Ardjoeno Books
Ardjoeno Books

Kooilaan 39, 2315 EB Leiden
The Netherlands
Tel. +31 (0)71 5138262
Email:
Ardjoeno Books


General History Art books Travels
Literature Militaria Culinaria Languages
Poetry Geography Mysticism Homepage



Geography / Topography - Varia

     
3605 ADRIANI, Dr. J.H. Het land der morgenkalmte. (Korea). Rotterdam, 1910. 23 p. Ills. (In Lichtstralen 1910.) [ID# 6947] 5,00
3606 AUZAS, Pierre-Marie. VIVARAIS, les albums des guides bleus. Hachette, Paris, 1960. 126 p, belles photographies par Noel le Boyer, certaines en couleurs. in-8, carre, reliure cartonnee. Tres bon etat. [Collection Les Albums des Guides Bleus N°47]. [ID# 7954] 15,00
3607 BAKKER, Theo (tekst) / VEEL, Piet (foto's). Voettochten in Spanje. Schoorl, 1987. 120 p. Ills. fraaie zwart/wit foto's en kaarten. Geb. *als nieuw. [ID# 5767] 10,00
3608 BECKUM, Paul van. Kent U Noord-Holland ook zo? Zeist, n.d. 120 p. Ills. Softcover, gebrocheerd. Goed. [ID# 5063] 5,00
3609 BEETS, Bob (e.a.). De Lauwersmeer. Harlingen, 1979. 104 p. ills. krtn. [ID# 75] 3,00
3610 BELGRAVER, H.H. Europa's mooiste dorp. Prentenboek van Den Haag Den Haag, n.d. 143 p. ills. paperback. Goed ex. [ID# 86] 6,00
3611 BOS, P.R. / J.F. NIERMEYER / F.J ORMELING Schoolatlas der gehele aarde. Wolters, Groningen, 1959. 40ste druk. 44 kaarten, dubbelbladig en/of uitvouwbaar. Hardcover, orig. linnen, groot folio (24x38cm) , Register van 32 p. Boven- en onderkant rug iets los, enige rand- en hoekslijtage omslag, scheurtje in schutblad, iets los in de band, verder goed. [ID# 8997] 8,00
3612 BOXMA, Willem. De Gelderse vallei. Callenbac, Nijkerk, n.d. 102 p. ills.: z/w foto s. Gebonden, 8vo. Goed tot zeer goed. [ID# 174] 5,00
3613 BRAASEM, W.A. / DE RUYTER DE WILDT, H.O.J. Hoorn. Hoorn, 1973. 64 p. ills. (tekst in Nederl. Engels, Duits, Frans). [ID# 177] 4,00
3614 BRAASEM, W.A. / J. SCHWENCKE. Van haagse dingen die voorbij zijn. Beelden uit het Den Haag van Louis Couperus. de Bussy, Amsterdam, n.d [1966]. 198 p., overvloedig geïllustreerd. Cond. goed. [ID# 7113] 6,00
3615 BUCHET, Arsène. Limbourg et ses environs. Le Barrage de la Gileppe.La Forêt d'Hertogenwaldt.Promenades hirtorique et archéologiques. Verviers, 1940. 162 p. Broché. Ills. (Photogravures). Couvert originale. [ID# 5387] 20,00
3616 BUURMAN, D.J.G. Stichting Vrienden der Geldersche Kasteelen. Verslag over de jaren 1965-1975. Arnhem, 1976. 215 p. ills. krt. Softcover, gebrocheerd, 8vo. Goed. [ID# 238] 6,00
3617 CALDWELL DOBIE, Charles. San Francisco a pageant. Appleton Century, New York., 1939. viii, 440p., ills. by E. H. Suydam, bibliogr., index, frontisp.. Hardcover, hinges somewhat loose, otherwise good. [ID# 8252] 10,00
3618 Clearly, David / Dilwyn Jenkins / Oliver Marshall / Jim Hine. Brazil: The Rough Guide. Harrap Columbus, London, 1990. 557p. Softcover/Paperback, 8vo. Cover somewhat rubbed, otherwise good. [ID# 9233] 10,00
