden, orig. linnen. Enige gebruissporen. Goed exemplaar. [ID# 8366] | 10,00 |
| 2857 | HEK, Youp van 't. En het bleef nog lang onrustig in mijn hoofd. Amsterdam, 1997. 133 p. Origineel omslag. * Gebundelde columns uit NRC/Handelsblad*. [ID# 5368] | 7,00 |
| 2858 | HELMAN, Albert. De laaiende stilte. Querido, Amsterdam, 1981. 189 p. 7e druk. Softcover, paperpack, Salamander pocket 104. Goed exemplaar. [ID# 8804] | 4,00 |
| 2859 | HELMAN, Albert. Waarom niet. Querido, Amsterdam, 1948. 475 p. portret. 2e druk. Hardcover, orig. linnen met goudbelettering. De Reuzensalamander-reeks. Goed exemplaar. [ID# 625] | 6,00 |
| 2860 | HELMAN, Albert. Zuid-zuid-west. Querido, Amsterdam, 1964. 127 p. 11e druk. Softcover, paperpack, Salamander pocket 90. Goed . [ID# 8805] | 4,00 |
| 2861 | HEMINGWAY, Ernest. Eilanden in de Golfstroom. Strengholt, Naarden, 1977. 2e druk. 442 p. Met kaart op voor-en achterschutblad. ISBN 906010225-8. Hardcover, 8vo, linnen band, met goudbelettering op rug. Stofomslag heeft enige scheurtjes langs de randen, verder goed. [Roman]. [ID# 628] | 6,00 |
| 2862 | HENRI, Adrian / Nell DUNN. Tot gauw. [roman]. Van Gennep, Amsterdam, 1973. 92p. Paperback, 8vo. Goed. [ID# 8940] | 4,00 |
| 2863 | HERMANS, Willem Frederik. Onder Professoren. Amsterdam, 1975. 425 p. Softcover, origineel omslag. [ID# 7491] | 12,00 |
| 2864 | HERMSEN, Joke J. Het dameoffer. Roman. Amsterdam, 1998. 211 p. Origineel omslag. *als nieuw*. [ID# 5892] | 11,00 |
| 2865 | HERZBERG, Abel J. Amor Fati. Zeven opstellen over Bergen-Belsen. Moussault, Amsterdam, 1947. 2nd ed., 96 p., paper bound, , orig. half-cloth. Clean unmarked copy, some foxing. Good/Good. [ID# 8254] | 12,00 |
| 2866 | HICHTUM, Nienke van. De wonderbare avonturen van Tom Duim. Meulenhoff, Amsterdam, ca.1928. 120 p. Ills. 100 plaatjes en afbeeldingen van Jan Wiegman. Hardcover, 8vo. *gebruikssporen, nieuwe rug. [ID# 5262] | 7,00 |
| 2867 | HOFFMANN, L.D.A. Meister Floh. Ein Märchen in sieben Abenteuern zweier Freunde. München, 1922. 217 s. Illustriert von Otto Rückel. Hoffmanns 'Meister Floh' wurde als Jubiläumausgabe im Jahre 1922 in der Offizin Knorr & Hirth, München, nach der erszten Frankfurter Ausgabe vom Jahre 1822, hundert Jahre nach dem Tode des Dichters, neu gedruckt. [ID# 671] | 29,00 |
| 2868 | HOFSTRA, Jan Willem. De Waaier. Cancer Pers, Den Haag, 1944. 13 p. Ills. Met orgineel omslag. *Deze oorspronkelijke novelle van Jan Willem Hofstra, verlucht met een teekening en initiaal van Emile Puettmann, werd gedrukt in de dagen van hoop en vreeze in het najaar van 1944 als eerste uitgave van de Cancer-Pers in de 14-punts Lutetia, op papier van de N.V. Kon. Papierfabriek v/h Pannekoek & Co. in 72 genummerde exemplaren. Dit is Nr. 26. Gesigneerd ex. [ID# 6544] | 95,00 |
| 2869 | HOLMAN, Theodor. De laatste avond. Een wintervertelling. Amsterdam, 1996. 1e. druk 30 p. Geschreven op verzoek van HP/De Tijd als hommage aan Vijftig jaar 'De Avonden'. *als nieuw [ID# 681] | 4,00 |
| 2870 | HOORE, Cees van. Neem je hoed af voor een aap. Baarn, 1995. 94 p. Softcover, orig. omslag. *als nieuw. [ID# 690] | 4,00 |
| 2871 | HULME, Keri. Kerewin. Amsterdam, 1986. 533 p. Origineel omslag. [ID# 4557] | 5,00 |
| 2872 | HULST, W.G. van de. Grote Bertus en Kleine Bertus. Callenbach, Nijkerk, n.d. 47 p. Ills. van W. G. van de Hulst Jr.. Geb. met origineel omslag. 10e. druk [ID# 5344] | 5,00 |
| 2873 | HULST, W.G. van de. Kleine zwerver.. Callenbach, Nijkerk, n.d.. 2e druk. 47 p. met illustraties, hardcover, orig. geïllustreerde omslag. [serie: Voor onze kleinen, deel 21] Goed exemplaar. [ID# 8281] | 5,00 |
| 2874 | JANSEN, Werner. Die Maerchen. Hamburg, 1921. viii, 440 S. Mit 25 Abbildungen von Paul Hey (5 Farbig). Einband und Vorsatz von Adolf Hoffe. Band gold fleckig. [ID# 726] | 34,00 |
| 2875 | JANSSEN, Ben. De Koning en De Boer. Volksvertelsels en volkshumor uit Kempen, Meierij en Peel. Amsterdam, 1982. 144 p. ills. Softcover. *Als nieuw. [ID# 7633] | 64,00 |
| 2876 | JAPIN, Arthur. De grote wereld. Amsterdam, 2006. 90 p. Geb. *Als nieuw. [ID# 7637] | 5,00 |
| 2877 | JEHU, Felice. De tweelingen Beb en Bob. Kluitman, Alkmaar, n.d.. 160 p. met ills. door Netty Heyligers. Hardcover, geb. (fraaie orginele band, iets vermoeid). [ID# 7536] | 6,00 |
| 2878 | JENSEN, Thit. Valdemar Atterdag. En Kaelighedsroman. Straekker sig fra 1328 til 1375. Kobenhavn, 1944. Nordisk Forlag. 2 vols bound in one. Vol 1: 282p.; Vol 2: 246p. Hardcover, half-calf with marbled boards. Very good/very good. [ID# 8226] | 18,00 |
| 2879 | JOHNSON, James Weldon. The Book of American Negro Spirituals + The Second Book of Negro Spirituals. New York, 1956. 189 p. 6th. printing. 2 vols. in 1. (Musical arrangements by his brother James, R. Johnson. Additionale numbers by Lawrence Brown (Paul Robeson). Cloth. [some pencil underl. sl. worn]. [ID# 734] | 22,00 |
| 2880 | JONG, Eelke de. Drama in het bos. Uit het leven van een schaapherder. Bussum, 1982. 141 p. ills. door Kees de Kiefte. [ID# 738] | 4,00 |
| 2881 | JONGE, Freek de. Neerlands Bloed. De Harmonie, Amsterdam, 1991. 308 p. 1e druk. Geb. (stofomslag). Zeer goed. [ID# 740] | 6,00 |
|   | JUNG CHANG. Wilde zwanen. Drie dochters van China. Amber, Amsterdam, 1993. 16e druk. 561 p. Nederlandse vertaling door Paul Syrier. Goed. [ID# 9232] |   |
| 2882 | KASTNER, Erich. Emil und die Detektive. Amsterdam, ca. 1934. 151(1) S. Illustriert von Walter Trier. Meulenhoffs Sammlung deutscher Schriftsteller, Bd. 56. [ID# 7018] | 95,00 |
| 2883 | KELK, C.J. Ik kéék alleen. Brugge/Utrecht, 1968. 162 p. Met foto's. Geb. met origineel stofomslag. [ID# 5045] | 8,00 |
| 2884 | KENT, L.A. Avontuurlijk reizen met Columbus. van Goor, s-Gravenhage, n.d. (ca. 1948). 270p., ills van Paul Quinn, schetskaart. Hardcover, Geb, orig. half-linnen. Enkele roestvlekjes, verder goed. [ID# 8364] | 6,00 |
| 2885 | KENZABURO Oë. De dag dat de keizer hoffelijk mijn tranen droogt. Roman. Amsterdam, 1983. 155 p. Geb. [ID# 4363] | 4,00 |
| 2886 | KIPLING, Rudyard. Het Jungleboek. Den Haag, ±1980. 306 p. Geb. stofomslag. Goed. [ID# 784] | 6,00 |
| 2887 | KLEFFENS, E.N. van. De zonnewijzer - II. Teltsjes en rimen. Nog eens een paar voorvallen uit vroeger en later tijd.Korte Weergave van een paar niet-politieke voorvallen uit vroeger en later tijd. Contact, Antwerpen, 1973. 105p., ills. Private edition. Softcover, with dustjacket. Good to very good. [ID# 8420] | 10,00 |
| 2888 | KLEFFENS, E.N. van. De zonnewijzer. Korte Weergave van een paar niet-politieke voorvallen uit vroeger en later tijd. Niet in den Handel, Haarlem, 1970. 102p., ills. Private edition. Softcover, with dustjacket. Good to very good. [ID# 8419] | 10,00 |
| 2889 | KLEI, J. van der / J.B. UBINK. Het ruisende woud. Leesboek voor de lagere school. Groningen / Batavia, 1947. 137p. Achtste deeltje, geïllustreerd door J.H. Isings. [ID# 6916] | 8,00 |
| 2890 | KNAPPERT, J. Sagen en Vertellingen. Leiden, 1962. 172 p. [ID# 4673] | 5,00 |
| 2891 | KOESTLER, Arthur. De yogi en de volkscommissaris. De Bezige Bij, Amsterdam, 1947. First dutch edition. 400p., hardcover, orig. half-cloth. Good. [ID# 8257] | 12,00 |
| 2892 | KOESTLER, Arthur. Dialoog met de dood.. De Bezige Bij, Amsterdam, 1948. 238p., hardcover, orig. cloth. Good. [ID# 8258] | 8,00 |
| 2893 | KOESTLER, Arthur. Dieven in de nacht. De Bezige Bij, Amsterdam, 1947. 1e druk., 389p. Geb., half-linnen. Onderkant rug beschadigd. [ID# 8230] | 5,00 |
| 2894 | KOESTLER, Arthur. Nacht in den middag. De Bezige Bij, Amsterdam, 1946. First Dutch edition. 312p., hardcover, orig. cloth. Owners name on end page, slight discoloration cloth, somewhat weak hinges, otherwise good. [ID# 8256] | 7,00 |
| 2895 | KOK, Truida. Freekje Meerkerk / Eccolien. 2 boeken gebonden in 1 band. Kluitman, Alkmaar, . 111p.; 126p. met ills van J.G. Kesler. Geb., goed tot zeer goed exemplaar. [ID# 8356] | 9,00 |
| 2896 | KOMRIJ, Gerrit. De pagode. Amsterdam, 1990. 54 p. Softcover *als nieuw. [ID# 7636] | 5,00 |
| 2897 | KONRAD, Györgi. Tuinfeest. Roman van Gennep, Amsterdam, 1994. 423 p. Paperback, dik 8vo. Goed. [ID# 4525] | 7,00 |
| 2898 | KOOTEN, Dr. Kees van. Zeven sloten. Zes uitstapjes. Amsterdam, 1988. 171 p. 1e druk. [ID# 812] | 4,00 |
| 2899 | KOOTEN, Kees / BIE, Wim de. Het groot bescheurboek. Een bloemlezing van de tussen 1973 - 1986 verschenen Bescheurkalenders. Amsterdam, 1986. 424 p. Groot formaat. Fraai ex. [ID# 813] | 9,00 |
| 2900 | KOSSMANN, Alfred. Geur der droefenis (Roman). Querido, Amsterdam, 1985. [Salamander 618], 2e druk. 372 p., orig. omslag. ISBN 9021496186. In zeer goede staat. [ID# 8276] | 6,00 |
| 2901 | KOSSMANN, Alfred. Laatst ging ik spelevaren. Amsterdam, 1973. 82 p. Softcover, orig. omslag. [ID# 816] | 4,00 |
| 2902 | KOUSBROEK, R. (e.a.). De hond in de boekenkast. Amsterdam, 1992. 176 p. Softcover, met origineel omslag van Marc Chagal. (als nieuw). * Bijdragen van o.a. Biesheuvel, Romijn Meijer, Traven, Márquez, Van Dis, Roald Dahl, etc.) [ID# 6643] | 4,00 |
| 2903 | KUIK, Dirkje. De N.V. Dopiflex. Amsterdam, 1991. 274 p. ills. [ID# 825] | 9,00 |
| 2904 | LANGENDONCK, Prosper van. Fernand Victor Toussaint van Boelaere. Essay. Gent, 1996. 92 p. Teksteditie met inleiding en aantekeningen door Raymond Vervliet. Softcover, gebrocheerd, ingenaaid, groot 8vo, origineel stofomslag met portret. Goed. [ID# 841] | 6,00 |
| 2905 | LAST, Jef. De rode en de witte lotus. Kroonder, Bussum, n.d. [1951]. 303p. Hardcover, linnen band met goudopdruk. Goed tot zeer goed. [ID# 8856] | 8,00 |
| 2906 | LEAUTAUD, Paul. Een zeker tegengif Arbeiderspers, Amsterdam, 1970. Kattengat 5 Guldenreeks. 121 p. Softcover, met origineel stofomslag. Goed. [ID# 7518] | 6,00 |
| 2907 | LEBELLEY, Frédérique. Duras ou le poids d'une plume. Grasset, Paris, 1994. 348 p. Avec notes et bibilographie. Couverture illustrée d'un portrait. *bon état. [ID# 5776] | 10,00 |
| 2908 | LEEUWEN, Richard van (vert.). Het verhaal van Abdallah en zijn broers. n.p., 1994. 63 p. Origineel omslag.*Niet eerder in het nederlands gepubliceerd verhaal. [ID# 5318] | 5,00 |
| 2909 | LESSING, Doris. The Memoirs of a Survivor. Picador, London, 1976. 190 p. Fromtisp.Photograph. Paperback, original wrappers. Good. [ID# 5325] | 5,00 |
| 2910 | LIER, Bas van. Voor een ander zingt ie. Geluk en ongeluk. Postbank, Amsterdam, 1992. 64 p. Ills. Hardcover, linnen band, 8vo. Met inleiding van Gregor Frenkel Frank. *In beperkte oplage uitgegeven in opdracht van Postbank n.v. te Amsterdam* Zeer goed. [ID# 4338] | 6,00 |
| 2911 | LIEUWEN, John. Sweat en Tears. Terra, Zutphen, n.d. 168 p. Met vertalingslijst. Hardcover, 9062550436. *als nieuw [ID# 7486] | 7,00 |
| 2912 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Buurkinderen. Een vervolg op "Nog bij moeder".. Groningen/Batavia, 1949. 88p. met illustraties van C. Jetses. [ID# 6914] | 7,00 |
| 2913 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Het boek van Ot en Sien. Uitgave voor de huiskamer van Nog bij Moeder. Wolters, Groningen, . 197p., Geïllustreerd door C. Jetses. Hardcover, 8vo, gebonden, origineel linnen met goudopdruk. Fraai exemplaar. [ID# 7980] | 25,00 |
| 2914 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Nog bij moeder. Groningen / Djakarta, 1954. 78p. Eerste deeltje. met ills van C. Jetses. [ID# 6918] | 8,00 |
| 2915 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Ot en Sien. deel 1 t/m 4. Wolters, Groningen, 1961-1965. Bewerkt door Marchien Eising, Illustraties (z/w en kleur) door C. Jetses. deel 1: 80p.; deel 2: 73p., deel 3: 77p., deel 4: 76p. Softcover, orig. omslag. In goede conditie. Set. [ID# 8642] | 30,00 |
| 2916 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Ot en Sien. Derde deeltje. Leiden, 1975. Bewerkt door Marchien Eising, Illustraties door C. Jetses. 76 p. [ID# 6920] | 8,00 |
| 2917 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Ot en Sien. Tweede deeltje. Leiden, 1975. Bewerkt door Marchien Eising, Illustraties door C. Jetses. 72p. [ID# 6919] | 8,00 |
| 2918 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Ot en Sien. Vierde deeltje. Leiden, 1975. Bewerkt door Marchien Eising, Illustraties door C. Jetses. 75 p. [ID# 6921] | 5,00 |
| 2919 | LIGTHART, Jan / SCHEEPSTRA, H. Pim en Mien. Wolters, Groningen, 1960. Eerste deeltje. 44 p. met illustraties. Softcover, orig. omslag. [ID# 6917] | 5,00 |
| 2920 | LIN TSIN SEN. De liefdespijl. Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1948. 40 p. Met fraaie kleurenillustraties door Ronald Frijling. Softcover, ingenaaid, 8vo, orig. geillustr. omslag. Roestvlkjes op omslag, verder goed tot zeer goed. [ID# 8861] | 8,00 |