3619 CLUNN, Harold, P. Face of the Home Counties Portrayed in a Series of Eighteen Week-end drives from London. London, 1936. xii, 562 p. Ills. 91 bl. /white photographs by J. Dixon-Scott, Will Taylor and the author. With extensive index. Original clothbound. [ID# 5750] 10,00
3620 COLYER, S.W. (Photographs). The Isle of Wight. Ward, Lock & Co, London, n.d. with 33 plates. Original hardbound cover. Good copy. [ID# 7422] 8,00
3621 COMMISSION LOCALE DES MONUMENTS. Gand. Guide Illustré.. Gand, 1949. 184 p. Edition nouvelle remaniée. Ills. avec plan de la ville (dépl.) et 84 photogravures séparées en pochette. Bon état. [ID# 5385] 25,00
3622 DAVIES, G. Christopher. De ontdekking van Nederland. De tocht van de SS Atalanta over de rivieren en kanalen van Nederland en Vlaanderen. Scepter, Amsterdam, 2001. 240 p., ills.. Hardcover, geb. Boeiend en geestig verslag van een reis in 1887. *Nieuw. [ID# 8273] 8,00
3623 DEBARBIEUX, B. (e.a). Les Alpes. Larousse, Paris, 1993. Collection Voyages en France, 159 p., ills., cartes, index. Tres bon exemplaire. [ID# 7392] 10,00
3624 DIJKHUIZEN, Sietzo. Op stap in eigen land. Zomer & Keuning, Ede, 1983. 198p. rijk geillustreerd. ills, kraaten. Hardcover, folio-formaat, half-linnen. ISBN 9021001721. Goed exemplaar. *100 wandelroutes in Nederland , met toeristische informatie, kaarten en foto s. [ID# 9060] 7,00
3625 DORHOUT, U.G. Volk aan den plas. Een boek van de Friesche meren; het landschap, de menschen, hun aard, handwerk en tradities, de sagen, dieren- en plantenwereld. Schoonderbeek, Laren, 1942. 144p., met tekeningen van Dirk Kerst Koopmans, foto's van F. Bloem, E.K. Walop. Hardcover, 20x27cm, half-linnen, enige gebruikssporen omslag, inhoud goed. Goed. [ID# 7384] 5,00
3626 ERNALSTEEN, E. Landschappen en typen van de Andes. Antwerpen, 1947. 16 + 70 fotopaginas. Captions in Dutch, French, Spanish and English. Cloth. With dustwrs. [ID# 415] 8,00
3627 FOUQUET, P. Atlas van Fouquet. 103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam. Alle naar het leeven getekend. Amsterdam, n.d. [ca. 1967]. Facsimile edition with 103 full page engravings of Amsterdam in the 18th century, incl. map. Captions in Dutch and French. Hardcover, artif. leather spine with gilted title, 45x34.5cm (oblong). Cover somewhat rubbed, otherwise very good. [ID# 9224] 55,00
3628 FRIEDLI, Werner. Alpenflug, Geschichte, Geographie, Erlebnis. Textautoren: Walter Dollfus, Hans Hürzeler, Denis de Rougemont, Hans Boesch. Beeindruckende Fotos aus der Vogelperspektive BLV, München, 1970. 135 S. (Text) + ca. 150 S. (Fotografien). Hardcover, m. Schutzumschl. Gut. [ID# 7360] 15,00
3629 GALJAARD, J.M. (e.a.). Parken en buitenplaatsen in en om Den Haag. Den Haag, n.d. 175 p., 2e druk. Tekeningen en kaarten G.J. Palthe en E. Wervelman. Prettige natuurgids voor Den Haag en omstreken. Conditie goed. [ID# 7114] 8,00