| 2921 | LIN YU-TANG. De dochters van Yao. [ Pe-king onder bliksemlicht]. Arbeiderspers, Amsterdam, 1948. 334p., 4e druk. Vertaling Jef Last. Hardcover, geb. in orig. band met rugdecoratie. Pagina s iets vergeeld. Goed exemplaar. [ID# 8451] | 10,00 |
| 2922 | LIN YU-TANG. Tragedie in de tuin. [Pe-king onder bliksemlicht]. Arbeiderspers, Amsterdam, 1945. 211p., 3e druk, Pe-king onder bliksemlicht deel 2. Vertaling Jef Last. Hardcover, geb. in orig. linnen band met rugdecoratie. Pagina s iets vergeeld. Goed exemplaar. [ID# 8450] | 10,00 |
| 2923 | LINDQVIST, Sven. Wu Tao-tzu - Een mythe. Meulenhoff, Amsterdam, 1980. 1e druk, 156 pp. paperback, gebrocheerd, 8vo. Goed. [ID# 8954] | 7,00 |
| 2924 | LINNANKOSKI, Johannes. Het lied van de vuurrode bloem. Amsterdam, 1919. 300 p. 3e druk. Geb. Geautoriseerde vertaling naar de zweedsche uitgaaf van Bertel Gripenberg, met inleiding van Albert Verwey. [ID# 7112] | 5,00 |
| 2925 | LOE SJUUN (e.a.). Meesters der Chinese vertelkunst. Meulenhoff, Amsterdam, 1964. 2 druk, 190p. Softcover, pocket. Goed. [ID# 8863] | 5,00 |
| 2926 | LOE SJUUN. Te wapen! Bruna, Utrecht, 1970. 192 p, Vertaald door Jef Last. Paperback, 21 x 12 cm. ISBN 9022970736. Goed. [ID# 8865] | 7,00 |
| 2927 | LOO, Tessa de. Het mirakel van de hond. Breda, 1988. 51p. 1e druk. Ills door Tekun Team. [ID# 7042] | 4,00 |
| 2928 | LUIKEN, Jan en Kasper. Spiegel van het menselyk bedryf. Vertoonende honderd verscheiden ambachten. Amsterdam, 1718. 210 p. Geb. *als nieuw. Facs. druk in 1977 in Utrecht. [ID# 6627] | 10,00 |
| 2929 | LUNS, Huib. Tien wandelingen in Napels & Sicilië. Rotterdam, 1938. 120 p. ills. (penteekeningen v.d. schtijver en 37 foto's. Originele band. [ID# 7497] | 10,00 |
| 2930 | MAANEN, Willem G. van. De hagel is gesmolten. Querido, Amsterdam, 1973. 1e druk. 173 p. Softcover, 8vo. Goed. [ID# 911] | 5,00 |
| 2931 | MAAS, Dr. P.M. Francois Villon. Dief, Roover, Moordenaar en Dichter. Utrecht/Brussel, 1946. 111 p. Ills. Geb. *mooi exemplaar [ID# 7634] | 6,00 |
| 2932 | MACDONALD, Ann-Marie. Laten wij aanbidden. Roman.. Nijgh & van Ditmar, Amsterdam, 1999. 608 p. Softcover, paperback, dik 8vo. ISBN 9038849168. Goed. [ID# 5897] | 6,00 |
| 2933 | MACLAINE, Shirley Dancing in the light. Bantam, Toronto, 1986. 405 p. Softcover, paperback. ISBN 055317312X. Good. [ID# 8787] | 4,00 |
| 2934 | MACLAINE, Shirley Out on a limb. Bantam, Toronto, 1987. 405 p. Softcover, paperback. ISBN 0553273701. Good. [ID# 8788] | 4,00 |
| 2935 | MACLEAN, Alistair. Circus. Elsevier, Amsterdam, 1975. 216p. Hardcover, geb, linnen. [ISBN 9010013731]. In goede staat. [ID# 8219] | 5,00 |
| 2936 | MAHY, Margaret. Vergeten herinnering. Querido, Amsterdam, 1989. 211 p. Paperback, 8vo.*Zeer goed. [ID# 5320] | 5,00 |
| 2937 | MAILER, Norman. Echte kerels dansen niet. Weesp, 1985. 263 p. [ID# 919] | 4,00 |
| 2938 | MALRAUX, André. Het menschelijk tekort (La condition Humaine - vertaling E. du Perron). Wereldbibliotheek, Amsterdam, 1938. 4e druk. 381p., Gebonden, orig. linnen, band iets verkleurd, verder goed. [ID# 8227] | 8,00 |
| 2939 | MALRAUX, André. Hôtes de passage (le miroir des limbes). Gallimard, Paris, 1975. 236p., br. in 8. Bon exemplaire. [ID# 8395] | 6,00 |
| 2940 | MANN, Thomas. Buddenbrooks. Verfall einer Familie. Berlin, 1930. 729 S. Original Lwd. *erstes Hunderttausend der Ungekürtsten Volksausgabe*. [ID# 5371] | 7,00 |
| 2941 | MANN, Thomas. Dichter und Herrscher.Europäischer Geist in fünf Jahrhunderten. Essays. Gütersloh, n.d. 480 S. Ills. Orig.leinwand. Einbandzeichnung von Marino Marini.VG. [ID# 4417] | 9,00 |
| 2942 | MANTON, Jo / GITTINGS, Robert. De vliegende paarden. Sprookjes uit China. Van Holkema & Warendorf, Bussum, 1979. 158 p., Hardcover, 14,5 x 22 cm, gebonden, linnen, goudbeletterde rug. Mooie uitgave. - vertaling Alet Schouten - illustraties Derek Collard. [ID# 7989] | 7,00 |
| 2943 | MARAN, Rene. Djoema de hond der wildernis. Arbeiderspers, Amsterdam, 1930. 205 p. Geb, linnen. Goed. [ID# 7326] | 14,00 |
| 2944 | MARBE, Nausicaa. Mandraga [debuutroman]. Meulenhoff, Amsterdam, 1998. 2e druk. 222p. Softcover, 8vo. ISBN 9029052414. In zeer goede staat. [ID# 8684] | 7,00 |
| 2945 | MARIE, Jeanne. Zoo'n kleine broer. Callenbach, Nijkerk, n.d.. 39p., met illustraties Gebrocheerd, oblong, orig. omslag. Enige gebruikssporen, verder goed. [ID# 8346] | 5,00 |
| 2946 | MARIN, Tom. De tuinman van het donkere woud. Kerstverhaal. Zendingsbureau, Oegstgeest, 1961. 32p., ills van Jenny Dalenoord. 8vo, geniet, orig. omslag. [ID# 8352] | 3,00 |
| 2947 | MARQUEZ, Gabriel García. De ongelooflijke maar droevige geschiedenis van de onschuldige Erendira en haar harteloze grootmoeder. Meulenhoff, Amsterdam, 1975. 138 p. Paperback, 8vo. Goed [ID# 6743] | 4,00 |
| 2948 | MARQUEZ, Gabriel García. Honderd jaar eenzaamheid. Amsterdam, 1977. 428 p. Met origineel geïllustreerd omslag. [ID# 7664] | 6,00 |
| 2949 | MATSIER, Nicolaas. Onbepaald vertraagd. Vier verhalen. Utrecht, 1980. 92 p. Geb. (als nieuw). [ID# 6153] | 10,00 |
| 2950 | MAXIMOV, Wladimir. De zeven dagen der schepping. Utrecht, 1984. 393 p. paperback, *goed ex. [ID# 7131] | 4,00 |
| 2951 | MCCORMICK, Donald. The Wicked City. An Algerian Adventure. Jarrolds, London, 1957. 232 p. frontisp. + 17 b/w. Ills. Map of Algiers on endpapers map. Hardcover, cloth. *Nice copy. [ID# 5175] | 7,00 |
| 2952 | MEIJER, Chr. A. Kaaskop & Co.. Boom-Ruygrok, Haarlem, n.d.. 1e druk. 147p, ills van A. Mesman. Geb., orig. half-linnen, met stofomslag. [ID# 8353] | 5,00 |
| 2953 | MEIJSING, Doeschka / HEYTING, Lien. Rudy Kousbroek Informatie. Meulenhoff, Amsterdam, 1986. 51 p. met bibliografie. Softcover, orig. omslag. *Over het werk van Rudy Kousbroek, In gesprek met Rudy Kousbroek. Goed. [ID# 948] | 4,00 |
| 2954 | MELATI van Java (ps.v. N.M.C. Sloot). De nieuwe mevrouw Verhooghe. + Het rondreisgeschenk. Historische roman. Rotterdam, n.d. 236 p.Geb. in origineel linnen band, met goudbelettering. Mooi ex. [ID# 6122] | 10,00 |
| 2955 | MEULEN, Cees van der. Buiswater. Amsterdam, 1948. 246 p. Ills.. 28 fraaie actiefoto's van C. van der Meulenover vissen en varen, loodsboten en slepers, etc. Geb. Mooi [ID# 7613] | 10,00 |
| 2956 | MEULEN, Tjibbe Geerts van der. Ald en Nij. Forsprate en neilittene skriften yn rym en onrym. Birgum, n.d. [ca. 1906]. xiv, 320 p. Foarste diel. Geb. By-inoar samle troch syn soan W. A. mei help van Waling Dykstra en oaren. Frysk/Frisian text. Hardcover, half-calf with marbled boards, tall 8vo. Good. [ID# 5459] | 9,00 |