3630 GARCIA DE WATTENBERG, Eloisa (Ed.). Valladolid en Castilla. (Ciudad y Provincia. Feria de Muestras e Industria. Museo Nacional de Escultura. Semana Santa). Prólogo Francisco Javier Martín Abril. Seix y Barral Herm, Barcelona, 1969. 208 p., 4 hs. Con numerosas ilustraciones fotográficas en negro/blanco y color. Hardcover, gran folio cuadrado, Enc. original en tela. Muy buena condición. [ID# 8543] 38,00
3631 GARDI, R. Mandara. Het onbekende bergland in Kameroen. Nederlandse Boekenclub, Den Haag, n.d. 232p. + 81 platen, Geb., linnen met goudopdruk. Goed ex. [ID# 7336] 15,00
3632 GELDER, H.E. van. In Oud-'s-Gravenhage. 28 stadsgezichten. Uitgezocht uit de verzameling van het Gemeente-museum. Den Haag, ca.1925. 4 p. inleiding. 28 platen (1 in kleur) . Groot oblong. Originele band. Goed. [ID# 5085] 45,00
3633 GEMEENTE BESTUUR HAARLEM. Haarlem in 1971. Haarlem, 1971. 79 p. Ills. Met origineel omslag. [ID# 6616] 4,00
3634 GOEDEMANS, B., e.a. s-Graveland in oude ansichten, waarin opgenomen de dorpen s-Graveland, Ankeveen en Kortenhoef. Europese Bibliotheek, Zaltbommel, 1971. 80p., ills. Hardcover, 8vo/oblong, geb. linnen, niet hinderlijke roestvlekjes schutbladen, opdracht schutblad, verder goed exemplaar. [ID# 8143] 9,00
3635 GROSFELD, F. Gooise verhalen. Een bonte verzameling over 'het lieve leven' in het Gooi. Bussum, 1986. 158 p. vele ills. Softcover. Goed. [ID# 541] 6,00
3636 HARBISON, Dr. Peter. Images of Ireland. Longmeadow Press, Stamford, 1994. 2nd ed., 191 p., profusely illustrated full-colour photos with historical detail, folklore, geographical features. Hardcover with dusjacket (8.5 x 12 Inch). Fine copy. [ID# 7391] 10,00
3637 HEESTERS, Pater W. Graven in het Bossche verleden. Den Bosch, 1980. 3e druk. 26 p. ills. [ID# 614] 3,00
3638 HEKSCH, J. Wiener Cicerone 1901. Fremden Handbuch und Führer durch WIEN. Wien, 1901. 208 S. mit ills. und plan von Wien. Leinw. (selten). [ID# 1629] 43,00
3639 HOEK, C. Rotterdam en omgeving aan het einde van de middeleeuwen. Beschouwingen rond een vogelvluchtkaart uit het jaar 1512. Rotterdam, 1972. 73p. ills, Softcover, orig. omslag. Goed ex. [ID# 7116] 4,00
3640 HORST, H. VAN DER. De lage hemel. Nederland en de Nederlanders verklaard. Een beeldverhaal. Scriptum, Schiedam, n.d. [2001]. 143p., rijk geillustreerd met kleurenfotos van Freek van Arkel, George Burggraaff, Ben Deiman, Etienne van Sioun, Gregor Ramaekers, Karel Tomei. Hardcover, 4to (27x29cm). ISBN 9055941360. Goed. [ID# 9215] 11,00
3641 JAGER, Okke. Land van Jahwe. Impressies uit het land van de Bijbel.. Zomer & Keunings, Wageningen, 1969. 117p., met 55 fraaie kleurenfoto s van Alfons Senfter. Hardcover, oblong, ornam. linnen met orig. stofomslag. Stofomslag met scheurtjes, iets verschoten. Verder goed exemplaar. [ID# 8179] 8,00