| 2957 | MICHENER, James A. The Covenant. Secker & Warburg, London, 1980. Hardcover,, 873 p. dustjacket good, book very good. [ID# 7479] | 10,00 |
| 2958 | MILLER, Henry. De kreefstkeerkring. De Bezige Bij, Amsterdam, 1962. 286 p. Hardcover, linnen band, Met origineel stofomslag (iets beschadigd). Zeer goed. [ID# 5126] | 6,00 |
| 2959 | MILNE, A.A. Winnie de Poeh. Van Goor, Amsterdam, 1967. 12e druk. 133p. ills. Met illustraties van E.H.Shepard. Voor Nederlandse kinderen naverteld door N.van Hichtum. Hardcover, linnen band, met stofomslag. Goed. [ID# 7598] | 9,00 |
| 2960 | MINCO, Marga. Meneer Frits en andere verhalen uit de vijftiger jaren. Den Haag, 1974. 62 p. met tekeningen van Rudo Hartman. Goed ex. [ID# 7142] | 2,00 |
| 2961 | MODUPE, Prins. Zoon van Afrika. Van Loghum Slaterus, Arnhem, 1961. 1e druk, 194 p. Hardcover, 8vo. linnen, met stofomslag. Enige roestvlekjes op schutblad, verder goed+. [ID# 9240] | 11,00 |
| 2962 | MOLIERE. Oeuvres Completes De Moliere. Nouvelle édition. La seule complète en 2 volumes. Ornée de 10 Portraits en pied coloriés Dessines par MM. Geffroy et H. Allouard. Garnier Frères, Paris, n.d. [ca. 1870]. viii, 804p.; 824p. With 10 hand colored plates depicting Molière's characters in costume. Hardcover, orig. red morocco, gilt lettering on spine, five raised bands, gilt edges, marbled endpapers. Binding clean and tight , minor foxing on paper. A fine set. [ID# 7712] | 245,00 |
| 2963 | MOLKENBOER, B.H. Dante. Virtuti et Honori. Romen, Roermond, 1921. 204 p. Ills. Met toelichtingen. Softcover, origineel omslag met goudbelettering, gebrocheerd/ingenaaid. Onafgesneden ex. Rug iets verschoten, verder goed+. [ID# 7482] | 10,00 |
| 2964 | MOOR, Margriet de. Op de rug gezien. Amsterdam, 1991. 63 p. goed ex. [ID# 977] | 2,00 |
| 2965 | MORAVIA, Alberto. Striptease zonder muziek. Elsevier, Brussel, 1971. 160 p. Elseviers Literaire Serie. Paperback. 8vo. Kleine vouw in hoek omslag, verder goed. [ID# 5134] | 4,00 |
| 2966 | MORITZ, K. / C. BUDDINGH. Engelse zondagen. Amsterdam, 1981. 58 p. Ills. in kleur en zwart wit. Tekst Cees Buddingh.Geb. Met origineel stofomslag. [ID# 5316] | 6,00 |
| 2967 | MULISCH, Harry. Het theater, de brief en de waarheid. Een tegenspraak. Amsterdam, 1999. 85 p. Hardcover. *Als nieuw. [ID# 992] | 4,00 |
| 2968 | MULISCH, Harry. Hoogste tijd. Roman. Amsterdam, 1985. 354 p. Softcover, paperpack, 8vo. Goed. [ID# 5291] | 7,00 |
| 2969 | MULISCH, Harry. Siegfried. Een zwarte idylle. De Bezige Bij, Amsterdam, 2001. 1e druk. 213 p. Hardcover, 8vo, linnen band. Met stofomslag. ISBN 9023462157. Zeer goed. [ID# 9169] | 15,00 |
| 2970 | MUSIL, Robert. Brieven aan Anna. Meulenhoff, Amsterdam, 1989. 1e druk. 31p. Acht brieven + notitie van de vertaler. Hardcover, 9.5x13,5cm. Vertaling Ton Naaijkens. ISBN 9029028823 . Als nieuw. [ID# 9044] | 7,00 |
| 2971 | N.A. Singel 262. Achttien schrijvers kiezen een boek. ABC/Querido, Amsterdam, 1956. 117p. [87+30], ills: z/w fotos schrijvers. Softcover, gebrocheerd. Goed. *Singel 262, Nr. 9: met bijdragen van Hella Haasse, A. Romein-Verschoor, Leo Vrooman, A.M. Nijhoff, A. den Doolaard, Willem G. van Maanen, Max Dendermonde, Raymond Brulez, e.a. [ID# 8779] | 8,00 |
| 2972 | N.N. De roode duivel in den gezellige kring of Bosco voor iedereen verklaard en navolgbaar gemaakt.. van Goor, Gouda / Den Haag, 1976. 176 p. ills: 4 uitslaande platen. Paperback, 8vo. Goed. *herdruk van de uitgave van 1861 over illusionisme/ goochelarij. [ID# 7053] | 5,00 |
| 2973 | N.N. Sprookjes en waarheden. Coloplast, 1992. 59 p. Softcover, kl, 8vo [Vrij naar H.C. Andersen). Conditie: Zeer goed. [ID# 4836] | 4,00 |
| 2974 | NEUMANN, Alfred. Het waren er zes. Allert de Lange, Amsterdam, 1947. 452 p. Hardcover, half-linnen band, 8vo. Goed. [ID# 1012] | 5,00 |
| 2975 | NEWJEROW, A. Het land van belofte. Arbeiderspers, Amsterdam, 1931. 184p. Hardcover, linnen band met goudopdruk. Goed tot zeer goed exemplaar. [ID# 8085] | 12,00 |
| 2976 | NIEROP, Pieter. Kerels gevraagd! Kluitman, Alkmaar, 1950. 152p., ill. Geb., orig. half-linnen. Goed. [ID# 8361] | 5,00 |
| 2977 | NIJHOFF, M. De pen op papier. Gevolgd door een vertaling van 'De twee duiven' van Lafontaine. Stols, Maastricht, 1926. 30 p. Kaleidoscoop-reeks nr. 20. Hardcover, orig. gekartoneerd omslag. [ID# 5052] | 5,00 |
| 2978 | NIN, Anais. Lieve vogeltjes. Erotische verhalen Bert Bakker, Amsterdam, 1980. 143 p. Contact Paperback, 8vo. *Zeer goed. [ID# 4541] | 4,00 |
| 2979 | NOORDAA, C.W. van de. Avonturen van Bob in het land waar de Kabouters Wonen. Amsterdam, n.d. 72 p. ills. door W.F.A.J. Vaarzon Morel. Geb., originele band, linnen met goudopdruk. [ID# 1612] | 11,00 |
| 2980 | NOOTEBOOM, Cees. Een nacht in Tunesië. Rainbow, Amsterdam, 1989. 236p. Softcover, Rainbow-pocket. Goed. [ID# 7041] | 5,00 |
| 2981 | NORDEN, H. Nsia, de neef van den Toovenaar. Een verhaal uit Kameroen's oerwouden. Den Haag, n.d. 178 p. Ills. Geb. [ID# 5715] | 5,00 |
| 2982 | NOWEE, J. Het gestolen fabrieksgeheim. Den Haag, n.d. 48 p. Ills. omslag en kleurenplaten van Pol Dom. Lay-out Co Westerik. [ID# 5364] | 10,00 |
| 2983 | OELITSKAJA, Ljoedmila. Een vrolijke begrafenis. De Geus, Breda, 2001. 155 p. Hardcover, met origineel stofomslag, 8vo.*Nieuw. [ID# 6786] | 10,00 |
| 2984 | OPIE, Iona and Peter (ed.). The Oxford dictionary of nusery rhymes. Oxford University Press, Oxford, 1980. xxvii, 467p., Illustrations, indexes. [ISBN 0198691114] Hardcover, with dustjacket. Ex-library copy with usual stamp and booklon. Text clean and unmarked. Nice copy. [ID# 8165] | 15,00 |
| 2985 | OSENBRUGGEN, Cor van. Annie's duiveltje van Goor, Gouda, (1928). 2e druk. 168p., ills.van Sijtje Aafjes, bandtekening van Piet Maree. Hardcover, geb., rood linnen met goudopdruk. Opdracht op schutblad. Goed exemplaar. [ID# 8341] | 9,00 |
| 2986 | P.I.M. Van onder blauwe lucht. Nog drie Italiaantjes. Rijswijk Z.H., 1937. Uitgegeven door de Kruisvaarders van St. Jan. 149p. met ingeplakte plaatjes. 8vo, hardcover, geb., met orig. linnen en kleurenplaat of voorkant. Mooi exemplaar. [ID# 8224] | 15,00 |
| 2987 | PALMEN, Connie. De erfenis. CPNB, Amsterdam, 1999. 95p., Pocket. Zeer goed exemplaar. [ID# 8748] | 5,00 |
| 2988 | PAM, Max. Het ravijn. Autobiografie van de angst. Prometeus, Amsterdam, 2004. 189 p. Ills. Paperback, kl 8vo. ISBN 9044604341. Als nieuw *Max Pam beschrijft op indringende en humoristische wijze zijn ervaringen tijdens en na een hersenbloeding waarvan hij uiteindelijk is hersteld. [ID# 7522] | 10,00 |
| 2989 | PASQUINO. De man als gezinshoofd. Utrecht, n.d. 75 p. ills. door Anthony G. Smits. 1e druk. Geb. [ID# 1081] | 6,00 |
| 2990 | PATERSON, A.B. A.B. "Banjo" Paterson's collected verse. North Ryde / London, 1986. The immortal verse captured by our greatest artists Norman Lindsay, Hal Gye and Lionel Lindsay. 2nd ed., Hardcover with dustjacket. Top right edge title page missing, otherwise fine. [ID# 7126] | 10,00 |
| 2991 | PAZ, Octavio. Zonnesteen. (voorafgegaan door 'Adelaar of Zon' en gevolgd door drie essays). Meulenhoff, Amsterdam, 1990. 2e. druk. 161 p.. Softcover, Pocket Editie (12x19cm). Goed. [ID# 1087] | 4,00 |
| 2992 | PELGROM, Els. Bombaaj !. CPNB, Amsterdam, 1995. 93p. Met tekeningen van The Tjong Khing. Paperback. *Nieuw*. [ID# 9093] | 6,00 |
| 2993 | PEPER, Rascha. Oesters. Malmberg, Den Bosch, 2004. 142 p. Softcover/paperback, kl. 8vo. *als nieuw. [ID# 7644] | 5,00 |
| 2994 | PERRON, E. du. De smalle mens. Querido, Amsterdam, 1934. 1e druk. 285 pag. Opnieuw ingebonden (halflinnen, gemarmerde platten). Goed. [ID# 7876] | 18,00 |
| 2995 | PERRON, E. du. Du Perron [-nummer, Bzzlletin nr. 125]. Bzztoh, Den Haag, 1985. 76p. Bzzlletin nr. 125 speciaal nummer gewijdt aan du Perron. Paperback, folio. goed. [ID# 7075] | 10,00 |
| 2996 | PESKENS, R.J. Mijn tante Coleta. Amsterdam, n.d. 173 p. 1e druk. [ID# 1094] | 9,00 |
| 2997 | PETERS, Natasha. Stormen over Shanghai. Phoenix, 1983. 286p., met illustratie. Hardcover, linnen band. 8vo. Goed. [ID# 8860] | 6,00 |
| 2998 | PHILIPE, Anne. Hier, ginds, elders... Utrecht, 1975. 103 p. [ID# 1098] | 4,00 |
| 2999 | PHILIPE, Anne. Ik hoorde haar adem. Utrecht, 1985. 126 p. [ID# 1097] | 4,00 |
| 3000 | PIGMANS, A. / H. VERAART. Met 26 letters. Nederlanse taal voor het middelbaar beroepsonderwijs, deel 1. Educaboek / Stam, Culemborg, 1979. 6e herz. druk. 252 p., met zw/w foto's en illustraties. Softcover, ingenaaid, 8vo. Onderzijde rug beschadigd, enige gebruiksporen, verder goed. [ID# 8776] | 5,00 |
| 3001 | PLAIDY, Jean. Hendrik VIII en Catharina van Aragon. Luitingh, Laren, n.d.. 395pp, Historische roman uit de 'De Historische Reeks'. Hardcover, linnen band, met stofomslag. ISBN 9024500974. Goed tot zeer goed exemplaar. [ID# 9023] | 5,00 |
| 3002 | PLAS, Michel van der. Een mooie afdronk. Journalistiek uit 40 jaar. Anthos, Baarn, 1992. 324 p. Softcover. Origineel omslag. ISBN 9060748158. Mooi ex. [ID# 5557] | 7,00 |
| 3003 | POESJKIN, A.S. De kapiteinsdochter. Kroonder, Amsterdam, n.d. (ca. 19. 1e druk. 192p., ills. Vertaling Wils Huisman. Geb., half-linnen. Goed exemplaar. [ID# 8086] | 8,00 |
| 3004 | POESJKIN, A.S. De moor van Peter den Groote. De Bezige Bij, Amsterdam, 1947. 1e druk. 63p., ills. Vertaling Aleida Schot. Hardcover, 8vo, orig. halflinnen met goudbelettering. Met stofomslag (iets gebruind). Goed tot zeer goed exemplaar. [ID# 8923] | 10,00 |
| 3005 | POLET, Sybren. Mannekino. Een realistisch fabel. Amsterdam, 1968. 303 p. orig. omslag. [ID# 7069] | 5,00 |
| 3006 | PONTEN, Josef. De Bokkerijders. Den Haag, n.d. 156 p. Geb. [ID# 1122] | 6,00 |
| 3007 | PORTNOY, Ethel. Broodje Aap. de Harmonie, Amsterdam, 1981. 223 p. Met tekeningen van Scott Neary. De folklore van de post-industriële samenleving. Paperback, geïllustreerd omslag. Goed. [ID# 5968] | 6,00 |
| 3008 | POS, Hugo. Het mausoleum van de innerlijke vrede. Verhalen. Amsterdam, 1989. 125 p. Met origineel omslag. *Mooi. [ID# 6737] | 6,00 |
| 3009 | PROULX, Annie. Scheepsberichten. De Geus, Breda, 1995. 397 p. Softcover, 8vo. Goed *Winnaar Pulitzer prize . [ID# 8763] | 9,00 |
| 3010 | RAAD, Esther de. Het antwoord van Suzanna aan Joachim van Babylon. Den Haag, 1950. 114p. geb. met stofomslag. [ID# 7052] | 4,00 |
| 3011 | RAEPHORST, Marijke van (bewerking). Aziatische sprookjes. Deventer, 1973. 317 p. Met fraaie kleurentekeningen van Irmhild en Hilmar Proft.Folio. Geb. Met origin. kleuren stofomslag. Mooi ex. [ID# 4660] | 16,00 |
| 3012 | RAMIREZ, Sergio. De gesel Gods. Roman.. Meulenhoff, Amsterdam, 1992. 537 p. Met plattegrond van León en kaart Nicaragua. Paperback, dik 8vo. Goed. *Fascinerend beeld van het leven en de heersende moraal in de oude koloniale stad León, aan de vooravond van de lange dictatoriale periode onder de Somoza's. [ID# 5832] | 6,00 |
| 3013 | READ, Piers Paul. The villa Golitsyn. Harper & Row, New York, 1981. Harper & Row, First American Edition, 193p. Hardcover, First American edition with dust jacket, Fine condition. [ID# 7875] | 10,00 |
| 3014 | REINHOLD-SCHEUERMANN, Ineke. Duiven en stootvogels. Menno en zijn gezin onderweg. Doopsgezinde Jeugdcentrale, Amsterdam, 1996. 1e druk. 154p., met ills van Rik Wagenaar. Softcover, grt 8vo. Zeer goed. [ID# 8357] | 6,00 |
| 3015 | RIJPMA, E. Beknopte geschiedenis der Nederlandse Letteren. Wolters, Groningen/Batavia, 1947. 12e druk. 200 p., ills. Hardcover, orig. half-linnen band. Lichte slijtage aan randen, tekst gebruind. Goed. [ID# 8781] | 6,00 |
| 3016 | RILKE, Rainer Maria [geautoriseerde vertaling A.A.M.S (tols)]. De dichter. Den Haag, 1944. 59 p. Gedrukt in rood/zwart. (Uitgave A.A.M. Stols). Halflinnen. [ID# 4344] | 6,00 |
| 3017 | RILKE, Rainer Maria. Das Stundenbuch enthaltend drei Bücher: Vom menschlichem Leben; Von der Pilgerschaft; Von der Armuth und vom Tode. Leipzig, 1922. 106 S. Halbl. Titel, Kopfleiste und Anfangsinitiale dieses Buches zeichnete Walter Tiemann. Druck Rot und Schwarz. Die Typen gegossen aus einer Altgothischen Mater. Ein wenig gebräunt. [ID# 5157] | 25,00 |
| 3018 | RILKE, Rainer Maria. Die Weise von Liebe und Tod des Cornets Christoph Rilke. Leipzig, o.J. 34 S. Insel.No.1. [ID# 4484] | 6,00 |
| 3019 | RILKE, Rainer Maria. Portugiesische Briefe.Die Briefe der Marianna Alcoforado. (Übertragen von Rilke). Leipzig, 1949. 63 S. Insel Verlag.No.74. (Mit schöner ex libris von C.A.Verrijn Stuart). [ID# 4483] | 6,00 |
| 3020 | RIMBAUD, Arthur. Oeuvres completes. Editions De Cluny, Paris, 1937. 314p. Portrait de Rimbaud (frontisp.) en lithographie de N. Altman. Softcover, broche. In-8° (13x20cm). Exemplaire numerote sur Verge (237/4000). Imprime en rouge et noir. Couverture en bon etat, interieur frais. Bon etat+. [ID# 9073] | 28,00 |