3642 KAM, Jan van de. Op de grens van land en zee. Portret van de Wadden. Amsterdam, 1970. 168 p. ills. Geb. met stofomslag. (Met een inleiding van Dr. D. Hillenius). [ID# 755] 9,00
3643 KAMERLING-VAN HAERSMA BUMA, A.A.S. Utrecht in prent. Een geïllustreerd overzicht van twintig eeuwen Utrechtse historie. Europese Bibliotheek, Zaltbommel, 1973. 80 p. Veel illustraties in zwart/wit. Paperback, gebrocheerd, 8vo. Goed. [ID# 5073] 18,00
3644 KAMPA, Theo / Hans VANDERSMISSEN. Atlas van de monumenten in de Zeeuwse delta. Alphen a/d/ Rijn, 1983. 204 p. Folio, ills, reg. Goed. [ID# 7123] 8,00
3645 KAMPEN, Anthony van. De laatste grens. Door de groene hel naar de uitstervende Indianen van Amazonas. Van Holkema & Warendorf, Bussum, 1974. 1e druk. 230p., ills: 24 platen met foto s in kleur en zw/w, schetskaart. Softcover, gebrocheerd, 8vo. Goed. [ID# 9234] 14,00
3646 KESSEN, Dr. A. De historische schoonheid van Maastricht. Amsterdam, 1944. 2e. herziene druk. 133 p. ills. plattegr. en krtn. [ID# 771] 4,00
3647 KISTEMAKER, R.E.A. Amsterdam marktstad. Amsterdam, 1984. 192 p. Ills. vele zwart/wit foto's en kaarten. Biblio, register op produkten en soorten markten, register op straatnaam. Geb. met stofomslag. [ID# 6577] 10,00
3648 KOEMAN, C. Joan Blaeu and his Grand Atlas. Theatrum Orbis Terrarum, Amsterdam, 1970. 114p., ills: 26 illustrations. Hardcover, ISBN 902211080x. ex-library copy with usual stamps and booklon. Good. [ID# 9195] 12,00
3649 KRAMER, Jaap (e.a.). Zwervend over de Wadden. Texel, Vlieland, Terschelling, Ameland, Schiermonnikoog. Amsterdam, 1972. 136 p., met 71 foto's en 6 kaarten. geb., linnen, met stofomslag, 21 x 28.5 cm. (790 gr.). Goed ex. [ID# 7295] 5,00
3650 KRAMER, Jaap / Theo KAMPA. Groot IJsselmeerboek. Bussum, 1974. De Boer Maritieme Handboeken, 1e druk, 136 p., vele ills, kaarten. Softcover. [ID# 7296] 8,00
3651 KRUIZINGA, J.H. Amsterdam bruggenstad. Amsterdam, 1956. Gemeentelijke Commissie Heemkennis. 151 p. Ills. zwart/wit foto's. Met bibliografie en register van vroegere en nu nog bestaande bruggen. Softcover, gebrocheerd, 8vo. Goed. [ID# 6640] 6,00
3652 KURSCHNER, Hans. Augsburg und seine Umgebung. Reichel, Augsburg, n.d. [ca. 1905]. 76 S. Mit illustrationen, Stadtplan und einer Ausflugkarte. OHlwd, leichte Gbrsp. [ID# 1632] 20,00
3653 LEEUW, N.R. de. Brazilië. Een land der toekomst. Amsterdam, 1909. xi, 392 p. Ills. vele zwart/wit foto's, uitslaande plattegronden van havens etc., kaarten. Met in grote uitslaande kleurenkaart achterin. Geb. Met origineel omslag op de voorplat. * Gesigneerd ex. met opdracht van de schrijver. [ID# 6736] 20,00
3654 LEWIS, Paul. Colorful California, Featuring Ray Atkeson Photography. Beautiful West Publishing Co., Oregon, 1974. 72 p., numerous colour photos by Ray Atkeson depicting Californian sceneries. Softcover Trade Paperback. 4to. Text firm/clean. ISBN:0915796031. Good condition. [ID# 8628] 11,00