| 3021 | RITSEMA, Beatrijs. Fata Morgana's. Amsterdam, 1988. 158 p. [ID# 1180] | 4,00 |
| 3022 | ROBBERS, Herman. De bruidstijd van Annie de Boogh. Jac. G. Robbers, Amsterdam, 1915. 6e druk. 283p., gebonden, orig. versierde linnen band. Goed exemplaar. [ID# 8181] | 8,00 |
| 3023 | ROEMER, Astrid. Over de gekte van een vrouw.Een fragmentarische biografie. Haarlem, 1979. 257 p. Origineel omslag. [ID# 5041] | 7,00 |
| 3024 | ROLAND HOLST, A. Uit zelfbehoud. Den Haag, 1950. 128 p. Met origineel omslag. Uitgave A.A.M. Stols. [ID# 5131] | 5,00 |
| 3025 | ROMEIN-VERSCHOOR, Annie. Slib en wolken. Querido, Amsterdam, 1947. 2e. druk. 102 p. Stromingen en gestalten van de nieuwste Nederlandse literatuur. Softcover, orig. omslag. Iets gebruind, verder goed. [ID# 1193] | 4,00 |
| 3026 | ROMEIN-VERSCHOOR, Annie. Vaderland in de verte. Querido, Amsterdam, 1975. 5e druk. 477 p., Hardcover, geb. orig. linnen, met stofomslag. Historische roman over Hugo de Groot en Maria van Reigersberch. Zeer goed. [ID# 8464] | 8,00 |
| 3027 | ROMIJN MEIJER, Henk. Mijn naam is Garrigue. Meulenhoff, Amsterdam, 1983. 2e druk, 298p. Paperback, orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 7063] | 4,00 |
| 3028 | ROMIJN MEIJER, Henk. Misverstane huurders.Kritieken en essays. Amsterdam, 1978. 180 p. Origineel omslag. [ID# 5122] | 4,00 |
| 3029 | ROOKE, Leon. Shakespeare s hond. Hij luistert alles af en doet daarvan verslag, honds openhartig. Het Spectrum, Utrecht, 1985. 137 p., Hardcover, gebonden. Omslag wat gevlekt, verder goed exemplaar. [ID# 8239] | 4,00 |
| 3030 | ROSS, Thomas. De klokkenluider. CPNB, Amsterdam, 2003. 96 p. Paperback, kl. 8vo. *Als nieuw. [ID# 7646] | 4,00 |
| 3031 | ROSSUM, Rie van. Guusje uit de Goudsbloem. Bosch & Keuning, Baarn, ca.1960. 236 p. Geb. Ills. Giselle Kuster. *Mooi ex. [ID# 7592] | 5,00 |
| 3032 | RUBINSTEIN, Renate. Nee heb je. Notities over ziek zijn.. Meulenhoff, Amsterdam, 1985. 125 p. Paperback. ISBN 9029029633. *als nieuw*. [ID# 1210] | 4,00 |
| 3033 | RYBAKOV, Anatoli. Kinderen van de Arbat. Bert Bakker, Amsterdam, 1991. 530 p. Paperback, 8vo. Goed. [ID# 7137] | 8,00 |
| 3034 | SACKS, Oliver. Een been om op te staan - ervaringen van een arts als patient. Rainbow, Amsterdam, 1995. 275p. Rainbow pocket nr. 237. Goed tot zeer goed. [ID# 9088] | 4,00 |
| 3035 | SAGAN, Francoise. Bonjour tristesse; Een verre glimlach; Houdt u van Brahms. Brussel, n.d. 342 p. Geb. met stofomslag. Goed ex. [ID# 1221] | 4,00 |
| 3036 | SAGAN, Francoise. Met hart en hand. Utrecht, 1969. 126 p. [ID# 1222] | 4,00 |
| 3037 | SAINT, H.F. En usynlig mands erindringer. Lademann, København, 1989. Lademann. 2 vols in one: 256 + 251 pages. Dansk/Danish text. Softcover, orig. wrappers. [ISBN 8715016765]. Good. [ID# 8171] | 10,00 |
| 3038 | SALE, Charles. The Master Builder. The sequel to The Specialist. Putnam, London, n.d. 41 p. Ills. by Percy Vogt. Original hardcover and dustjacket. Clean, unmarked copy. Good. [ID# 5372] | 5,00 |
| 3039 | SCHAAF, Sj. van der. Het gefal Hjerre Bijker en oare forhalen. Drachten, 1965. 160 p. Met origineel omslag. Omslagtekening van Willy Betlehem. [ID# 7470] | 8,00 |
| 3040 | SCHAIK-WILLING, Jeanne van / VESTDIJK, S. De overnachting. Roman. Amsterdam, 1947. 1e druk.. 296 p. Hardcover, orig. halflinnen. [ID# 1230] | 4,00 |
| 3041 | SCHEEPMAKER, Nico. Over alles. Amsterdam, 1992. 446p. Orig. omslag. [ID# 7060] | 5,00 |
| 3042 | SCHLEICH, Hanne. Unter dem Himmel von Brabant. Roman. Heilbronn, 1998. 384 S. Olwd. und original Umschlag. *wie neu*. [ID# 5462] | 7,00 |
| 3043 | SCHNEIDERS, A.L. Watertrappen in het moeras. Amsterdam, 2002. in: Hollands Maandblad No. 4, 2002: pp.24 t/m 30. [ID# 6641] | 4,00 |
| 3044 | SCHNITZLER, Arthur (vert. Ernst van Altena). Casanova's Thuisreis. Amsterdam, 1988. 126 p. Paperback, 8vo. Goed. [ID# 5297] | 5,00 |
| 3045 | SCHROEVERS, M. Plaatselijk Nieuws. Utrecht, 1979. 93 p. Met Ills. door Waldemar Post. Geb. Met stofomslag. *als nieuw*.(gesigneerd door Schroevers en Post). [ID# 4839] | 5,00 |
| 3046 | SHOHEI OOKA. Vuren op de vlakte. Hollandia, Baarn, 1958. 193 p. Hardcover, linnen band, met stofomslag. Goed. [ID# 8868] | 8,00 |
| 3047 | SICHLER, Liane. De Chinese van de Pacific Railway. Bodoni, Baarn, 1994. 187 p. Met aanhangsel. Hardcover, linnen band. Met origineel stofomslag. *als nieuw*. [ID# 5500] | 9,00 |
| 3048 | SIKUADE, Marion. Maryam en de bende van het kerkhof. Bijeen, Den Bosch, 1988. 128p. Orig. omslag. bibl. stempeltje, verder zeer goed. [ID# 8362] | 4,00 |
| 3049 | SIMONIN, Vera. Cantate 103 Joany, Paris, 1992. First ed. 90p., Text in French. Paperback, sewn. 8vo. ISBN 2-909092 02 X. Very good. [ID# 9035] | 15,00 |
| 3050 | SINGER, Isaac Bashevis. Shosha. Amsterdam., 1989. 316 p. Softcover. [ID# 7610] | 5,00 |
| 3051 | SINNINGHE, J.R.W. Oude Volksvertellingen. Van Duinkerken tot de Dollard. Oisterwijk, 1949. 334 p. 2e druk. met illustraties van W.F. Dupont. met aantekeningen. Geb. Folio. (band vlekje). [ID# 1284] | 9,00 |
| 3052 | SINNINGHE, J.R.W. Vijftig Nederlandse sprookjes.. Amsterdam, 1942. 112 p. Geb. [ID# 4648] | 10,00 |
| 3053 | SINT-JAN, R. van. Guido Gezelle's avonturen in de journalistiek. Tielt/Den Haag, 1954. 120 p. Origineel omslag. [ID# 5953] | 5,00 |
| 3054 | SLAUERHOFF, J. Het lente-eiland en andere verhalen. (Legende van de zee; De doodsstrijd van den dwaze oude, in het schrijven verliefde; Uit het leven van Po Tsju I; Po Tju I en Yuan Sjen bij de Yang Tse; Het uitgewiste handschrift; De verzuimde liefde). Nijgh & van Ditmar,Rotterdam / Den Haag, 1951. 63p. 4e druk, Hardcover, gekartonneerd met goudopdruk, 8vo. Goed tot zeer goed. [ID# 7055] | 10,00 |
| 3055 | SLAUERHOFF, J. / BAKKER, B. (samenst.) e.a. J. Slauerhoff. Schrijvers Prentenboek 6. De Bezige Bij, Amsterdam, 1980. 3e druk, 40 p. ills: foto's, bibliogr. Softcover, paperback, gebrocheerd, 18 x 24 cm. *Als nieuw. [ID# 8906] | 9,00 |
| 3056 | SMAGT, Wil van der. Opheldering over je vader. Amsterdam, 1971. 24p. Met stofomslag. Kleine scheurtjes op 2 pagina's. Verder goed ex. [ID# 7065] | 4,00 |
| 3057 | SNEEUW, Arie (e.a.) Moderne Caribische verhalen. Van Gennep, Amsterdam, 1987. 247p. Met bio- en bibliografische gegevens. Softcover, paperback, 8vo. ISBN 9060126866. Goed. [ID# 7039] | 4,00 |