3655 LÖHRICH, Max. Aus Bayerns schönen Bergen. Goslar, um 1930. 55 S. text + 55 Fototafeln in Kupfertiefdruck;goldgeprägt. OLn. Namenstempel auf vorsatzblatt. [ID# 5590] 10,00
3656 MECHELEN, Johan van. Vlaamse Begijnhoven. In schemelheyt der Maechtlyckheydt. Tielt, 1973. 44 p. ills. (kleur en zw. wit) Folio. (niet in de handel). Enige gebruikssporen. [ID# 937] 6,00
3657 MEDOW, I. (Ed. & translator). The Winds of Wanderlust. Hiking and Tourist Trails in the Soviet Union. Progress Publishers, Moscow, 1979. 2nd ed. Unpaginated [ca. 240p.], numerous colour and b/w photographs. Hardcover, 4to-over 9¾"-12", grey cloth, with dustjacket. No markings or inscriptions. Dustjacket slightly torn, otherwise very good. [ID# 8616] 12,00
3658 MINISTERIE VAN BUITENLANDSE ZAKEN, JAPAN. Het hedendaagse Japan. n.p., 1971. 119p., Dutch text, numerous b/w and colour illustrations, map. Softcover, orig. wraps, Good copy. [ID# 8452] 5,00
3659 MOLEN, S.J. van der. Terschelling. Van Noordsvaarder tot Bosplaat. Knoop & Niemeijer, Haren, 1969. 106 p.Ills. Softcover, gebonden. Triangelreeks. Goed. [ID# 7523] 6,00
3660 N.A. De honderd mooiste plekjes van Friesland. Leeuwarder Courant, Leeuwarden, 2005. 224p., rijk geïllustreerd. Softcover, orig. omslag. Conditie: Goed. [ID# 8323] 4,00
3661 N.A. Ricordo di Roma 30 vedute. Parte Seconda. Edixione Reservata No. 600.. Strocchi, Milano, . 30 b/w photographs of Rome, dated to the 1930s. Description in Italian, German, French and English. 8vo, hardcover with illustrated boards. Good/Good. [ID# 8089] 15,00
3662 NIEUWENHUIZEN, Kees. De vroegste foto's van Amsterdam. Van Gennep/Verba, Amsterdam/Hoevelaken, 1990 [1974]. 143 p., 209 foto"s, nawoord van Wim Klinkenberg; VG [ID# 7454] 8,00
3663 NIEUWENHUIZEN, Kees. Den Haag en omstreken in 19de-eeuwse foto's. Van Gennep. , Amsterdam, 1975. 163 p. Paperback. Conditie goed. [ID# 7115] 14,00
3664 OGRIZEK, Dore. Paris utile et futile. ODE, Paris, 1954. Le guide a la page. 375 p., ills par Carlotti. Reliure rigide, cartonnage illustré éditeur. Bon etat. [ID# 8078] 12,00
3665 OMOND, George W.T. Belgium. Black, London, 1908. ix, 390 p. Ills. with 77 colour plates after paintings by Amedee Forestier. With folding map at rear, Holland, Belgium. index. Hardcover, original decorated cloth. Some damage to spine, else good to very good. [ID# 5600] 35,00
3666 ORTIZ ECHAGUE, Jose. España, pueblos y paisajes. Tomo II. Publicaciones Ortiz-Echague, Madrid, 1954. 6a ed. Texto: 29 p. + 1 mapa a doble plano + 288 p. de fotografías en negro y 24 en color impresas por separado y montadas por las puntas. Hardcover, 4to, tela roja; título dorado. Sobrecubiertas, ligeramente gastadas, con ilustr. en color. Panorama fotográfico de España, abarcando más de 200 pueblos, monumentos, castillos y paisajes. Representa el segundo volumen de la serie de tres. [ID# 8526] 50,00