| 3058 | ST.AUBIN DE T+RAN, Lisa (samenstelling). Schaamteloze reizen.Verhalen van vrouwen onderweg. Utrecht, 1990. 173 p. Origineel omslag. [ID# 5326] | 5,00 |
| 3059 | STARKIE. Enid. Arthur Rimbaud. Arbeiderpers, Amsterdam, 1984. 471 p., 26 photographs, Dutch text (translation by Nelleke van Maaren). ISBN 902954662X Softcover, orig. wrappers. Good copy. Important biography of French poet Arthur Rimbaud. Good. [ID# 8164] | 12,00 |
| 3060 | STEINBECK, John. De parel. Amsterdam, n.d. [ca.1965]. 93 p. Softcover, paperback, geïllustreerd omslag. *Met een voorwoord van Jaap Goedegebuure*. Zeer goed. [ID# 5124] | 4,00 |
| 3061 | STEINBECK, John. Een handvol goud. Meulenhoff, Amsterdam, 1967. 191 p. Hardcover, linnen band met goudbelettering op rug. Met stofomslag. Goed. [ID# 5339] | 7,00 |
| 3062 | STEVENSON, Robert Louis. De wegwijzer. Uitgeverij Ben Baruch, Zelhem, 1996. 34 p. Met bio-en bibliografische gegevens. Gebonden. *Als nieuw*. [ID# 1332] | 4,00 |
| 3063 | STREUVELS, Stijn. De vlaschaard. Amsterdam, n.d. 208p. filmeditie met ills. 14e druk, Softcover, orig. omslag. [ID# 7072] | 4,00 |
| 3064 | STREUVELS, Stijn. De werkman. Amsterdam, n.d. 152 p. (Veen's Gele Bibbliotheek). Geb. [ID# 1343] | 4,00 |
| 3065 | STYRON, William. Sophie's keuze. Utrecht, 1979. 563 p. Softcover, paperback. [ID# 1347] | 4,00 |
| 3066 | SUSKIND, Patrick. De duif. Amsterdam, 1987. 104 p., goed ex. [ID# 1351] | 4,00 |
| 3067 | SUTORIUS, Anna. Aan 't strand. Erven Martin G Cohen, Den Haag, n.d. (ca. 1920). 27p., met ills van B. Midderigh-Bokhorst, 11de-15de duizendtal. Oblong, orig. omslag, geniet. Enige gebruikssporen. Goed exemplaar. [ID# 8279] | 5,00 |
| 3068 | SUTORIUS, Anna. Wimmie op de wandeling Erven Martin G Cohen, Den Haag, n.d. (ca. 1920). 23p., met ills van B. Midderigh-Bokhorst, 7de-12de duizendtal. Oblong, orig. omslag, geniet. Pagina randen verstevigd met plakband, matig exemplaar. [ID# 8278] | 4,00 |
| 3069 | SWIFT, Jonathan. Gullivers reizen. Manteau, Brussel, 1974. Marnixpocket, 336 p. Met ills. en kaarten. Softcover, paperback, 8vo. ISBN 9022304515. Enige gebruiksporen. Goed. [ID# 5137] | 4,00 |
| 3070 | TAGORE, R. e.a. [diverse auteurs]. Moderne Aziatische verhalen. Spectrum, Utrecht, 1965. 155 p., vertaling: M. de Sain. Softcover, Prisma pocket 1115. Redelijk goed. [ID# 8871] | 4,00 |
| 3071 | TANTE JOH [ps. van Johannes Wiegman]. De avonturen van snoesepoes. Groot Nederland, Amsterdam, n.d. 195 p. Geb. Ills: Illustratie op voorplat + 15 zwart/wit platen van Jan Wiegman. Hardcover, 17x21.5cm, originele band. Rug iets los, 1 pagina iets beschadigd, verder goed. [ID# 6009] | 12,00 |
| 3072 | TARCISIUS PASSIER, P.M. (OCR) Mika-San de trotse en andere verhalen.. Cistercienser abdij, Achel, 1938. 93p., ills: o.a. tekeningen van Luca Kaiser. Uit de reek De China-pater vertelt, Missieboek No. 2. Softcover, groot 8vo. Goed. [ID# 1614] | 8,00 |
| 3073 | TARTT, Donna. De verborgen geschiedenis. Amsterdam, 1993. 528 p. ills. [ID# 1361] | 4,00 |
| 3074 | TEUTSCHER, H.J. Een gulden van Simon. RZNH, Oegstgeest, n.d.. 26p., met 12 prenten door Jenny Dalenoord. Softcover, oblong. Vlekjes op omslag, verder goed. [ID# 9089] | 3,00 |
| 3075 | THEROUX, Paul. The stranger at the Palazzo d'Oro and other stories. Penguin Books, London, 2004. 271p. Penguin pocket. softcover, sm. 8vo. Very good. [ID# 9036] | 9,00 |
| 3076 | THURBER, James. Lanterns & Lances. Donald I Fine, New York, 1992. 215 p. ills: drawings by James Thurber. Softcover, paperback. ISBN 1556112998. Good, unmarked copy. [ID# 8764] | 7,00 |
| 3077 | TICHELEN, H. van (samenst.) Sprookjes en vertellingen uit den vreemde. De Gemeenschap/De Sikkel, Utrecht/Antw., n.d. (ca. 1935). 74p., Met houtsneden van Victor Stuyvaert. Hardcover, kl. 8vo. Stempeltje op titelpagina, enige gebruikssporen, verder goed exemplaar. [ID# 8342] | 10,00 |
| 3078 | TIRADE. Zestig jaar Leo Vroman. Amsterdam, 1975. pp. 205-384. Ills. Met bijdragen van o.a. : Alberts, Koolhaas, Kopland, Meijer, Hillenius, Goedegebuure, Veenstra, Nieuwenhuys, de Moor. [ID# 5355] | 10,00 |
| 3079 | TJECHOF, A.P. De echtgenoot en andere verhalen. De Bezige Bij, Amsterdam, 1955. 2e herziene druk. De bijenreeks. 173p., met ills van C.J. Kelfkens. Hardcover, linnen band, met stofomslag. Goed. [ID# 8268] | 11,00 |
| 3080 | TOLKIEN, J.J.R. De Hobbit. Spectrum, Utrecht, 1974. 253 p. Prisma-pocket nr. 529. Paperback. Goed. [ID# 1386] | 3,00 |
| 3081 | TOLKIEN, J.J.R. In de ban van de ring. De twee torens Spectrum, Utrecht, 1979. Deel 3. Prisma pocket, pp. 969- 1445. Softcover, goed. [ID# 1388] | 4,00 |
| 3082 | TOLLENS Cz., H. De verovering van Damiate. Suringar, Leeuwarden, 1883. 30p., Orig. omslag, ingenaaid (10x17cm). Omslag los, rug beschadigd, enige gebuikssporen. Zeldzaam. [ID# 7987] | 25,00 |
| 3083 | TREMILLE, Jeanette. De Baronieclub. van de Garde, Zaltbommel, n.d.. 245p., illustraties. Hardcover, geb., orig. linnen. hoekje uit schutblad en frontispiece, verder goed. [ID# 8349] | 8,00 |
| 3084 | VALKHOFF, Rein. Commandant Padje. Meulenhoff, Amsterdam, n.d. (ca. 1932). De Gulden-serie 1. 196p., ill. Geb. Goed exemplaar. [ID# 8354] | 5,00 |
| 3085 | VALKHOFF, Rein. Het meezennest in de Alpen. van Holkema & Warendorf, Amsterdam, n.d. (ca. 1931). 244p., geïllustreerd door Jan Lutz. Hardcover, geb., orig. linnen. Lichte slijtage rug en hoeken, roestvlekjes op bladzijden. Verder goed. [ID# 8331] | 7,00 |
| 3086 | VANDERSTEEN, Willy. Suske en Wiske collectie. De gezanten van Mars; De bronzen sleutel; De toornige Tjiftjaf; De gouden cirkel. Antwerpen, 1987. Geb. Goed. [ID# 7011] | 10,00 |
| 3087 | VERDUIN, Bernard. Flitslicht op New York. Amsterdam, 1960. 96 p.*Speciale Geschenkuitgave van Neon Verduin N.V. Amsterdam, 1925-1960*. Niet in de handel. [ID# 4367] | 9,00 |
| 3088 | VERGILIUS. Ecloga Quarta / Vierde Ecloga. Zolderpers, Vught, 2004. 15p., met illustraties van Rinus van Dijk. Vertaling door Arie Akkermans. Beperkte oplage van 130 genummerde exemplaren. Dit is nummer 117. Softcover, folio. ISBN 907319928X. Als nieuw. [ID# 8663] | 35,00 |
| 3089 | VERONESI, Sandro. In de ban van mijn vader. Meulenhoff, Amsterdam, 2005. 8e druk. 238p. Hardcover. ISBN 9029077158. *Als nieuw. [ID# 8681] | 9,00 |