3667 PAGE, Thomas. New York. Minerva, Geneva, 1976. First Edition, 112 p., profusely illustrated with color photographs. English. 4to, hardcover, with dustjacket. Very good. [ID# 7416] 10,00
3668 PEER, A. van. Flitsen uit Delft's verleden. 1246-1946. Door A. van Peer, Delft, 1946. 102 p. Ills. Foto's en tekeningen. Omslagtekening van S. Nadorp. Softcover, gebrocheerd, kl. 8vo. Goed. [ID# 6711] 10,00
3669 RADEMAKER, A. Kabinet van Nederlandsche Outheden en Gezichten, vervat in 300 konstplaten. Schuyt, Haarlem., 1975. 300 facsimile afbeeldingen met oorspronkelijke tekst naar de oorspronkelijke uitgave van 1725 door Barents te Amsterdam. Hardcover, 8vo, linnen band met stofomslag. *Zeer goed. Herdruk van de oorspronkelijke uitgave, Amsterdam: Barents, 1725. Verzamelt, getekent en in "t koper gebragt door den konst-ryken Abraham Rademaker met eene korte beschryving der zelve in het Duitsch, Fransch en Engelsch. [ID# 6578] 12,00
3670 RAMSAY, August. Vägvisare i Finland. Resehandbok. Helsingfors, 1905. 431 p.+ alfabetiskt ortsregister. Original red clothbound. *Very nice copy. [ID# 7589] 20,00
3671 ROCH, André / David ZOGG / Frits STEURI / Ernst HUBE . Naar de toppen van de Himalaya. Van Loghum Slaterus, Arnhem, 1940. 140 p., ills, krt, geb., hardcover, 17x26. conditie goed. [ID# 7388] 10,00
3672 ROESSEL, Nol van (samenst.) . De Oeteldonksche Club 99 jaar, 1882-1981. Biblo, s-Hertogenbosch, 1981. 24p. tekst + 125p. fotos en krantenartikelen. Historisch overzicht uitgegeven ter gelegenheid van het 99 jarig bestaan van de Oeteldonksche Club van 1882. Softcover, 21x30cm, orig. omslag. [ID# 7983] 10,00
3673 ROOSJEN, S.O. / KROESE, S.D. / EEKHOFF, W. Merkwaardigheden van Hindeloopen. W.Eekhoff, Leeuwarden, 1855. 46 p. Ills.Met lijst en verklaring van eenige kenmerkende Hindelooper woorden meest in dit werkje voorkomend, Met origineel omslag. * Fotomechanische herdruk uitgegeven in 1979 door het museum van de Hidde Nijlandstichting t.g.v. haar zestigste verjaardag. Illustratie voorkant omslag: Hindeloopen uit het Zuidwesten gezien in 1861 (Door F. Weissenbruch gegraveerd naar een tekening van W. Hekking jr. [ID# 7533] 15,00
3674 ROOY, Niek de. Een kwart eeuw Den Bosch. Elmar, Delft, 1975. 156 p., overvloedig geïllustreerd met fotos die de veranderingen tussen 1950 en 1975 uitdrukken. Goed exemplaar. [ID# 7985] 11,00
3675 SCHILTMEIJER, J.R. Amsterdam in 17e eeuwse prent. Minerva, Zandvoort aan Zee, n.d.. 192p. geïllustreerd met 110 afbeeldingen van oude gravures en 10 fragmenten van de vogelvluchtkaart van Balthasar Florisz. Softcover, gebrocheerd, omslag iets gebruind. Goed. [ID# 7871] 8,00
3676 SCHMIDT, Dr. C.W. Deutch-Österreich. Berlin, 1931. Voegels. 256 S., gr. 8°, Ln. mit goldprägung. Mit 262 photographischen Aufnahmen im Text, 8 Tafeln und 2 Übersichtskarten. Gut. [Vorarlberg, Tirol, Salzburg, Nieder- und Oberösterreich, Wien, Burgenland, Steiermark, Kärnten]. [ID# 7270] 15,00