| 3090 | VERRIPS, Ger. Anders'dromen. Amsterdam, 2002. 174 p. *als nieuw. [ID# 7490] | 8,00 |
| 3091 | Verschillende auteurs Het leeskabinet. Mengelwerk tot gezellig onderhoud voor beschaafde kringen, voor 1850, 3e deel. Frijlink, Amsterdam, 1850. 280p. with 6 lithos. Spine missing, some traces of use, otherwise good. [ID# 6881] | 19,00 |
| 3092 | VERVOORT, Hans. Een zaak van leven en dood.. Arbeiderspers, Amsterdam, 1983. 113p. Paperback, kl. 8vo. ISBN 9029551437. Goed. [ID# 7054] | 5,00 |
| 3093 | VERVOORT, Hans. Heden mosselen, morgen gij. Erven Thomas Rap, Amsterdam, 1974. 120 p. Paperback, 8vo, kleine vouw in hoekje omslag, verder goed. [ID# 1445] | 4,00 |
| 3094 | VESTDIJK, S. De zieke mens in de romanliteratuur. Delft, 1964. 103 p. ills. Hardcover, 8vo. linnen. Goed. [ID# 1449] | 5,00 |
| 3095 | VESTDIJK, S. Else Böhler. Duits dienstmeisje. Den Haag, n.d. 249 p. Geb. met stofomslag. [ID# 1450] | 4,00 |
| 3096 | VLETTER, A.C.C. de. Admiraal snor. Bruna, Utrecht, n.d. (ca. 1950). 3e druk, 234p., ills. door A.C. Rünckel. Hardcover, geb, met orig. gedecoreerd linnen. Goed. [ID# 8365] | 10,00 |
| 3097 | VLIET, H.M. van. Tussen twee generaties. Biefwisseling A.Roland Holst en H. Marsman (1922-1940). Den Haag, 1999. xiii, 425 p. Ills. Met bibliografie en register.*nieuw*. [ID# 5007] | 25,00 |
| 3098 | VOGEL, J.Ph. Sawihi. Indische sproke uit het Sanskrit. Amsterdam, n.d. xvii, 54 p. ills. [ID# 1469] | 6,00 |
| 3099 | VONDEL, Joost van den. Dichterlijke werken van Joost van den Vondel. Derde Deel. Treurspelen. M. Westerman, Amsterdam, 1820. 361p., Deel 3 van een serie van 21 delen. Bevat: Koning David herstelt, De Gebroeders of Rampzalige Kroonzucht, Adonias, Salomon. Hardcover, 9x15.3cm, iets los in de band, rug en platten iets versleten. Ongemarkeerd exemplaar. Goed. [ID# 8735] | 65,00 |
| 3100 | VOSKUIL, J.J. Reisdagboek 1981. Dominicus, Bloemendaal, 2000. 60 p. Pocket. *Nieuw. [ID# 7284] | 8,00 |
| 3101 | VRIAMONT, Joris. Verzameld proza. Den Haag, 1963. 159 p. Met inleding van A. Roland Holst. Geb.*Typografie: J.P. Barth en Th. de Haan. [ID# 5040] | 10,00 |
| 3102 | VRIES, Anne de. Jaap en Gerdientje. van Goor, Den Haag, 1939. 1e druk. 303 p. Ills(vele) en bandontwerp van Tjeerd Bottema. Mooie originele band. Binding stevig, linnen omslag met enige gebruikssporen en randslijtage, tekstpagina's helder, zonder onderstrepingen of notities. Over het geheel genomen goed. Inhoud: Jaap en Gerdientje, Toen moeder ziek was, De wonderslee, Tussen bos en boerderij. [ID# 7660] | 25,00 |
| 3103 | VRIES, Martha de. Kinderen van mijn club. van Dishoeck, Bussum, 1944. 192p., geb, half-linnen, Zeer goed exemplaar. [ID# 8363] | 6,00 |
| 3104 | WAES, Frank van. Vrolike vertelsels. Amsterdam, 1933. 159 p. Ills. door George van Raemdonck. Geb. [ID# 1499] | 4,00 |
| 3105 | WAL, Jan van der. Echte jongens. Bolle, Rotterdam, . 186 p. Ills. 4 platen van W.K. de Bruin. Geb. Mooi ex. [ID# 7591] | 5,00 |
| 3106 | WALSH, Michael. Altijd Casablanca [As time goes by]. Bruna, Utrecht, 1999. 328 p. Hardcover, met stofomslag + CD met soundtrack van de Film met Humphrey Bogart en Ingrid Bergman. *nieuw* [ID# 7559] | 9,00 |
| 3107 | WEEMOEDT, Levi. Bedroefd maar dankbaar. Baarn, 1981. 135 p. Softcover. mooi ex. [ID# 7624] | 5,00 |
| 3108 | WEEMOEDT, Levi. Daar komt de bruid... Over trouwen en andere sprookjes. Contact, Amsterdam, 1985. 1e druk. 86 p. Hardcover, kl. 8vo, linnen band (met stofomslag) . *Zeer goed. [ID# 5563] | 9,00 |
| 3109 | WEERD, Dr. W.G. van der. Homerus' Odyssee. In proza vertaald en met korte ophelderingen. Zutphen, 1901. xvi, 458 p. Met alphabetische lijst van eenige belangrijke Eigennamen bij Homerus. Geb. (achterkan wat vochtpl.) [ID# 5340] | 10,00 |
| 3110 | WETERING, Janwillen van de. De kat van brigadier De Gier en andere verhalen. Amsterdam, 1983. 214 p. [ID# 1531] | 4,00 |
| 3111 | WEVERBERGH. Gilgamesj herschrijven. Manteau, Brussel / Den Haag, 1968. 1e druk. Marnixpocket 58, 122p. Softcover, orig. omslag, iets gebruind, verder goed. [ID# 8244] | 4,00 |
| 3112 | WILKESHUIS, C. De gekroonde stokvis.. van Goor, Den Haag, ca.1970. 168 p. ills. door Jan van Wessem. Geb. Met stofomslag.* Fraai ex.*. [ID# 1620] | 6,00 |
| 3113 | WILLEMSEN, August. Nicolaas Verschuur. Brieven uit Brazilië. Amsterdam, 1989. 210 p. Ills en noten. Origineel omslag. [ID# 7488] | 10,00 |
| 3114 | WILLIAMS, Tennessee. Iets van Tolstoi. (vertaald door Bas Heijne). Amsterdam/Bussum, 1987. xlv p. (speciale uitgave t.g.v.het 75 jarig bestaan van de Bussumse Boekhandel) omslag, typografie en getekende initialen door Franyo Manyoky. Oblong. [ID# 1599] | 6,00 |
| 3115 | Wilma / KOLKMAN, J. / MOOR-RINGNALDA, A. / VISSER, A. Vier kerstnovellen. (Wat is het nieuws; Vaart zonder zicht; Bevrijding; Het kerstfeest van een onderduiker). J.N. Voorhoeve, Den Haag, n.d. 136 p. Softcover, orig. omslag. [ID# 7062] | 4,00 |
| 3116 | WOLF-CATZ, Helma. Het doktershuis aan de torenlaan, met herinneringen aan kunstenaars. Nijg & van Ditmar, Den Haag, 1981. 1e druk, 104p., ills. softcover. Goed ex. [ID# 7419] | 5,00 |
| 3117 | WOUDE, Johan van der. Het mysterie van de Brontës. Amsterdam, 1967. 148 p. Met 28 afbeeldingen. Softcover, paperback, origineel omslag. [ID# 5130] | 4,00 |
| 3118 | WRIGHT, Richard. Black Boy. A record of childhood and youth. Ljus, Stockholm, 1946. Copyright edition by A/B Ljus Förlag in Stockholm. 228 p. Hardcover, clothbound. Good. [ID# 1570] | 16,00 |
| 3119 | YASUNARI KAWABATA. Sneeuwland. Europaclub De Meern, 1969. 136p. vertaling en nawoord door C. Ouwehand. Softcover, paperback. Enige randslijtage omslag, gebruiksporen, verder goed. [ID# 8869] | 4,00 |
| 3120 | ZEE, Sytze van der. Potgieterlaan 7. Een herinnering. Prometheus, Amsterdam, 1997. 4e. druk. 277 p. Paperback, garenloos, 8vo. Goed. [ID# 1580] | 4,00 |
| 3121 | ZEEUW, P. de. Een bandrecorder voor Ambe Roeroe. Een verhaal uit Toradja-land. Gereformeerde Zendingsbond, Zeist, n.d. 62 p. ills. en omslag door Corrie van der Baan. Hardcover, orig. geillustreerde band. Goed. [ID# 8920] | 6,00 |
| 3122 | ZONDERLAND, Daan. Professor Zegellaks eiland. Utrecht, 1959. 191 p,. met ills van C.W. Voges. Prisma pocket. [ID# 7280] | 5,00 |
| General | History | Art books | Travels |
| Literature | Militaria | Culinaria | Languages |
| Poetry | Geography | Mysticism | Homepage |