3677 SCHOLTE, Henrik. Bird's-Eye View of the Netherlands. Amsterdam, ca.1950. 39 p. text. with tipped in original photograph frontispiece. + 72 fullpage aerial photographs with captions in Dutch, English, French and Spanish. Original cloth and illustrated dustjacket. VG.VG. [ID# 5081] 35,00
3678 SCHROEVERS, Marinus. Op zoek naar Nederland. Servire, Den Haag, n.d. 174 p., ills. Hardcover. Goed [ID# 1255] 4,00
3679 SCHWEITZER, Prof. Albert. Aan den zoom van het oerwoud. Ervaringen en opmerkingen van een arts in het oerwoud van Aequatoriaal Afrika. Tjeenk Willink & Zn, Haarlem, 1939. 6e (herziene) druk, 211 p., 15, 5 x 20 cm, geb., linnen. Enige gebruikssporen. [ID# 7327] 7,00
3680 SERRA WILLIAMSON, Herbert W. The tourist guide-book of Spain: With town-guides, road and railway maps. The Times of Spain, Stanford/Madrid, 1951/1952. (Williamson's wide world travel guide books series, "Green Guides"). 541p, fold. maps. Thick 8vo, orig. geen cloth with gild lettering, orig. dustjacket (somewhat frayed). Fine copy. [ID# 8077] 18,00
3681 SOECHTING, Dirk. Xanten als Postkarte. Katalog Ausstellung Regionalmuseum Xanten. Köln, 1978. 240 s. mit über 100 tafeln von Postkarten. Mit verzeichnis der Verlage, Druckereien und Herausgebr. von postkarten mit Ansichten Xantens. Literaturhinweise. [ID# 1304] 9,00
3682 STAD ANTWERPEN. Antwerpen. Antwerpen, 1958. 104 p. Fotoalbum uitgegeven door de Stad Antwerpen. De fotografische opnamen zijn van de heer A.A. van Uffelen. Folio.Geb. [ID# 4407] 9,00
3683 STEINMETZ, Heinz / Jürgen WELLENKAMP / Fritz MARZ. Zu den Bergen der Inka. Eine Kunfahrt in die Cordillera Vilcanota. Chr. Belser Verlag, Stuttgart, 1955. 1ste aufl., 104 S., 78 s/w abb., tafeln. 4Ý, OLn. m. Kundfahrt in die Cordillera Vilcanota, bei der 4 Fünftausender und 3 Sechstausender erstmals bestiegen wurden. *sehr gutes Exemplar. [ID# 7417] 20,00
3684 STERK, Wim. Wisselende Waterkanten. (Dordrecht) Dordrecht, 1987. 52 p. oblong. (tekeningen: Wim Sterk. Gedichten van Merwesteynlezers). [ID# 1328] 4,00
3685 TIMMER, Cees / Jaap ZIJLSTRA. Kerkepad 88. NCRV, Hilversum, 1988. 76p. Ills: Foto s en plattegronden. 9 routen door Nederland. Softcover, ringband, folio (21x30cm). Goed tot zeer goed. [ID# 9228] 6,00
3686 TRENKER, Louis. Berge im Schnee - das Winterbuch. Neufeld & Henius Verlag, Berlin, 1932. Erstausgabe, 128 S. (text) + 190 Bildern in Kupfertiefdruck, Index. Guter Zustand. [ID# 7418] 20,00
3695 VEN, D.J. van der. De Geldersche achterhoek. Meulenhoff, Amsterdam, 1917. 185 p. met 62 z/w foto's. Hardcover, kl. 8vo. Lichte vochtvlek op omslag, verder goed. [ID# 7531] 9,00
3696 VEN, J.F. van de. Practische Zakatlas van Nederland. Met gids van de voornaamste bezienswaardigheden. Baarn, 1922. 26 p. 12 dubbelpagina gekleurde litho kaarten. 1 Nederland en 11 Provincies. Met rijwielpaden en wandelwegen ANWB, kilometerafstanden voor wielrijders, automobilisten en wandelaars. Bewerkt door M.Stenvert en G.Westra Mzn. Geb. in originele band. [ID# 5723] 75,00
3697 VENING MEINESZ, Prof.Dr. F.A. Kort overzicht der kartografie. Noordhoff, Groningen, 1941. 82 p. Ills. 63 figuren i.d. tekst. Met literatuuropgave. Hardcover, geb. orig. linnen. Mooi ex. [ID# 5181] 20,00
3698 Vereening to veredeling van het volksvermaak. Zestig jaren Volksvermaak. 1871-1931. Amsterdam Amsterdam, 1931. 30 p. + 7 paginagrote historische foto's. Hardcover, orig. kartonnen band met goudbelettering en gouden wapen van Amsterdam.* Mooi ex. [ID# 6086] 10,00
3699 Vereniging van Vrienden van het Gooi. Een landschapsstructuurplan voor het Gooi en de Vechtstreek. Blaricum, 1965. Vereniging Vrienden van het Gooi. 40p., krt, ills. Softcoverm orig. omslag. Goed exemplaar. [ID# 8130] 5,00
3700 VERSTEEG. W.F. De jongste onderzoekingstochten der Franschen in West- en Noord-Afrika en het daarmee beoogde doel. n.p, ca. 1894. KNAG, 1894. pp. 85-144, met krt. [ID# 7107] 4,00
3701 VET, A.C.W. van der. De Zeeuwse havens.. Amsterdam, 1956. 114 p., met 49 foto's van C. van der Meulen. Goed ex. [ID# 7124] 5,00
3702 VOORBERGH, Cruys. Erfenis van eeuwen. Amsterdam, 1942. 2e druk. 239 p. ills. Geb. [ID# 1476] 4,00
3703 VOS, P.D. de. De stadspoorten van Zierikzee. Zierikzee, 1946. 31 p. Ills. o.a. met plattegrond van Zierikzee. Met origineel geïllustreerd omslag. *Mooi ex. [ID# 6082] 10,00
3704 WARD, LOCK. A Pictorial and descriptive Guide to London and its Environs. Ward Lock & Co., London, 1909. 280 p. With all the maps and plans in place (except the underground plan). With all the original photographs. Original red cover with gilt lettering. With nice ads. Scarce edition. (Spinewear) [ID# 6195] 45,00
3705 WARNAARS, H.B.E. Molens en klederdrachten in Nederland. [plaatjesalbum]. Tieleman & Dros, Leiden, 1949. 62 p. met ills. en 50 kleurenplaatjes+ 1 groot formaat (Duyvetter). Hardcover, halflinnen, folio formaat. Enige gebruikssporen, verder goed. [ID# 1507] 15,00
3706 WIJNGAARDEN, J. Gids voor Zweden. Kosmos, Amsterdam/Antwerpen, 1980. 255 p.. ills: zwart-wit fotos. Hardcover, linnen band, kl. 8vo. ISBN 9021507900. Voormalig bibliotheekexemplaar met gebruikelijke stempeltjes en booklon. Goed. [ID# 9025] 6,00
3707 WILMER, C.C.S. / Hans NIEUWENHUIS. Schaep en Burgh, zetel van de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten in Nederland. Doorn, 1985. Nederlandse Kastelen Stichting, (Nederlandse Kastelen, Nieuwe reeks deel 8). 39 p. 19x13 cm. Orig. wrappers, 23 ills., map. Dutch text. Very good. [ID# 8144] 4,00


General History Art books Travels
Literature Militaria Culinaria Languages
Poetry Geography Mysticism Homepage